Gwiazdy

  Gwiazdy

  Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy Kamilowi Bednarkowi w trasie koncertowej. Jak radzi sobie z popularnością i pokusami? O co najczęściej pytają go dziewczyny? Czy planuje założenie rodziny?

  Delikatna, eteryczna i zmysłowa - taki jest jej wizerunek, a jaka jest naprawdę aktorka Dominika Ostałowska. Czy bywa zołzą? Czy to prawda, że produkcja serialu, w którym gra zasugerowała jej operację plastyczną? Czy w Polsce, dla kobiety w średnim wieku, są dobre propozycje aktorskie? Dominka ostalowska była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.

  Michalina Manios tym razem w Dzień Dobry TVN występuje nie jako modelka, ale jako wokalistka. Na naszej scenie zspiewała piosenkę "Go Go". Podoba się Wam? Czy spełni się jej marzenie o wydaniu płyty?

  Joannę Kulig znamy przede wszystkim z filmu „Sponsoring” Małgorzaty Szumowskiej. Zagrała tam z Juliette Binoche. Okazuje się, że to nie ostatnia gwiazda na jej koncie. W najnowszym filmie Pawła Pawlikowskiego „Kobieta z piątej dzielnicy” gra u boku hollywoodzkiego aktora Ethana Hawka. Jak wspomina współpracę z Ethanem i Pawłem opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Krzysztof Krawczyk za rok będzie obchodził 50-lecie swojej twórczości artystycznej. Z tej okazji sprawił swoim fanom niespodziankę. Do sklepów trafił już dwupłytowy album piosenkarza. W TVN Cafe polski Elvis Presley zdradził śpiewająco Andrzejowi Sołtysikowi "dlaczego nikt już nie pisze takich piosenek".

  Jessie Ware to córka Johna Warea, dziennikarza BBC. To artystka, która swoją przyszłość zawsze wiązała z dziennikarstwem sportowym. Na szczęście dla publiczności wybrała śpiew. Na naszej scenie wykonała utwór „Wildest Moments” z płyty „Devotion”.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska gościła w domu u Martyny Wojciechowskiej. Zobaczyła tam drzwi, które donikąd nie prowadzą, klatkę dla ptaków używaną jako lampę, czaszkę małpy, która odstrasza złe duchy oraz najcenniejszą pamiątkę z makaronu i kaszy.

  Rozkwit jej kariery muzycznej przypada na lata 80. Na kilka lat zniknęła ze sceny, aby powrócić z nowym singlem „Maybe Tonight”. Nie dość – to właśnie nasz kraj wybrała na krajobraz do swojego nowego teledysku. Czy to za sprawą rzeczy fanów, których ma w Polsce? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich synach, jak to jest być matką bliźniaków oraz czy pójdą w ślady matki, a na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór „Infinite Kiss”.

  Nazwa zespołu pochodzi od skunksa i legendarnego boga z Afryki Zachodniej – Anansi. Skin, frontmanka zespołu Skunk Anansie, jest muzycznym samoukiem, pochodzi z Jamajki i otwarcie przyznaje się do biseksualizmu. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o przyjaźni w zespole, kto jest szefem w Skunk, czym się inspirują i dlaczego kochają Polskę już od 15 lat? Czy sukces ich zepsuł? Dlaczego Skin zawiodła sie na Tonym Blairze?

  Oprócz jedzenia i kuchni, Magda Gessler ukochała pierwszą i czystą miłością także malarstwo. Prezenter Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejczak spotkał się z Magdą w warszawskim Muzeum Narodowym. Czy kiedykolwiek uczestniczyła w procesie renowacji dzieł sztuki i dlaczego nie spała podczas tworzenia programu „Masterchef"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na krakowskim Rynku spotkała się przy aromatycznej kawie z Szymonem Bobrowskim, który opowiedział o byciu ojcem, roli w serialu „Lekarze” i zdradził, czy - jak twierdził Grzegorz Turnau - w Krakowie pada deszcz?

  Mało jest sportowców w Polsce, którzy osiągnęli tyle, co Mariusz Czerkawski. Dotarł tam, gdzie w jego dyscyplinie dotarli tylko absolutnie najlepsi. W książce "Życie na lodzie", która 19 września trafiła do księgarni, były hokeista opowiada o swojej karierze i życiu prywatnym. To wywiad-rzeka przeprowadzony przez dziennikarza Wojciecha Zawiołę. W studiu Dzień Dobry TVN Mariusz zdradził kulisy powstawania rzeczonej publikacji.

  Podczas tygodnia młodego pływaka, którego patronem merytorycznym jest WOPR, prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak spotkał Maję Popielarską wraz z synkiem Jasiem. Razem uczyli się bezpiecznego i przyjemnego pływania.

  Byli na topie w latach osiemdziesiątych. Okazuje się, że wcale nie zniknęli ze sceny muzycznej. Dalej nagrywają i koncertują. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór, który różni się nieco od ich repertuaru z lat 80., "Na moim lustrze". Jak Wam sie podoba Sztywny Pal Azji w takim repertuarze?

  Polska bez ugrzecznionych uśmiechów i "szczera wredność" mieszkańców naszego kraju bardziej odpowiada Monice Richardson niż powierzchowność Anglików. W studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka opowiedziała o swojej najnowszej książce "Pożegnanie z Anglią", w której opisuje trudy życia za granicą. Dlaczego Monika Richardson wróciła z emigracji?

  Ona - córka byłego prezydenta RP i celebrytka, która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". On - muzyk, lider zespołu Poluzjanci, syn byłego posła SLD. Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach 22 września o godzinie 18:00 powiedzą sakramentale "tak" w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, w której ślub wzięli przed laty jej dziadkowie. Kto będzie się bawić na ich weselu w Serocku? Kto zaprojektował suknię Aleksandry Kwaśniewskiej?

  Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w Dzień Dobry TVN o kulisach kocertu zespołu Colplay w Warszawie. Rozmawiała też z Mają Sablewską, która została wykładowcą? Czego będzie uczyć? Jakiej muzyki słucha Tomasz Majewski? Czy ściąga muzykę z Internetu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy "Formę", w której gra Jakub Tolak. Zespół zaprezentował ciężkie brzmienia. Jeśli Wam się podobają, to ich płyta jest dostępna tylko w Internecie!

  Karolina kocha rajdy samochodowe i jazdę na nartach. Maciek uwielbia adrenalinę. Są razem od siedmiu lat, a połączyła ich miłość do tańca. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski to dream team tenisa. Trening z nimi to duże wyzwanie. Jak spisali się tancerze na korcie tenisowym?

  Czy Maja Sablewska nadal pozostaje w kontakcie z mamą Dody? O współpracy z Dorotą Rabczewską opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy obie Panie się pogodzą?

  Strażak, pilot, nauczycielka, a może aktorka? Każdy z nas zastanawial się nad tym, kim chce zostać, gdy dorośnie. W programie Dzień Dobry TVN zaproszeni goście: snowbordzistka Jagna Marczułajtis, dziennikarz Artur Andrus, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka i redaktor naczelny magazynu KMAG Mikołaj Komar zdradzili, jakie były ich młodzieńcze marzenia o karierze. A Wy kim chcieliście być w dzieciństwie?

  Nadszedł czas na kolejny już trzeci singiel z krążka „Spadochron” - utwór „Wolna”. Na scenie Dzień Dobry TVN Mela Koteluk wykonała rzeczoną piosenkę przy akompaniamencie gitary akustycznej .

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pierwszej autorskiej kolekcji Mai Sablewskiej. Jak Maja interpretuje modę i czy - jak głoszą ostatnie plotki - jest w ciąży?

  Czy to prawda, że nie układa jej się z Marcinem Hakielem? Czy Cichopek i Hakiel mają problemy finansowe? Czy będzie rozwód? Co powiedziała na ten temat Agnieszce Jastrzębskiej Kasia Cichopek, a co Anna Mucha, gdy dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała ją o zaręczyny z Marcelem Sorą? Jaki pierścionek nosi na palcu? Z kim ścigają się gwiazdy? Jakim kierowcą jest Tomasz Majewski, a ile punktów karnych ma na swoim koncie Natalia Lesz?

  To byli najmłodsi uciekinierzy z PRL-u. W październiku minie 27 lat od kiedy Adam i Krzysztof Zielińscy postanowili uciec z Polski. Ich historię zekranizował Maciej Dejczer w filmie „300 mil do nieba”. Młodszy z braci, Krzysztof, 3 lata temu wrócił do Polski. Dlaczego? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy go ze swoją partnerką Magdaleną Smalarą. Czy kiedy się spotkali wiedział, że jest rozpoznawalną w Polsce aktorką z serialu "Przepis na życie"? Czy film Dejczera przystaje do rzeczywistości?

  Agnieszka, Magda i Monika zgłosiły się do programu "X Factor" jako solistki. Decyzją jury przeszły kolejne odcinki, aż do wielkiego finału jako zespół The Chance. Pracują nad singlem i pierwszą płytą długogrającą. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonały utwór "Universe". Czy pokocha je cały wszechświat?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie serialu medycznego telewizji TVN "Lekarze". Spotkała tam z aktorkę Danutę Stenkę, czyli serialową Elżbietę Bosak. Jak potoczą się jej losy?

  Weronika Rosati właśnie wróciła z Montrealu, gdzie razem z Maciejem Stuhrem promowała film „Obława” Marcina Krzyształowicza. Film ten znalazł się w gronie 16 najlepszych filmów na świecie. Weronika wzięła udział w filmie „The Iceman”. To głośny film o życiu płatnego zabójcy Richarda Kuklińskiego, w którym Weronika wcieliła się w role Livi. W studiu Dzień Dobry TVN odpowiadała na pytania internautów i Kingi Rusin.

  W Dzień Dobry TVN telewizyjna premiera nowego utworu Jacka Stachurskyego „Boski plan”. Internauci, którzy mieli już okazję słuchać utworu w sieci, twierdzą, że to zwrot w twórczości wokalisty. Jak jest naprawdę? Oceńcie sami!

  Najbardziej znana ze współpracy z Gotye. Ich wspólny hit "Somebody That I Used to Know" podbił światowe listy przebojów. Dziennikarz muzyczny Piotr Metz spotkał się z Kimbrą. Jak wokalistka wspomina współpracę z Gotye i co nowego przygotowuje dla swoich fanów?