Izabela Trojanowska

  Uczniowie kończą właśnie rok szkolny i odbierają świadectwa. Ci którzy, którzy mają najlepsze wyniki w nauce, zobaczą na świadectwie czerwony pasek. Czy taki system wyróżniania uczniów to dobry pomysł? Czy dzieci muszą być najlepsze w każdej dziedzinie? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Izabelą Trojanowską, Justyną Suchecką i Dariuszem Kordkiem.

  Lada moment sylwester. 31 grudnia o północy na dobre pożegnamy się z 2021 rokiem i wejdziemy w nowy - 2022. Z pewnością wiele osób spędzi ten wyjątkowy wieczór na szampańskiej zabawie. W Dzień Dobry TVN Izabela Trojanowska i Maria Szabłowska wspominały dawne sylwestrowe bale. Czym różniły się od tych dzisiejszych?

  Izabela Trojanowska, ikona polskiej piosenki i jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Znana z takich hitów, jak "Wszystko, czego dziś chcę" i "Tyle samo prawd, ile kłamstw" tym razem zaśpiewała swój najnowszy utwór "Nie ma miejsca dla miłości".

  Wakacyjne poluzowanie obostrzeń dało muzykom szansę powrotu na sceny. Szczęśliwi, znów ruszyli w trasy koncertowe, by spotkać się z fanami i zagrać dla nich ulubione kawałki. W Koszalinie kultowymi przebojami słuchaczy zabawiała Izabela Trojanowska. Niestety podczas występu doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

  Izabela Trojanowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która olbrzymią sławę zdobyła w latach 80. ubiegłego wieku. Jej przeboje takie jak "Wszystko, czego dziś chcę", "Tyle samo prawd ile kłamstw" czy "Podaj cegłę" zna prawie każdy z nas. Piosenkarka jednak nie spoczywa na laurach i regularnie prezentuje nowy materiał.

  Izabela Trojanowska była jedną z największych gwiazd lat 80. ubiegłego wieku. Mimo upływu czasu, wokalistka nadal cieszy się ogromną sympatią. Dziś obchodzi swoje 66. urodziny. Niektóre fakty z jej życia zaskakują.

  Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego jest niekwestionowanym rekordzistą w tamtejszym ośrodku nauki jazdy. Mężczyzna podchodził do egzaminu teoretycznego aż 193 razy. Jednak się nie poddaje - ponoć po raz kolejny zapisał się na test. O tym, czy każdy może być kierowcą, porozmawialiśmy z egzaminatorem Tomaszem Matuszewskim, instruktorem Filipem Raszewskim oraz aktorką i wokalistką Izabelą Trojanowską.

  Izabela Trojanowska była pierwszą wielką gwiazdą lat 80. wykraczającą daleko poza muzykę rockową. Kobiety śledziły jej sposób ubierania się, a także uczesania. Zasłynęła dzięki ekstrawaganckim garniturom, ostremu makijażowi i odważnym krótkim fryzurom. Jak to wspomina? Artystka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Od 40 lat na scenie, w tym roku świętowała 65. urodziny. Ikona polskiej muzyki, dzięki której w szarych czasach PRL-u publiczność poczuła powiew kolorowego, zachodniego świata. Piosenkarka zrewolucjonizowała sceniczne stroje i wprowadziła nowe trendy w życie codzienne. O tym, "czego dziś chce", Izabela Trojanowska mówiła w Dzień Dobry TVN.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Izabelę Trojanowską, Joannę Jabłczyńską oraz Skibę. Artyści w latach młodości należeli do harcerstwa. Czy lubią powracać wspomnieniami do tamtego czasu? Co dało im harcerstwo? Jakie zdobyli sprawności?

  14 sierpnia rozpoczyna się TOP Of The TOP Sopot Festival! W ciągu kilku dni na sopockiej scenie wystapią polskie i zagraniczne muzyczne gwiazdy, między innymi: Grzegorz Hyży, Margaret, Izabela Trojanowska, którzy odwiedzieli studio Dzień Dobry Wakacje. Co przygotowują dla sopockiej publiczności? Z artystami wspominaliśmy również Korę, która odeszła dziś rano.

  Podobno Izabela Trojanowska wystąpiła na okładce Vogue. Czy rzeczywiście tak było? Postanowiła to sprawdzić dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  W ramach cyklu Mikrowyprawy podróżnik Łukasz Długowski zabrał Izabelę Trojanowską do Beskidu Żywieckiego. Tam tropili wilki. Znaleźli je? Czy wilki odpowiedziały na wycie naszych podróżników? Dowiedzieliśmy się również, czy zwierzęta te atakują ludzi i jak mierzy się ich ślady.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, obchodząca dziś urodziny, Izabela Trojanowska z utworem: "Skos"! 100 lat Pani Izabelo!

  Filip Chajzer i Ula Chincz sprawdzili kiedy powinna nam się zapalić czerwona lampka gdy zatrudniamy ekipę remontową i ... jakie mogą być efekty kiedy inwestor chce za dużo zaoszczędzić. A w studiu Dzień Dobry TVN Anna Kerth, Izabela Trojanowska i Jarosław Kret opowiedzieli nam swoje "przygody remontowe". Czy remont jest rzeczywiście prawdziwym sprawdzianem dla związku?

  Izabela Trojanowska święciła swoje sukcesy w latach 80. ubiegłego wieku. Fani kochali ją za głos i stylizację. Właśnie ukazała się nowa jej płyta "Na skos", w której artystka przypomina swój dawny wizerunek. Jak Trojanowska wspomina lata swojej świetności?

  Mark Twain powiedział: "Nie ma nic prostszego od rzucania palenia - robiłem to już tysiące razy". Izabela Trojanowska zaczęła palić, kiedy miała 15 lat. Dr Tadeusz Zielonka, pulmonolog, widział w płucach palaczy niejedno. Kiedy człowiek rzuci palenie, jego organizm przechodzi prawdziwą rewolucję. Po jakim czasie organizm człowieka wraca do normy i do właściwych parametrów? Po jakim czasie od momentu rzucenia palenia niweluje się ryzyko zachorowania na nowotwór?

  Tradycyjnie czy ekumenicznie? Jak spędzają święta? Może na Dominikanie lub Teneryfie? W małym drewnianym domku w rodzinnym kraju? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Izabela Trojanowska, Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Skórzyński oraz Anna Maria Wesołowska. Co podarowali naszym prowadzącym?

  Czy matka widząc w córce siebie sprzed lat powinna być o nią zazdrosna? O relacjach matki z córką, zazdrości i rywalizacji rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Beatą Tyszkiewicz, Joanną Damięcką, Izabelą Trojanowską i psycholog Anną Kędzierska.

  Michalina Manios, finalistka 2. edycji programu „Top Model”, marzy nie tylko o karierze modelki, ale także o realizowaniu swojej drugiej wielkiej pasji – o śpiewaniu. Planuje nawet wydać płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała, po raz pierwszy publicznie, wielki przebój Izabeli Trojanowskiej "Wszystko czego dziś chcę". Czy jest lepsza od oryginału? Jak Wam się podoba to wykonanie?

  Jakim zabiegom poddała się aktorka Izabela Trojanowska, która otwarcie przyznaje się do poprawiania urody? Dlaczego to zrobiła? Czy od operacji plastycznych można się uzależnić? Gdzie leży granica zdrowego rozsądku? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Dorotę Wróblewską, założycielkę Akademii Mody i przeciwniczkę inwazyjnego poprawiania urody, Magdalenę Bogulak, prezesa Instytutu Zdrowia i Urody Sharley oraz dziennikarkę Paulinę Tomborowską. Które gwiazdy poprawiały swoją urodę?

  Pierwszy od 15 lat album piosenkarki Izabeli Trojanowskiej pt: „Życia zawsze mało”. Krążek zawiera 11 utworów utrzymanych w klimatach rock-pop i jest kontynuacją tego, co Trojanowska kiedyś robiła. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?