Gwiazdy

  Gwiazdy

  Prokuratura nie dopatrzyła się cech przestępstwa w działaniu Weroniki Marczuk i miała "istotne wątpliwości" co do legalności działań CBA wobec niej. W Dzień Dobry TVN Weronika opowiedziała nam jak się czuje dziś, po tym wszystkim.

  22 stycznia w Pałacu Sobańskich Dorota Williams wydała przyjęcie z okazji premiery albumu "Kreacje Tańca z Gwiazdami" połączone z licytacją najpiękniejszych sukien jej projektu. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie fundacji TVN "Nie jesteś sam".

  Czy Jan Kliment rozstał się z Lenką, co Krzysztof Cugowski sądzi o Kubie Wojewódzkim i kiedy Agnieszka Jaskółka wychodzi za mąż? To tylko część tematów które poruszyliśmy w dzisiejszym magazynie showbiznesowym!

  W studiu Dzień Dobry TVN wystąpił dziś zespół E15 z utworem "Nadzieja"

  Tylko widzom Dzień Dobry TVN aktor Jack Black, w którego żyłach płynie polska krew, zdradził czy większą jego pasją jest muzyka, czy aktorstwo. W pełnej wersji wywiadu, którą zobaczyć możecie tylko na stronie internetowej Dzień Dobry TVN, Jack Black zdradza m.in. czy w dzieciństwie upadł na głowę, kim są jego rodzice i dlaczego na planie filmu czuł się samotny.

  W studiu Dzień Dobry TVN, Anna Szarmach zaśpiewała dzisiaj utwór pod tytułem „Inna”

  Kilka dni temu poznaliśmy pełny skład jury pierwszej w Polsce edycji programu X Factor - poszukiwaniem talentów zajmą się Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil oraz Maja Sablewska.

  Golą głowy, chudną lub tyją, ćwiczą kaskaderskie umiejętności, postawę i dykcję. O kim mowa? O aktorach, którzy dla dobrej roli są zdolni do największych poświęceń. Dzięki temu są bardziej autentyczni. I o to właśnie chodzi. O przygotowaniach do zadań aktorskich rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Urszulą Grabowską, Katarzyną Kwiatkowską i Mateuszem Damięckim.

  Evgen Malinovskiy pochodzi z dalekiej Syberii. Od wielu lat mieszka w Polsce. Artysta wydał dwie solowe płyty w cyklu "Syberyjski bard zaprasza": Prolog i Tropami Wysockiego - pieśni narowiste. Obecnie przygotowuje trzeci krążek pt. Śladem Okudżawy, który ukaże się w marcu 2011. Zapraszamy na jego występ w Dzień Dobry TVN.

  Agnieszka Jastrzębska wraz z ekipą Dzień Dobry TVN wybrała się do Ciechanowa, do przedszkola numer 4, do którego przed laty uczęszczała Doda. Dorota Rabczewska spotkała się z przedszkolakami, którzy przywitali ją po królewsku. Śpiewała z nimi piosenki, rozdawała autografy, a na koniec spotkania wyznała, że w tym przedszkolu podkochiwała się jednocześnie w kilku chłopcach.

  Wybraliśmy się do Sopotu na plan filmu "Sztos 2". Tam spotkaliśmy się z Cezarym Pazurą i Janem Nowickim, aktorami, którzy grali w pierwszym "Sztosie".

  Aktor Andrzej Grabowski zaskoczył wszystkich i nagrał solową płytę "Mam prawo… czasami… banalnie". Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór pt. "Czasami". Jak oceniacie jego występ?

  W każdy piątek w Dzień Dobry TVN, dziennikarki Ewa Wojciechowska i Agnieszka Jastrzębska wraz ze swoim gościem - stylistką i projektantką Joanną Horodyńską - wybierają, oceniają i komentują najlepsze i najgorsze kreacje gwiazd świata show-biznesu. Kto w minionym tygodniu zachwycił swym strojem? Przedstawiamy modowe perełki i masakry.

  Dlaczego niektóre kobiety w ciąży wyglądają kwitnąco, a inne wolałyby ukryć się przed światem i w domowym zaciszu dotrwać do rozwiązania? Czy niezwykle szybki powrót do formy po ciąży to kwestia genów, czy może tylko wyczerpujących treningów? Ewa Wojciechowska i Agnieszka Jastrzębska wraz z ginekologiem Grzegorzem Południewskim odkrywają sekrety ciążowej urody gwiazd świata show-biznesu.

  Anja i Rubik i Sasha Knezevic zdradzili dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej m.in. to, jak im się razem pracuje, gdzie wezmą ślub i czy Anja wybrała już suknię ślubną.

  Anna Wendzikowska spotkała się z piosenkarką Christiną Aguilerą, która zagrała w filmie "Burleska". Na wywiad zapraszamy w najbliższą sobotę do Dzień Dobry TVN!

  Anna Wendzikowska spotkała się z piosenkarką Christiną Aguilerą, która niedawno zadebiutowała, jako aktorka w filmie "Burleska". Tylko w Dzień Dobry TVN możesz się dowiedzieć, jak piosenkarka godzi życie zawodowe z macierzyństwem.

  Marcin Sawicki, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, przeprowadził wywiad z Dodą. Dlaczego postanowiła wyprodukować swój najnowszy teledysk za granicą i ile kosztowała ją ta produkcja? Tego mogłeś się dowiedzieć z naszego programu.

  W Dzień Dobry TVN Patrycja Markowska i Katarzyna Glinka opowiedziały nam o swoich relacjach z menadżerami. Czy łączą ich wyłącznie stosunki zawodowe, czy jest między nimi coś więcej. Przekonaj się co jest fundamentem takiej znajomości.

  Na planie filmu "Listy do M." Kinga Burzyńska spotkała się z Kasią Bujakiewicz, Romą Gąsiorowską i Maciejem Stuhrem, którzy opowiedzieli jej o tej produkcji.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Bajzel. To solowy projekt muzyka, którego można określić mianem człowieka-orkiestry. Ma on na swoim koncie dwie płyty. Czwartego kwietnia 2011 na rynek wchodzi jego trzeci krążek.

  Na scenie DDTVN gościliśmy Chrissa Jaxxa & Mad Mike Live Gitar w utworze "Feelin". Ten projekt, to połączenie gitary w wykonaniu Michała Jabłońskiego z muzyką house i lounge zgrywaną przez dj-a Chriss Jaxxa. Duet powstał w 2010 i chce podbić polską scenę klubową w 2011 roku.

  Czy polskie gwiazdy podbiją Internet? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktora Wojciecha Mecwaldowskiego i Bodo Koxa, scenarzystę i reżysera kultowego serialu w sieci - "Czatersi".

  Anna Wendzikowska dowiedziała się, jak zrodził się pomysł na współpracę Emmanuelle Seigner i Smolika. W Dzień Dobry TVN o tym, jak zapowiada się efekt tej kooperacji.

  Kinga Burzyńska spotkała się dziś z Weroniką Książkiewicz, od której dowiedziała się, między innymi, więcej na temat postaci Laury w serialu "Na wspólnej".

  Monika Pyrek i Tomasz Frankowski opowiedzieli w DDTVN o tym, czy planują swoją sportową emeryturę. Przekonaj się, jak sportowcy starają się zabezpieczyć swoją przyszłość.

  Kasia Olubińska odwiedziła dziś największą wzorcownię w Polsce. Spotkała się w niej z Ewą Minge od której dowiedziała się kilku ciekawostek na temat kreacji znanej projektantki. Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć kto wkrótce wystąpi w sukience Ewy Minge!

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z aktorem Johnym Deppem, który zagrał u boku Angeliny Jolie w filmie "Turysta"! Przekonaj się, jak znanemu aktorowi udaje się połączyć życie rodzinne z zawodowym.