urządzanie wnętrz

  urządzanie wnętrz

  Przyjemnie jest urządzać łazienkę, przynajmniej do czasu, gdy polega to tylko na szukaniu inspiracji. Gdy trzeba zająć się znalezieniem miejsca na niezbędne sprzęty, robi się nieco trudniej, ale tak naprawdę aranżacyjny sukces da się osiągnąć, gdy znajdziemy trafiony pomysł na łazienkę.

  Można pomyśleć, że nasi bohaterowie mieszkają w USA. Ale nic bardziej mylnego. Katarzyna Jaroszyńska udała się pod Bydgoszcz, żeby zobaczyć przepiękny dom w stylu amerykańskim. O tym, że bliżej mu do zachodu, świadczą chociażby weranda i huśtawka.

  Duży pokój na poddaszu to spełnienie marzeń wielu dzieci. To właśnie tam, na najwyższym piętrze domu, gdzie kończą się ściany, a zaczyna dach, można urządzać nieskończenie wiele zabaw. Dwie siostry, bohaterki odcinka programu "Zgłoś remont", przez lata cieszyły się, że wspólnie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Jednak teraz, gdy nieco podrosły, chciałyby mieć trochę więcej prywatności.

  Pomieszczenia, które ma wyróżniać luksus, klasyczna elegancja oraz dbałość oszczegóły, najlepiej zaaranżować w stylu art déco. Dlatego warto się przekonać, czym sięcharakteryzuje ten trend i jak dobierać dodatki.

  Łazienka - prawdziwa zmora większości mieszkań w Polsce. Mała, ciasna, niepraktyczna, nieustawna, a mimo to jakoś udaje nam się ją zagracić. Czasem przypomina PRL-owski skansen przeszłości słusznie minionej, czasem bliżej jej do eklektycznego misz-maszu (czyt. chaosu artystycznego). Jak sprawić, by łazienka była jednak funkcjonalna? Pomoże nam w tym Krzysztof Miruć - pasjonat urządzania praktycznych wnętrz.

  Inteligentny dom to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort. Za pomocą zintegrowanego systemu można między innymi sterować urządzeniami gospodarstwa domowego, kontrolować instalację elektryczną oraz sprawnie zarządzać alarmem. To doskonała inwestycja.

  W życiu Katarzyny Glinki dużo się dzieje. Niedawno aktorka powitała na świecie synka Leo. Teraz zaś postanowiła wybudować nowy dom i zaaranżować go po swojemu. Jak odnajduje się w roli architektki i na jaki styl stawia? Katarzyna Glinka opowiedziała o tym w rozmowie z Basią Pasek.

  Gdy nadchodzą ciepłe miesiące życie przenosimy na taras lub do ogrodu. Pogoda w Polsce bywa jednak dość kapryśna, dlatego urządzenie "drugiego domu" wymaga odpowiednich rozwiązań. Czego nie powinno zabraknąć w naszej przestrzeni na świeżym powietrzu?

  Nie zawsze trzeba przeprowadzić remont, żeby zmienić wygląd i styl naszych wnętrz. Czasem wystarczy użyć odpowiedniej tkaniny. Zasłony, dywany, poduszki i narzuty na łóżka potrafią zdziałać cuda. Dzięki nim można się bawić wzorami i kolorami. Tylko jak to robić? Sekret zdradziła nam Ewa Mierzejewska.

  Jessica Mercedes kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Jak zamierza je urządzić? Ile metrów ma apartament? Z blogerka modową spotkała się Barbara Pasek. Reporterka Dzień Dobry TVN sprawdziła przy okazji, czy Jessica potrafi malować ściany ;)

  Renata Romanowska-Olbryś wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w efektownie urządzonym domu. Małżeństwo wyposażyło go za nieprawdopodobnie niską kwotę - ok. 10 tys. zł. Jak im się to udało?

  To białostockie mieszkanie jest prezentem, który syn zrobił swoim rodzicom. Ma prawie 78 metrów kwadratowych i urządzone jest w stylu glamour. W mieszkaniu dominuje biel i szarość. Wnętrze jest przestronne, chociaż sporo w nim kryształów oraz ozdobnych elementów i mebli zrobionych na zamówienie. Czy takie wnętrze jest trudne w utrzymaniu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła właścicielkę tego "odpicowanego mieszkania" i jej syna, który zaprojektował to mieszkanie.

  Większość z Was zna ją jako aktorkę, ale pasją Małgorzaty Sochy jest aranżacja wnętrz. Z pomocą doświadczonych projektantek, tym razem, urządziła pewnemu małżeństwu salon. Zobaczcie, jak im to wyszło.

  Oni są małżeństwem i zawodowymi żołnierzami, którzy byli na misjach. Ona jest znaną aktorką, której pasją jest urządzanie wnętrz. Małgorzata Socha, z pomocą zdolnych projektantek, wyremontowała im pokój dla dzieci.

  Małgorzata Socha nie tylko dobrze sobie radzi przed kamerą. Świetnie wychodzi jej również urządzanie wnętrz. Wraz z projektantką wnętrz Eweliną Szymańczak przeprowadziły metamorfozę salonu z miejscem do pracy. Czy właścicielka mieszkania była zadowolona? Co ją najbardziej zaskoczyło w zmienionym wnętrzu?