Doda

  Kreatywność cyberprzestępców nie ma końca. Co jakiś czas próbują grać na ludzkich emocjach i ciekawości, rozpuszczając nieprawdziwe informacje o śmierci znanych osób. Tym razem padło na Igę Świątek. Jakie mogą być konsekwencje kliknięcia w linki z fake newsami?

  Wspólne teledyski, wywiady i medialne skandale. Związek Radosława Majdana i Dody od lat podgrzewał atmosferę w polskich mediach. Choć dawni kochankowie od lat nie są już małżeństwem, ciągle chętnie się o nich mówi. Piłkarz zdradził, jak z perspektywy czasu ocenia swój związek z piosenkarką.

  Tych rowerów nie da się przegapić na ulicy. Adam Zdanowicz, projektant wyjątkowych pojazdów, tworzy je na zamówienie. Nie ma więc dwóch identycznych, a niektóre są okazami z pogranicza rzeczy użytkowych i rzeźby. Co Zdanowicz powiedział o swoich dziełach w Dzień Dobry TVN?

  Justyna Steczkowska wróciła do chwil, kiedy mogła podróżować. Wokalistka nie ukrywa, że marzy jej się relaks i ponowny wyjazd. Póki co większość czasu spędza z dziećmi podczas lekcji online. - Może uda się pojechać gdzieś, gdzie nie ma Wi-Fi, za to jest słońce - napisała Steczkowska w mediach społecznościowych.

  Kamil Haidar to ambasador Polskiej Akcji Humanitarnej i muzyk. Jego brat Emil spotyka się z Dodą. Ich ojciec jest Syryjczykiem, mama Polką. Pierwsze 10 lat spędził w Syrii. Jego rodzice są są lekarzami. Kim jest chłopak Zosi Ślotały i ojciec jej dziecka? Kamil opowiedział o sobie w studiu Dzień Dobry TVN.

  Maja Sablewska od czasu, kiedy była menadżerką Dody bardzo się zmieniła. Jak się wystylizować "na Sablewską"? Z Mają rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Radek Majdan postanowił szczerze opowiedzieć Katarzynie Olubińskiej o swojej nowej miłości i metamorfozie jaką ostatnio przeszedł. Dowiecie się również, jakie kobiety podobają mu się. Co myślicie o tych zmianach?

  Salvador Dali świata sceny. Katarzyna Konieczka mogłaby z powodzeniem projektować stroje dla Lady Gagi. Ale "zainwestowała" w polskie gwiazdy. Jej pierwsza podopieczna to Doda, który słynie z wyrafinowanych kostiumów scenicznych. Kasia współpracowała z Zombie Boyem, tworzyła stroje do "Top Model". Jak wyglądała jest droga do sławy? W studiu Dzień Dobry TVN była naszym gościem. Czy ludzie z otoczenia Lady Gagi inspirowali się jej pomysłami, a może bezczelnie je skopiowali?

  Usta w dzióbek to przepis na udaną "słit focię"? Komu przystoi "słit focia"? Co o "słit fociach" myślą profesjonalni fotografowie? Czy polscy politycy robią sobie "słit focie"? Które polskie gwiazdy lubią sobie robić "focie z rąsi"? A jaki jest Wasz przepis na idealną "słit focię"? :)

  Kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Jej występy to połączenie teatru, musicalu i tradycyjnego koncertu. Jak fani oceniają trasę koncertową Dody oraz, jak ocenia ją sama piosenkarka?

  Najbardziej wpływowa artystka w polskim show-biznesie. W tym roku skończyła 46 lat, a na półki sklepów muzycznych wchodzi jej nowa, jedenasta już płyta - „Transoriental Orchestra”. Na scenie daje z siebie wszystko. Czy nowa płyta artystki będzie taka jak poprzednie czy artystka postawiła na nowe brzmienie? Gościem, w studiu Dzień Dobry TVN, była Kayah.

  Doda wydaje nową płytę, a Ewa Minge znów odnosi spektakularny sukces! Kulisy tych wydarzeń, w studiu Dzień Dobry TVN, omówiła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy kolorowe magazyny i gwiazdy łączy trudna i szorstka przyjaźń czy może klarowna i niczym niezmącona nienawiść? Czy mają "ciche dni"? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała: Dodę, Marylę Rodowicz, Katarzynę Zielińską, Małgorzatę Rozenek, Maję Sablewską oraz Natalia Klimas. Czy umawiają się na "ustawki" z fotoreporterami?

  Za nami ostatni odcinek programu Dzień Dobry Wakacje, którego gospodarzami byli: Kinga Rusin i Robert Kantereit. Tym razem, w niedzielny poranek, zaprosiliśmy gości na plażę nad Wisłą w Warszawie, a nie jak zazwyczaj, do studia na ul. Marszałkowskiej 76. Zobaczcie zdjęcia naszych gości i prowadzących. A już w najbliższy weekend zapraszamy na pierwsze powakacyjne wydanie programu Dzień Dobry TVN! :)

  W niewlkiej wsi Libusza w województwie małopolskim powstanie stadion imienia Doroty Rabczewskiej. Dodę zapytaliśmy o to, czy zamierza regularnie odwiedzać tamtejszą drużynę sportową. Zobaczcie rozmowę Katarzyny Olubińskiej z Dodą na skype w Dzień Dobry Wakacje.

  Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z Dzień Dobry Wakacje w najbliższą niedzielę od 8:30! :)

  "Fly High Tour 2013" to nazwa trasy koncertowej, z którą Dorota "Doda" Rabczewska podróżuje po Polsce. Ile kosztuje zorganizowanie takich koncertów, kto wymyślił scenariusz i choreografię do występu i jak Doda dociera na Dodogaskar?

  Na scenie Dzień Dobry TVN William Malcolm wykonał utwór "Takes One To Know One". Podoba Wam się?

  Dorota Rabczewska na głowie ma śliczną cebulkę. Czy do twarzy jej z grzywką? Dlaczego zmieniła fryzurę? O tym Doda opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej. Co przepowiedziała Dodzie wróżka?

  Czyli cała prawda o gwiazdach i o prowadzących. Zobaczcie, co działo się za kulisami naszego programu. "Zła" kobieta Daria, lanie na kolanie, czterej pancerni bez psa, Johnny Depp, ile godzin dziennie pracuje Michel Moran, oraz kim chciała zostać Doda?

  Ostatnio w prasie więcej mogliśmy przeczytać o jej kolejnych jej ekscesach i nieustających kłótniach z ciągle zmieniającymi się managerami. Teraz Doda wraca ponownie jako wokalistka. Kilka dni temu premierę miał jej najnowszy teledysk. Kiedy jej fani doczekają się płyty? Doda była naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Czy mama została jej nową managerką? Czy przeżywa kryzys emocjonalny?

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Dodą o egzotycznej sesji zdjęciowej, w której Dorota Rabczewska wzięła udział na tajemniczej wyspie Dodogaskar oraz o trasie koncertowej, w którą rusza. Jaki los spotka niewiernego kochanka? Jak Doda czuje się jako singielka? Czy cierpi po rozstaniu z Błażejem? Zobaczcie podwodne "harce" Dody!

  Gościem Dzień Dobry TVN była Aimee Mullins, która ma na koncie złote medale olimpijskie, współpracę z najlepszymi projektantami mody i role filmowe. Magazym "People" zaliczył ją do grona 50 najpięknieszych ludzi świata. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że Aimee Mullins od drugiego roku życia porusza się za pomocą protez. Co sprowadza modelkę do Polski?

  Podobno Doda zmienia menedżerkę i podobno bije się o nią z Joanną Krupą? Kto zajmie się od stycznia interesami Dody? Co wydarzy się w trzeciej serii "Prawa Agaty"? O tym opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej Leszek Lichota.

  Kontrowersyjna, zbuntowana i seksowna. Jej teledysk z raperem Focusem bije rekordy popularności w Internecie. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Dorota Rabczewska szerzej znana jako Doda. Opowiedziała o nowej płycie, kontrowersyjnym teledysku, powrocie do różowego, współpracy i kłótni z Focusem. Jak Doda umówiła się z raperem i czy dotrzymała obietnicy? Czy miała zagrać w "Wojnie polsko-ruskiej"? Czy Maja Sablewska będzie managerką Dody? O czym wolałaby nie mówić?

  Czy to prawda, że obie panie planują współpracę? Czy zakopały topór wojenny? Sprawdzila to dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, która zapytała o to Dodę i Maję Sablewską. Czy to prawda, że "szóstkę" w lotto wytypuje Agnieszka Jastrzębska? :)

  Czy Doda to ulubiona gwiazda Agnieszki Jastrzębskiej? Za co ceni ją redaktor naczelna "Gali"? Dorota "Doda" Rabczewska wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu z prawdziwym lwem! Posłuchajcie, co powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o tym, dlaczego uchodzi za bardzo trudną osobę. Czy to prawda, że ludzie boją się pracować z Dodą? Czy pali za sobą mosty? Czy potrafi wybaczać i, czy odbuduje przyjaźń z Nergalem?

  Agnieszka Jastrzębska była na pokazie Macieja Zienia. Gwiazdy, które tam przybyły zapytała o to, czy kiedyś huragan milości zwalił je z nóg. Co powiedziała jej Doda, Edyta Herbuś, Natalia Siwiec, Magdalena Frąckowiak i Justyna Steczkowska? Ile jeszcze będziemy musieli czekać na kolejną płytę Agnieszki Chylińskiej? To wie Agnieszka Jastrzębska!

  Kinga Burzyńska odwiedziła plan serialu "Lekarze", a tam spotkała się m.in. z Marcinem Perchuciem. Ile z jogina jest w Marcinie Perchuciu? Dlaczego nie można ćwiczyć jogi, gdy ma się gorączkę?

  Rozróba w sklepie, broń i bijatyka. Wszystko to będziemy mogli zobaczyć w najnowszym teledysku Dody, który powstaje do utworu nagranego wspólnie z Wojciechem Alszerem - "Fokusem". Z kamerą Dzień Dobry TVN podglądaliśmy kulisy powstawania teledysku!