Czym żył polski show-biznes w 2005 roku? "Najbardziej elektryzująca para"

Czym żył polski show-biznes w 2005 roku? Wspominamy ślub Dody i Radosława Majdana
Źródło: Dzień Dobry TVN
Retro show-biz
Retro show-biz
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”

2005 rok obfitował w wiele interesujących wydarzeń w świecie zarówno polskiego, jak i zagranicznego show-biznesu. W Dzień Dobry TVN wróciliśmy wspomnieniami do tamtych lat za sprawą przygotowanego przez redaktorkę Karolinę Kalatzi zestawienia archiwalnych newsów.

Czym żył show-biznes w 2005 roku?

2005 rok był dla Dzień Dobry TVN niezwykle przełomowy, bowiem właśnie wtedy wyemitowany został pierwszy odcinek naszego programu. A co wtedy działo się w życiu gwiazd światowego formatu? Jednym z ważniejszych show-biznesowych newsów okazała się informacja o rozstaniu popularnej pary: Jennifer Aniston i Brada Pitta.

Na polskim podwórku również nie zabrakło wówczas celebryckich dramatów, wpadek czy wyjątkowych premier. Jak zaznacza w studiu Dzień Dobry TVN redaktorka Karolina Kalatzi, to w 2005 roku miał miejsce krytykowany występ Mandaryny oraz ślub Edyty Górniak i Dariusza Krupy, a w telewizji furorę robił serial "Magda M.".

Ślub Dody i Radosława Majdana

W 2005 roku, oprócz Edyty Górniak i Dariusza Krupy, jeszcze jedna równie popularna para przypieczętowała swoją miłość przysięgą na ślubnym kobiercu. Mowa o Dorocie Rabczewskiej i Radosławie Majdanie.

- Najbardziej elektryzująca para Polski. Żyli nią absolutnie wszyscy. I też chyba dlatego, że oni nie bali się o sobie mówić. Pokazywali zdjęcia, pokazywali filmiki z wakacji. No działo się, działo, a sam Radek nawet zagrał w jej teledysku do piosenki "Dżaga" - przypomina w Dzień Dobry TVN Karolina Kalatzi.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN? Kliknij w obraz
Jak przekazać 1,5% na Fundację TVN? Kliknij w obraz
podziel się:

Pozostałe wiadomości