Kylie Jenner wypiera się operacji plastycznych. "Zawsze kochałam siebie"

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Po co kobietom operacje plastyczne?
Po co kobietom operacje plastyczne?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Modelka szczerze o operacji biustu
Modelka szczerze o operacji biustu
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
Kylie Jenner, czyli najmłodsza z sióstr Kardashian, ma zaledwie 25 lat a media od dawna zarzucają jej wielokrotne poddanie się zabiegom medycyny estetycznej. Bizneswoman od lat zaprzecza tym doniesieniom, a w najnowszym wywiadzie zwykle powściągliwa celebrytka postanowiła raz na zawsze rozprawić się z oskarżeniami o przyjaźń z chirurgicznym skalpelem.

Kylie Jenner nie miała operacji plastycznych?

Kylie Jenner z 397 milionami osób, które obserwują jej profil na Instagramie. Z powodu swojej oszałamiającej popularności 25-latka często oskarżana o promowanie nierealistycznych kanonów piękna, ponieważ zdjęcia, które publikuje na social mediach, niewiele mają wspólnego ze zwykłym życiem. Fani zarzucają jej retuszowanie zdjęć oraz zbyt częste ingerencje chirurga plastycznego w jej wygląd. Kylie, która dorastała na oczach niemal całego świata, za sprawą programu "Keeping up with Kardashians", miała się borykać z kompleksem bycia "najbrzydszą z sióstr", co według gwiazdy stanowi usprawiedliwienie dla jej wizerunku.

Nie trzeba być eksperytem z zakresu medycyny estetycznej, by zauważyć, że usta, policzki oraz zarys szczęki gwiazdy, wraz z upływającym czasem, ulega zmianie. Kylie, którą komentarze na temat jej wyglądu wyjątkowo bolą, postanowiła skomentować tę kwestię w najnowszym odcinku programu o jej rodzinie.

- Zawsze kochałam siebie – i do tej pory kocham – a jednym z największych nieporozumień na mój temat jest to, że miałam być nieśmiała jako dziecko i dlatego zrobiłam sobie mnóstwo operacji plastycznych. To fałsz. Miałam robione jedynie wypełniacze – tłumaczyła w "The Kardashians".

Kylie Jenner wypiera się operacji plastycznych. "Zawsze kochałam siebie"
Kylie Jenner wypiera się operacji plastycznych. "Zawsze kochałam siebie"
Źródło: Patrick McMullan/Getty Images

Największy kompleks Kylie Jenner

Okazuje się, że największym kompleksem najmłodszej z sióstr Kardashian, były nie drobne usta a odstające uszy. 25-latka do dziś ma problem z zaakceptowaniem ich i przez lata występowała publicznie tylko w rozpuszczonych włosach, by je ukryć. Bezlitosne w docinkach miały być jej starsze siostry, które komentowały jej wygląd, gdy Kylie była dorastającą dziewczyną.

- Wydawało mi się, że wszyscy śmieją się z moich dużych uszu i nazywają je "głupkowatymi". To mnie rozwalało. [...] Ale potem pojawiła się Stormi, która odziedziczyła uszy po mnie. To mi uświadomiło, jak bardzo je lubię - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: elle.pl

Źródło zdjęcia głównego: MEGA / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości