Katarzyna Glinka buduje i urządza swój nowy dom. Gdzie zamieszkała?

Aktualizacja:

W życiu Katarzyny Glinki dużo się dzieje. Niedawno aktorka powitała na świecie synka Leo. Teraz zaś postanowiła wybudować nowy dom i zaaranżować go po swojemu. Jak odnajduje się w roli architektki i na jaki styl stawia? Katarzyna Glinka opowiedziała o tym w rozmowie z Basią Pasek.

Katarzyna Glinka buduje dom

W maju tego roku Katarzyna Glinka urodziła swoje drugie dziecko, synka Leo. Jego tatą jest narzeczony aktorki, Jarosław Bieniecki. Jak aktorka czuje się kilka miesięcy po porodzie?

Jak się dziecko rodzi, to nie ma wyjścia, człowiek musi się dostosować i zmienić całe życie pod małego człowieka (…) Czwarty miesiąc życia to jest czas, w którym już wszystko wiemy

- powiedziała.
Gwiazda przebywa na urlopie macierzyńskim. Czas ten, oprócz opieki nad dzieckiem, poświęca na urządzanie i budowanie domu.

Jestem tym potwornie podekscytowana i ogromnie się cieszę, że mogę to robić

- wyznaje.
I jak dodaje, wnętrza są jej drugą po aktorstwie największą pasją. Artystka bardzo cieszy się widząc każdą, nawet najmniejszą zmianę.To piękny czas w jej życiu.

Dom na obrzeżach

Katarzyna Glinka tłumaczy, że potrzebuje miejsca, w którym będzie mogła odetchnąć. Dlatego zdecydowała się na dom na obrzeżach. Chce czuć bliskość przyrody.

Żeby żyć w miejscu, gdzie jest cisza, gdzie jest spokój, gdzie moje dzieci będą mogły się bezpiecznie bawić

- opowiada.
Aktorka dodaje, że urządzenie wymarzonego wnętrza stało się jej pasją. Może godzinami przestawiać meble, układać rzeczy na półkach. Architekta, która pomaga aktorce, zdradziła, w jakim stylu dom zostanie zaaranżowany.

Wnętrze bardzo eleganckie, z klasą, natomiast też z akcentami podróży, balijskiego drewna

- powiedziała Anna Błaszczyk.
Na pewno w środku znajdzie się przytulny kominek i salon kąpielowy, o którym Katarzyna Glinka marzy.

Dla mnie bardzo ważne jest, żeby to było wnętrze ponadczasowe. Wnętrze, w którym ja się będę dobrze i komfortowo czuła niezależnie od mody

- mówi.
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Anna Korytowska
Reporter: Barbara Pasek

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości