Blanka Lipińska

  Czy Małgorzata Lipińska była nadopiekuńczym rodzicem? Jak poradziła sobie z hejtem, który dosięgnął ją po założeniu konta na Instagramie?

  - Coraz bardziej mi się podoba, czekam, aż wykona jakiś ruch - wspominała pisarka.

  Jedna z nich zainwestowała w nową nieruchomość.

  Blanka Lipińska znalazła szczęście u boku wymarzonego mężczyzny. Czym ujął ją nowy wybranek serca?

  Maja Ostaszewska, Paulina Holtz, Andrzej Chyra, Blanka Lipińska i inne polskie gwiazdy wrzuciły do sieci nagie zdjęcia. Zdziwieni fani szybko dowiedzieli się, że chodzi o akcję #topfreedompl. Jej celem jest zwrócenie uwagi na podwójne standardy i zawstydzanie kobiet.

  Czy zamierza wspominać w mediach o kolejnej relacji?

  Apartament Blanki Lipińskiej nazywany jest "najmroczniejszym mieszkaniem w polskim show-biznesie".

  Jakie ma z nim relacje? Ujawniła, że kiedyś byli swoimi przeciwieństwami.

  Blanka Lipińska gościła w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Ich rozmowy toczyły się wokół tematyki seksualnej i twórczości pisarki. Nie zabrakło też bardziej osobistych pytań. Co autorka popularnego erotyku powiedziała o Aleksandrze Baronie?

  Przed nami kolejny odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Na kanapach zasiądą goście, którzy mają liczne grono fanów, czyli Blanka Lipińska, autorka "365 dni" oraz raper donGURALesko. Co będzie tematem przewodnim ich rozmów? Czym nas zaskoczą?

  Modelka oceniła pomysł byłej partnerki swojego ukochanego.

  Kobiety od wieków inspirują się innymi przedstawicielkami płci pięknej, które często przełamują konwencje i eksperymentują. Naśladują ich sposób bycia i styl ubierania się. A kto jest prawdziwym wzorem dla polskich gwiazd? O tym opowiedziały podczas gali Elle Style Awards 2022.

  Blanka Lipińska zakończyła prace nad drugą i trzecią częścią filmu "365 dni". To jednak nie koniec niespodzianek. Gwiazda przyznała, że ma już gotowy scenariusz na kolejny erotyk. Tym razem historia skupiać się będzie wokół pewnej pisarki i muzyka rockowego. Czy inspiracją były własne przeżycia Blanki?

  Anna-Maria Sieklucka szerszej publiczności dała się poznać jako Laura Biel w filmie pt. "365 dni". Zdobyła ogromną popularność w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Jakie są jej plany na przyszłość? W jakich produkcjach ją zobaczymy? Na te pytania udzieliła odpowiedzi Sandrze Hajduk-Popińskiej, reporterce Dzień Dobry TVN.

  Blanka Lipińska w show-biznesie dała się poznać jako autorka książek z cyklu "365 dni". Po wielkim literackim sukcesie autorka zdecydowała się na ekranizację powieści. Niedawno publicznie odniosła się do spraw prywatnych i kwestii posiadania dzieci. Jak przyznała, nie zamierza mieć potomstwa, gdyż dobrze jest jej samej ze sobą.

  Po międzynarodowym sukcesie filmu "365 dni" podjęto decyzję o realizacji dwóch kolejnych części produkcji. Kilka dni temu ruszyły zdjęcia, a do obsady dołączył Simone Susinna. Kim jest przystojny Włoch?

  Popkulturowa Akademia Wszystkiego przyznała Węże 2021, czyli anty-nagrody dla najgorszych polskich filmów ubiegłego roku. Wśród "laureatów" są m.in. "365 dni" i "Pętla" - obie produkcje otrzymały po trzy Węże 2021. Oto szczegóły.

  To historyczna wiadomość dla polskiej kinematografii. Film "365 dni" jako pierwsza produkcja znad Wisły otrzymał Złotą Malinę w kategorii najgorszy scenariusz roku. Blanka Lipińska przyznała, że liczyła na główną statuetkę dla najgorszego filmu. Zapowiedziała już, że zamierza zawalczyć o nią w przyszłym roku.

  Blanka Lipińska zdecydowała się na odważny krok. Autorka poczytnych powieści postanowiła zrezygnować z wynajmu i kupiła pierwsze w życiu mieszkanie. Zdradziła, który element transakcji budzi jej największe obawy.

  Węże to prawdopodobnie jedyne przyznawane w Polsce nagrody, których nikt nie chce otrzymać. Kto w tym roku zgarnie najwięcej anty-wyróżnień? W nominacjach królują produkcje Patryka Vegi i ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej "365 dni".

  "365" dni to film, o którym słyszał niemal cały świat. Teraz ekranizacja erotycznych książek Blanki Lipińskiej trafia na platformę Player.pl. Czy historia pięknej Laury i władczego Massimo zdobędzie nowych fanów?

  Mama Blanki Lipińskiej to prawdziwy wulkan energii. 60-latka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej relacje bardzo szybko pokochali fani. Kobiecie właśnie wybiła magiczna liczba 100 tysięcy obserwatorów. Nic dziwnego, ostatnie zdjęcia z wakacji rozgrzały internet do czerwoności.

  "365 dni", który powstał na podstawie głośnej książki Blanki Lipińskiej, otrzymał kilka nominacji do Złotych Malin. To hollywoodzkie nagrody, które przyznaje się najgorszym filmom minionego roku. Jakie inne światowe produkcje znalazły się na tej niechlubnej liście?

  Film "365 dni" niemal od razu po polskiej premierze został doceniony za oceanem. Produkcja doczekała się wielu fanów na całym świecie, jednak krytycy nie podzielają tego entuzjazmu. Ekranizacja erotyku Blanki Lipińskiej ma szanse na nominacje do siedmiu Złotych Malin. To pierwszy polski kandydat do tego "wyróżnienia".

  Blanka Lipińska zyskała międzynarodową popularność za sprawą swojej książki "365 dni" i filmowi, który potem nakręcono na jej podstawie. Kobiety na całym świecie pragnęły przeczytać przygody Massimo i Laury, jednak nie było to możliwe - aż do tej pory. Od 2 lutego powieść Blanki jest dostępna na rynku zagranicznym.

  Blanka Lipińska po intensywnym roku wybrała się na wakacje. Na zdjęciach z rajskiego wyjazdu widać, że pisarka dba o smukłą sylwetkę. Nienaganna figura w stroju kąpielowym zapiera dech w piersiach, a zmysłowe pozy jeszcze bardziej podkreślają jej opalone, szczupłe i wysportowane ciało.

  Ekranizacja książki "365 dni" spod pióra Blanki Lipińskiej okazała się ogromnym hitem nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Michele Morrone, który wcielił się w postać Massimo zyskał popularność na całym świecie. Jego ekranowa partnerka Anna-Maria Sieklucka również marzy o karierze poza ojczyzną. Słów kilka na ten temat opowiedziała w programie Sandra Hajduk.

  Blanka Lipińska zdobyła ogólnopolską popularność za sprawą swojej erotycznej powieści pt. "365 dni". Gdy światło dzienne ujrzał film pod tym samym tytułem, zrobiło się o nim głośno na wszystkich kontynentach, a gwiazdy wcielające się w głównych bohaterów odniosły niebywały sukces. Teraz pisarka zdradziła, kiedy można liczyć na kolejną część gorącej produkcji.

  Blanka Lipińska chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia codziennego. Popularna pisarka często podkreśla, jak ważni są dla niej najbliżsi. Z okazji Bożego Narodzenia zdecydowała się pokazać całą swoją rodzinę. Autorka bestsellerowych "365 dni" opublikowała zdjęcia ze świątecznego spotkania.

  Blanka Lipińska i Alek Baron rozstali się niemalże dwa miesiące temu. Wciąż jednak nie wiadomo, dlaczego ich związek nagle się rozpadł. Celebrytka zdradziła w końcu, w jakich kontaktach pozostaje ze swoim byłym partnerem. Wszystko przy okazji kąśliwej wymiany zdań z Ewą Minge na Instagramie.