Czy Izabela Trojanowska poprawiała urodę? Wokalistka wyznała: "Doświadczam dokuczania"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Izabela Trojanowska i jej kultowe sceniczne kreacje
Izabela Trojanowska i jej kultowe sceniczne kreacje
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Modelka szczerze o operacji biustu
Modelka szczerze o operacji biustu
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Izabela Trojanowska zadebiutowała na scenie w 1971 roku. Wokalistka do tej pory prężnie działa w branży muzycznej i wciąż karmi fanów swoją nową twórczością. Niektórzy zastanawiają się, skąd czerpie na to siłę i z jakich trików urodowych korzysta, by w wieku 68 lat wciąż wyglądać tak kwitnąco. Czy gwiazda poddała się operacjom plastycznym?

Izabela Trojanowska jest podejrzewana o korzystanie z medycyny estetycznej

Odważne stroje, oryginalne fryzury oraz ekstrawagancki styl bycia to cechy, które w latach 70. i 80. wyróżniały Izabelę Trojanowską na tle innych artystek. Wokalistka lubiła szokować publiczność, co nie zawsze spotykało się z przychylnymi reakcjami organizatorów koncertów czy festiwali. Gwiazda zawsze dbała o swój wizerunek, dlatego też nadal dopytywana jest o to, w jaki sposób udaje jej się utrzymywać tak dobrą formę. Niektórzy sugerują, że piosenkarka ingerowała w urodę i przeszła szereg zabiegów upiększających. Artystka jednak stanowczo zaprzecza.

- Po co mam sobie robić liftingi, skoro dziś można to i owo wygładzić filtrem - zażartowała w wywiadzie dla tygodnika "Wprost". - Rzadko, ale bywa, że doświadczam takiego dokuczania: "Ale sobie zrobiła!". Kiedyś przed ramówką poszłam do kosmetyczki, ładnie się ubrałam, przygotowałam, po czym przeczytałam: "Ale szpanuje! Wielka mi rzecz! Jakbym miała pieniądze, też bym sobie zrobiła lifting". Weszłam na stronę tej pani. To była ładna, młoda osoba. Zapytałam ją prywatnie, nie na forum, skąd wie, że ja coś sobie zrobiłam i że gdyby zapytała, odpowiedziałabym jej. "Ja tak tylko… Nie wiedziałam, że pani to przeczyta" - dostałam odpowiedź. To było bezmyślne ze strony tej pani - dodała Izabela Trojanowska w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz.

Czy Izabela Trojanowska rozważa operację plastyczną?

68-letnia gwiazda estrady twierdzi, że nigdy wcześniej nie poprawiała urody. Jednocześnie zaznacza, że zawsze może zmienić zdanie, jeżeli tylko pokona strach przed zabiegami chirurgicznymi i skalpelem.

- To, że ja do tej pory nic nie robiłam, wynika z tego, że boję się takich ingerencji, co nie wyklucza sytuacji, że być może wstanę któregoś dnia, nawet jutro i stwierdzę, że już czas i coś sobie poprawię - wyznała.

Izabela Trojanowska zapytana o to, na czym opiera się jej atrakcyjność, odpowiedziała: "W tym, że jestem fajna (śmiech). A poważnie: lubię ludzi, zauważam ich i szanuję".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: "Wprost"

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości