Doda szczerze o starzeniu. Podda się operacji plastycznej? Dosadny komentarz

Źródło: Dzień Dobry TVN
Doda kończy 40 lat
Doda kończy 40 lat
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Modelka szczerze o operacji biustu
Modelka szczerze o operacji biustu
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Doda to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Choć trudno w to uwierzyć, wokalistka 15 lutego świętowała swoje 40. urodziny. Obserwując jej profil na Instagramie można wnioskować, że nieskazitelna sylwetka piosenkarki to wynik ciężkiej pracy na siłowni. Teraz odniosła się do doniesień na temat operacji plastycznych.

Doda i operacje plastyczne

Doda to artystka, która może pochwalić się zadbaną sylwetką. Gwiazda poświęca wiele czasu i energii na intensywne ćwiczenia na siłowni, utrzymuje zdrową dietę i dba o pielęgnację.

W relacji na Instagramie odniosła się do słów na temat operacji plastycznych, o które mówiła w swoim programie RMF FM. Chodziło o to, że ma zaplanowany lifting na za 2 lata. Dodała też, że zadzwoniła do swojej matki powiedzieć, że przyspiesza to o rok. Czy faktycznie podda się zabiegowi? Na swoim Instagramie dosadnie wytłumaczyła, że to był sarkazm.

- Zamiast wziąć na żarty, to co powiedziałam w audycji RMF, że starzeję się z godnością i za rok mam lifting twarzy, postanowiły pójść krok dalej, cytując ten żart i wprowadzając ludzi w błąd - wytłumaczyła.

Doda zaapelowała do młodych ludzi

W mediach społecznościowych odniosła się do tematu operacji plastycznych i poprawiania urody przez młodych ludzi. Zaapelowała jednocześnie o rozsądek i o to, aby nie ufać wszystkiemu, co zobaczymy i usłyszymy.

- Na moim Instagramie już dawno temu w zakładce "Nie polecam" jest jasno powiedziane, żeby młodzi ludzie nie wierzyli w to, żeby dziewczęta nie poddawały się zabiegom, którym zmawiają im lekarze, że robili Dodzie, bo sobie robią później krzywdę. Dzwonią, płaczą, piszą do mnie na Instagramie, że wyglądają źle. Ludzie wmawiają im, że wycinałam sobie policzki, zmieniałam sobie żuchwę i one sobie robią to samo. Dziewczyny nie dajcie sobie tego wmówić, nie dajcie zarabiać innym, którzy chcą wykorzystać to - wytłumaczyła na Insta Story.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: RMF FM/Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości