operacje plastyczne

  operacje plastyczne

  Justyna Michałowska pojawiła się w "Hotelu Paradise 3" na krótko przed finałem. Dość mocno zaznaczyła jednak swoją obecność na Zanzibarze. Co prawda nie znalazła miłości w programie, ale zyskała wielu fanów, którzy są zachwyceni jej nietypową urodą. Co ciekawe, Justyna nie zawsze akceptowała swój wygląd, dlatego otwarcie mówi o tym, że ma za sobą operacje plastyczne.

  Agnieszka Kotońska jest niekwestionowaną ulubienicą widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej charyzma oraz poczucie humoru przyciągają przed ekrany tysiące fanów. Gwiazda cieszy się sporą ilością publikacji w mediach na swój temat - niestety nie wszystkie z nich są prawdziwe. Największą popularnością cieszą się te o operacjach plastycznych Agnieszki. Czy kiedykolwiek korzystała z usług medycyny estetycznej? To ujawniła w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Małgorzata Rozenek-Majdan ma dla fanów nie lada gratkę. Gwiazda co rusz tłumaczy się z zabiegów medycyny estetycznej, często dementując plotki na ten temat. Nie inaczej jest z jej wiekiem - internauci nie wierzą w to, ile naprawdę ma lat. W związku z krążącymi spekulacjami, Rozenek przygotowała dla nich konkurs.

  W tygodniu gościliśmy w Dzień Dobry TVN polską Barbie - Anellę. Przyznała, że - aby dojść do wymarzonego wyglądu - musiała poddać się zabiegom medycyny estetycznej i operacjom plastycznym. Do naszego studia zaprosiliśmy chirurga plastycznego Janusza Greese Łyko oraz psycholog i socjolog Joannę Heidtman, aby porozmawiać o granicach, których nie warto przekraczać przy poprawianiu swojego wyglądu. Czy chęć zmiany wyglądu to trend ostatnich lat? Jakie są konsekwencje zdrowotne tak radykalnych zmian?

  Są kobiety, które marzą o wyglądzie Barbie. Jedną z nich jest Polka, pani architekt inżynier Anella. Kiedy postanowiła przeistoczyć się w lalkę? Czy zarabia na tej metamorfozie? Jakie zabiegi przeszła? Jak reaguje na nieprzychylne opinie? Anellę i jej partnera Dudu gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Ten 25-latek z Argentyny marzy o tym, by całkowicie upodobnić się do elfa. Luis Padron przeszedł już kilka operacji i zabiegów, by zrealizować swoje marzenie i wyglądać jak postać fantasy. Rozjaśnił sobie włosy i skórę, przeszedł operację nosa, usunął laserowo owłosienie z całego ciała oraz operacyjnie zmienił koloru oczu z brązowego na niebieski. Planuje jeszcze operację uszu, by były spiczaste, szczęki szyi i żeber, by mieć wąską talię. Ile miesięcznie wydaje na zabiegi kosmetyczne? Dlaczego chce upodobnić się do elfa? Czym się zajmuje zawodowo? Zobaczcie rozmowę dziennikarza Dzień Dobry TVN Roberta Stockingera z człowiekiem elfem.

  Makijażysta Vinny Ohh przeszedł ponad 110 zabiegów medycyny estetycznej i 3 duże operacje. Planuje również zostać pierwszym na świecie człowiekiem bez organów rozrodczych. Wszystko po to, aby jak najbardziej upodobnić się do kosmity. Jego transformacja była zaplanowana, czy wszystko dzieje się z zabiegu na zabieg? Jak wygląda na co dzień? Ile kosztowały go zabiegi? I co myśli o ludziach, których wygląd niczym się nie wyróżnia? Z makijażystą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Dobrze zbudowane ciało pokryte tatuażami, makijaż na twarzy, zmieniony kształt czaszki i dodatkowa para kłów - tak wygląda Aleksander Shpak, nazwany przez internautów Człowiekiem Smokiem. "Urodziłem się na wsi. Tam panowała jedna zasada: bijesz albo ty, albo ciebie. Po tym, jak wielokrotnie zostałem pobity, postanowiłem wziąć się za siebie" - wyznał dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Żeni Klimakinowi. Zbudowanie formy mu jednak nie wystarczało. W wieku 26 lat zaczął malować paznokcie i robić makijaż. Dlaczego zdecydował się na tak radykalny krok, jak zmiana ustawienia kości jarzmowych i kształtu oczu? Czy nadal czuje się mężczyzną? Ile kosztowały go operacje plastyczne i zabiegi dentystyczne? Czym zajmuje się zawodowo? I co na to wszystko rodzice? Koniecznie zobaczcie tę rozmowę!

  To jest rozmowa o Marcinie Prokopie z... Marcinem Prokopem. Co Marcin Prokop robił w Korei Południowej? Ile razy tam był? Jak odnalazł się w kraju opanowanym obsesją doskonałości? Bo w Korei Południowej 20 proc. ludzi sobie regularnie makijaż, a wielu z nich poddaje się różnym operacjom plastycznym tylko po to, by dostać wymarzoną pracę. Marcin Prokop uległ tej modzie i sam poddał się kilku zabiegom. Jakim? Dlaczego wziął udział w rytuale "symulowanej śmierci"? Zobaczcie, jakim prezentem Marcin Prokop obdarował Jarosława Kuźniara! Czy to prawda, że Prokop nienawidzi Kuźniara?

  Dla kariery niektórzy są gotowi poświęcić bardzo dużo. Jedną z takich osób jest czeski model Robert Paulat, który poddał się 40 zabiegom medycyny estetycznej i 2 operacjom plastycznym! Ile miał lat, kiedy zdecydował się na pierwszą operację plastyczną? Czy lubi, kiedy nazywają go "Kenem"? Co mówią o nim jego przyjaciele?

  A już dziś w "Rozmowach w toku" posłuchamy historii kobiet, które wyszły za mąż za muzułmanów. Czy miłość pokona różnice kulturowe? Zobaczcie, jak żyją i jakie są ich relacje z polskimi rodzinami.

  Coraz więcej Polek poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Które operacje plastyczne są najbardziej popularne? Jak wychowywać dziecko, by akceptowało swoje niedoskonałości? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: psycholog Dorota Minta, dziennikarka Ewa Wojciechowska i chirurg plastyczny Marek Szczyt.

  Podobno ładnym jest w życiu łatwiej. Uroda podobno jest gwarancją sukcesu. Ale czym jest uroda? Twarz od sztancy przygotowana przez chirurga plastycznego? Dlaczego kobiety, które robią zbyt dużo operacji plastycznych są do siebie podobne? Czy piękne jest to, co nam się podoba, czy podoba nam się coś dlatego, bo jest piękne? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Roksana Pindor „Saszan" oraz Bartek Krasuski. Towarzyszył im Robert Zydel, antropolog. Jaki wpływ pojmowanie piękna przez dorosłych ma wpływ na młodzież?

  Coraz więcej Polaków poddaje się operacjom plastycznym. Niestety niektórzy trafiają w ręce lekarzy, którzy nie mają uprawnień do wykonywania tego typu zabiegów i zamiast pomóc pacjentowi poważnie mu szkodzą. Kiedy możemy mówić o nieudanych operacjach plastycznych? Które z operacji plastycznych są obarczone największym ryzykiem? Jak w przypadku operacji plastycznych definiuje się błąd lekarski? Rozmawialiśmy o tym z gościem Dzień Dobry TVN - specjalistą chirurgii plastycznej i ekspertem sądowym w zakresie chirurgii plastycznej dr Januszem Greese Łyko.

  Pełniejsze usta, mniejszy nos, usunięte zmarszczki. Dlaczego kobiety poprawiają swoją urodę i jaki związek ma z tym "selfie"? Okazuje się, że Ci, którzy często umieszczają swoje selfie na portalach społecznościowych częściej decydują się na operacje plastyczne. Dlaczego? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z modelką Pauliną Pszech, uczestniczką pierwszej "Top Model" oraz Marcinem Ambroziakiem, ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jakie kompleksy miała Paulina Pszech?

  Dla jednych operacje plastyczne to fanaberia, dla drugich - konieczność. Odstające uszy, brak symetrii czy nadmiar deformujący ciało człowieka. Maja urodziła się bez jednego ucha. Rok temu przeszła rekonstrukcję narządu słuchu. Jak zmieniło się jej życie po rekonstrukcji ucha? Czy po operacji odzyskała utraconą pewność siebie? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: chirurg plastyczny Andrzej Sankowski, Maja Siembab, która przeszła rekonstrukcję małżowiny usznej oraz jej mama Beata Siembab. Jakie są wskazania, a jakie przeciwwskazania do tego, by ingerować w urodę dziecka i nastolatka?