Gwiazdy

  Gwiazdy

  W studiu Dzień Dobry TVN, na żywo, zagrała dla was formacja Pilichowski Band, założona przez kompozytora i basistę Wojtka Pilichowskiego. Jak oceniacie ich występ?

  Tym razem w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradza, jak ma na imię nowonarodzona córeczka Joanny Liszowskiej, czy Carla Bruni jest w ciąży. Nasza reporterka udała się także na plan programu X-Factor i zapytała jurorkę Maję Sablewską o to, kto zaprojektował jej nową kreację. Natomiast Kasia Zielińska zdradza widzom TVN, czy jest już zaręczona.

  W Dzień Dobry TVN kolejne, najświeższe wiadomości z życia polskich gwiazd. Tym razem wracamy do tematu Mai Sablewskiej i jej byłych podopiecznych. Edyta Górniak wycofuje pozew przeciwko byłej managerce. Zobacz, co piosenkarka powiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  W Dzień Dobry TVN kolejni uczestnicy programu "Mam Talent". Zespół "The Fast Guitars" zachwycił jurorów i rozgrzał publiczność. W studiu DDTVN zaśpiewali - razem z Janem Borysewiczem - piosenkę z repertuaru Lady Pank "Tańcz głupia tańcz".

  Za nami piąty odcinek programu „Top Model. Zostań Modelką”. Jury uznało, że z zadaniami w tym odcinku najsłabiej poradziła sobie Sonia Wesołowska, która musiała pożegnać się z programem. Dziś gościliśmy ją w Dzień Dobry TVN razem z jurorką Karoliną Korwin-Piotrowską.

  Jolanta Kwaśniewska przyznała, że do tego, często ubiera się w sklepach sieciowych i bardzo je ceni za to, że produkują ubrania modne, w niezłym gatunku i za przystępną cenę. Nasze gwiazdy również ubierają się w sklepach sieciowych. W zwykłej sukience też można wyglądać świetnie na czerwonym dywanie. Gwiazdy w sklepowych przymierzalniach "podglądała" Agnieszka Jastrzębska.

  Jedna z najlepiej poinformowanych dziennikarek Agnieszka Jastrzębska, komentuje, potwierdza i dementuje najbardziej gorące "newsy" ze świata polskiego i zagranicznego show-biznesu. Kto tym razem wzbudził największą sensację? O czym się mówi za kulisami? Kto kogo zdradził? Kto z kim się związał?

  9 października o godz. 17.00 odbędzie się Wielki Mecz "Gwiazdy TVN kontra politycy"! Organizatorami meczu są Fundacja TVN "Nie jesteś sam" oraz telewizja TVN. Dochód z meczu zostanie przeznaczony na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworów przy Instytucie Onkologii w Warszawie. W DDTVN gościmy Tomasza Zubilewicza, Ryszarda Cebulę i Rafała Maseraka, którzy reprezentują drużynę gwiazd.

  Ekipa Dzień Dobry TVN, miała okazję spotkać się z Cindy na planie zdjęciowym. Cindy opowiedziała nam jak ważną rolę w życiu kobiety odgrywają buty i że sama ma więcej par niż potrzebuje. Opowiedziała nam też jak żyć zdrowo.

  Jedne z finałowych scen serialu "Majka" kręcone były właśnie we Florencji, stąd też wyjechała tam ekipa Majki. Istota tego ostatniego odcinka, który z pewnością na długo zapadnie widzom, fanom "Majki", w pamięć. Trudno również o piękniejsze tło tych wszystkich wydarzeń.

  Po raz trzeci na stadionie Legii spotkają się dwie wyjątkowe drużyny. Naprzeciwko siebie staną politycy i gwiazdy TVN. Sejm RP będą reprezentować m.in. premier Donald Tusk , marszałek Grzegorz Schetyna, poseł Jacek Kurski i poseł Bartosz Arłukowicz. W barwach Tvn na boisku pojawią się m.in. Jarosław Kuźniar, Olivier Janiak, Mateusz Damięcki, Marcin Wyrostek, Sebastian Wątroba. Emocji na pewno nie zabraknie.

  Na tournee po USA i Kanadzie Rubik zabrał rodzinę, bo jak mówi, nie lubią się na długo rozstawać. Dlatego w trasę pojechała zarówno żona Agata jak i 16-miesięczna córka Helena. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście się przekonać, jak mija rodzinie kompozytora pierwszy etap podróży.

  Utwory zespołu Moja Adrenalina „nietoleruje-bije” oraz „y dopatrzenia” znalazły się w najnowszym filmie Jerzego Skolimowskiego "Essential Killing", którego premierowy pokaz na Festiwalu Filmowym w Wenecji uznano za jedno z najważniejszych wydarzeń. Obraz uhonorowano Nagrodą Specjalną Jury i Pucharem Volpi dla Vincenta Gallo za najlepszą rolę męską.

  Mezo bardzo intensywnie pracował nad nowymi wersjami dwóch znanych piosenek z repertuaru Marka Grechuty: „Nie dokazuj” i „Dni, których jeszcze nie znamy”. Pomysł sięgnięcia po taki repertuar zrodził się, kiedy raper dostał zaproszenie na Festiwal Grechuty w Krakowie.

  Wieczorny koncert Zakopower, w ramach programu kulturalnego Sekcji Polskiej Wystawy Światowej EXPO 2010 w Szanghaju, rozpocznie się 29 października o godzinie 18.30 na jednej z głównych scen Wystawy, czyli na Europe Square. Jak Sebastian Karpiel-Bułecka czuje się przed tym występem? O tym w Dzień Dobry TVN.

  Patricja śpiewa i tańczy od najmłodszych lat. Mama, była artystka, nauczyła Patricję miłości do muzyki. Obecnie Patrycja pracuje nad swoją płytą. W najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" tańczy z Łukaszem Czarneckim. W niedzielę 10 października będziemy mogli obejrzeć ją w zmysłowej salsie.

  Na jubileuszowym pokazie Paprockiego i Brzozowskiego można było podziwiać nie tylko kolekcję znanych projektantów, ale także kreacje gwiazd, które przybyły na pokaz. Wśród gości znalazła się Edyta Herbuś, która zaprezentowała się Sabriny Pilewicz.

  W Dzień Dobry TVN przedstawiamy relację z wyprawy Katarzyny Figury do Petersburga, którą odbyła wraz z aktorami Teatru Dramatycznego.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy wokalistkę z Holandii - Caro Emerald. Do świata wielkiej muzyki weszła na specjalne życzenie widzów, którzy oglądając ją w lokalnej holenderskiej stacji, zasypali redakcję prośbami o powtórkę jej występu. Caro właśnie wydała album "Deleted scenes from the cutting room".

  19 października w sklepach ukaże się nowa płyta Iwony Węgrowskiej zatytułowana "Dzielna". Artystka wykonała w studiu Dzień dobry TVN utwór pod tym samym tytułem. Jak oceniacie jej występ?

  Główną bohaterką serialu "Prosto w serce" jest bokserka, w tej roli Anna Mucha, która zawsze miała w życiu pod górkę. W dzieciństwie opuściła ją matka, dlatego wychowywała się w sierocińcu. Już wtedy zapisała się na kurs samoobrony, na którym odkryto jej talent. Jej życie do góry nogami wywróci przypadkowe spotkanie z biznesmenem, którego zagrał Filip Bobek.

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do bollywoodzkiej superprodukcji sensacyjnej "Mujjahir" ("Banita"). Licząca blisko sto osób ekipa filmowa, w tym 50 filmowców z Indii, będzie pracować w Krakowie do 21 października. Specjalnie dla Dzień Dobry TVN, prosto z Krakowa, Marcin Sawicki rozmawiał z odtwórcami głównych ról oraz reżyserem filmu Prasantem Chadhem.

  Katarzyna Olubińska była na planie filmu "Kumulacja". To komedia kryminalna o tym, że przeznaczenie ma bogate poczucie humoru. Aktorzy pracują właśnie nad sceną przesłuchania. Premiera filmu planowana jest na wiosnę 2011 roku.

  Z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską rozmawiamy na temat wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską, który ukazał się w tygodniku "Na żywo". Kwaśniewską wyznała w nim, że ma psychofana. Rozmawiamy także o nowej dziewczynie Kuby Wojewódzkiego i o...

  Paweł Ostrvsky to młody artysta, uczestnik 3. edycji programu "Mam Talent". W najbliższym czasie zagra wraz z Anją Orthodox kilka koncertów. W studiu Dzień Dobry TVN zaśpiewał utwór dzięki, któremu zasłynął. Towarzyszył mu gitarzysta Mariusz Kumala z zespołu Closterkeller.

  Andżelika Kiepura, półfinalistka 3. edycji programu "Mam Talent", która swym głosem zachwyciła jury, zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę "Drip, drop" azerskiej piosenkarki Safury Alizadeh.

  Świat show-biznesu naprawdę tętni życiem! Codziennie wraz z Ewą Wojciechowską i Agnieszką Jastrzębską przedstawiamy najświeższe i - przede wszystkim - sprawdzone "newsy" z życia polskich i zagranicznych gwiazd. Tym razem tematem numer jeden są polscy projektanci: Maciej Zień, Gosia Baczyńska, duet Paprocki i Brzozowski, Izabela Łapińska, Natalia Jaroszewska oraz ich ulubione gwiazdy.

  Od dziś w sklepach można kupić DVD "Maria Peszek - najmniejszy koncert świata". Tej publikacji towarzyszy szczególny dodatek "Maria Awaria w sieci". To zbiór kontrowersyjnych wypowiedzi, które pojawiły się w Internecie na temat twórczości artystki. Czy to kolejna prowokacja Marii Peszek? Czy nieprzychylne komentarze naprawdę jej nie dotknęły?

  Specjalnie dla widzów Dzień dobry TVN zaśpiewała uczestniczka trzeciej edycji "Mam talent" Katarzyna Brzostek. Jak oceniacie jej występ?