nowy dom

  Historie lokatorów niekiedy bawią do łez, ale też przyprawiają o dreszcze.

  Czy można temu zapobiec?

  Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała, jakie błędy popełniła podczas przenoszenia rzeczy i udzieliła wielu cennych rad dla tych, których czeka zmiana miejsca zamieszkania.

  W życiu Tomasza Oświecińskiego zaszły ostatnio poważne zmiany. Aktor i jego najbliżsi po wielu miesiącach oczekiwania przeprowadzili się do nowego domu. Wnętrze budynku zostało urządzone z dbałością o każdy detal. Przekonał się o tym Mateusz Hładki, który złożył wizytę w tym niezwykłym miejscu.

  "Moje własne cztery kąty" - ogłosiła.

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jakiś czas temu pochwalili się swoim fanom, że czeka ich przeprowadzka na nowe. Para postanowiła kupić dom. Celebryci w sieci zamieścili już nawet pierwsze filmiki z budowy. Nagle w tajemniczy sposób mąż aktorki przyznał, że Joanna zmieniła zdanie. Co się stało? To postanowiła wyjaśnić Basia Pasek.

  Para emerytów z Holandii zamieszkała w pierwszym w pełni wydrukowanym na drukarce 3D domu. Budynek ma dwie sypialnie i kształtem przypomina głaz. Projektanci twierdzą, że bungalow jest w pełni zgodny z tamtejszymi standardami budowlanymi.

  Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik ponad dwa lata temu zdecydowali się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci uznali, że będą do siebie pasowali i chyba się nie pomylili, bo para nadal jest razem. Zaprosili nas do swojej kawalerki i opowiedzieli o tym, jak udało im się zawalczyć o ten związek.

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stawiają nowy dom. Z filmiku, który umieścili na swoim kanale na YouTube, wynika, że będzie on przestronny, ale jego budowa niesie ze sobą wiele problemów.

  Blanka Lipińska zakończyła właśnie remont swojego nowego lokum. Autorka głośnej powieści erotycznej "365 dni" oprowadziła Sandrę Hajduk po swoim ekskluzywnym apartamencie. Pisarka zdradziła też, kto był odpowiedzialny za urządzanie wnętrz i wybór kosztowych dodatków.

  W życiu Katarzyny Glinki dużo się dzieje. Niedawno aktorka powitała na świecie synka Leo. Teraz zaś postanowiła wybudować nowy dom i zaaranżować go po swojemu. Jak odnajduje się w roli architektki i na jaki styl stawia? Katarzyna Glinka opowiedziała o tym w rozmowie z Basią Pasek.

  Andrzej Sołtysik wraz z żoną Patrycją kończą urządzać swój wymarzony dom. Pati w mediach społecznościowych zdradziła fanom, jak będzie wyglądać salon, jadalnia i kuchnia. Te wnętrza robią wrażenie.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela blisko rok temu zostali szczęśliwymi rodzicami. Niedługo później cała rodzina przeprowadziła się do swojego nowego domu. W programie zaprezentowała swoje wymarzone wnętrza i opowiedziała o swojej kilkumiesięcznej córeczce.

  Natalia Siwiec z pomocą projektantki wnętrz urządza swój nowy dom. Czy mąż Natalii ma wpływ na projekt? W jakim stylu będzie ich nowy dom? O szczegóły podpytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  11-letni Kacper Ziółkowski razem z rodziną mieszka w przerobionej stodole. Chłopiec ma porażenie mózgowe, ale dzięki determinacji rodziców i intensywnej rehabilitacji uniknął wózka. Rodziną zainteresowali się reporterzy programu Uwaga! oraz Fundacja TVN Nie Jesteś Sam. Dzięki Waszemu wsparciu rodzina otrzyma w te świta nowy dom! DZIĘKUJEMY za okazane wsparcie!