Blanka Lipińska

  Blanka Lipińska

  Blanka Lipińska po intensywnym roku wybrała się na wakacje. Na zdjęciach z rajskiego wyjazdu widać, że pisarka dba o smukłą sylwetkę. Nienaganna figura w stroju kąpielowym zapiera dech w piersiach, a zmysłowe pozy jeszcze bardziej podkreślają jej opalone, szczupłe i wysportowane ciało.

  Ekranizacja książki "365 dni" spod pióra Blanki Lipińskiej okazała się ogromnym hitem nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Michele Morrone, który wcielił się w postać Massimo zyskał popularność na całym świecie. Jego ekranowa partnerka Anna-Maria Sieklucka również marzy o karierze poza ojczyzną. Słów kilka na ten temat opowiedziała w programie Sandra Hajduk.

  Blanka Lipińska zdobyła ogólnopolską popularność za sprawą swojej erotycznej powieści pt. "365 dni". Gdy światło dzienne ujrzał film pod tym samym tytułem, zrobiło się o nim głośno na wszystkich kontynentach, a gwiazdy wcielające się w głównych bohaterów odniosły niebywały sukces. Teraz pisarka zdradziła, kiedy można liczyć na kolejną część gorącej produkcji.

  Blanka Lipińska chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia codziennego. Popularna pisarka często podkreśla, jak ważni są dla niej najbliżsi. Z okazji Bożego Narodzenia zdecydowała się pokazać całą swoją rodzinę. Autorka bestsellerowych "365 dni" opublikowała zdjęcia ze świątecznego spotkania.

  Blanka Lipińska i Alek Baron rozstali się już ponad miesiąc temu. Ciągle jednak nie wiadomo, dlaczego związek pary, która zasypywała nas swoimi wspólnymi zdjęciami i wpisami pełnymi głębokich uczuć, nagle się rozpadł. Ostatni wpis lider zespołu Afromental napisał kilka słów na Instagramie, które skomentowała Sandra Hajduk.

  Michele Morrone dzięki roli w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej dał się poznać szerszemu gronu odbiorców. Obecnie włoskiego gwiazdora na Instagramie obserwuje przeszło 10 milionów internautów, a jego międzynarodowa kariera nabiera rozpędu. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem przystojnego modela zobaczymy w kolejnej zagranicznej produkcji.

  Blanka Lipińska to prawdziwa kobieta sukcesu. Jest jedną z najbardziej poczytnych polskich pisarek. Jej nasycone erotyką książki to bestsellery, a nakręcony na podstawie jednej z nich film "365 dni" stał się kinowym hitem. Okazuje się, że bycie gwiazdą literatury nie przeszkadza w dbaniu o ukochanego mężczyznę i przyrządzaniu mu posiłków. Pisarka zdradziła nam, co Baron lubi jeść najbardziej.