Gwiazdy

  Gwiazdy

  Specjalnie dla widzów Dzień dobry TVN zaśpiewała uczestniczka trzeciej edycji "Mam talent" Katarzyna Brzostek. Jak oceniacie jej występ?

  Redaktor naczelna portalu Plejada.pl Ewa Wojciechowska i dziennikarka Agnieszka Jastrzębska podsumowały wydarzenia mijającego tygodnia razem ze swoim gościem redaktorem naczelnym magazynu "InStyle" Piotrem Zacharą.

  Dziś w Dzień DObry TVN mogliście zobaczyć wyjątkowy wywiad, który specjalnie dla nas ze znanym aktorem Morganem Freemanem przeprowadziła Anna Wendzikowska

  Dziś w Dzień Dobry TVN specjalnie dla nas Aga Zaryan wykonała swój utwór "Cherry Tree Avenue"

  10 października 2010 do sklepów trafił album formacji Młynarski Plays Młynarski „Rebeka Nie Zejdzie Dziś na Kolację”. Zespół zagrał dziś dla nas piosenkę „Lubię Wrony”.

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad ze światowej sławy gitarzystą, Carlosem Santaną. Przekonaj się co ciekawego opowiedział jej muzyk.

  Serial „Kryminalni” był emitowany od 2004 do 2008 roku i cieszył się dużą popularnością wśród widzów, pokazując jak trudna i odpowiedzialna jest praca policji. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN Maciej Zakościelny i Marek Włodarczyk opowiedzieli nam swojej pracy na planie. Dowiedz się jak aktorom układała się współpraca i która ze scen była wyjątkowo niebezpieczna.

  Dziś spotkaliśmy się z Edytą Olszówką i Martą Żmudą-Trzebiatowską, które opowiedziały nam więcej o "Ślubach panieńskich" filmie, który już jutro wchodzi na ekrany naszych kin! Przekonaj się czego możesz się po nim spodziewać.

  Charakterystyczny chropowaty głos, 45 lat doświadczenia na scenie i wciąż wiele niespożytej muzycznej energii - Gordon Haskell - po kilkuletniej przerwie powraca do gry! Jego nowy album " One day soon" to zbiór 10 kompozycji utrzymanych w wyjątkowo łagodnym klimacie. Dziś specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN wykonał tytułowy utwór, który został nagrany w... Polsce.

  Razem z redaktor naczelną portalu Plejada.pl Ewą Wojciechowską przedstawiamy, komentujemy i dementujemy najświeższe doniesienia ze świata polskiego i światowego show-biznesu. Co ciekawego wydarzyło się w minionym tygodniu?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska w ostatnim dniu planu zdjęciowego serialu "Majka" spotkała się z odtwórcami głównych ról.

  9 października w Teatrze Komedia odbędzie się premiera spektaklu "Dziewczyny z kalendarza". To zabawna opowieść o dojrzałych kobietach, które postanowiły nago pozować do kalendarza. Takie zachowanie musiało wywołać skandal wśród lokalnej społeczności. Na deskach teatru wystąpią m.in.: Barbara Bursztynowicz, Maria Pakulnis, Grażyna Wolszczak i Bożena Dykiel.

  Za nami kolejny odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Najlepsi okazali się Edyta Górniak i Jan Kliment, którzy zdobyli "czterdziestkę" od jurorów i najwięcej głosów od telewidzów. Z programem pożegnali się Marcin Kwaśny i Nina Tyrka, których gościliśmy - razem z jurorem Piotrem Galińskim - w Dzień Dobry TVN.

  Anita Lipnicka i john Porter zaręczeni? Anna Przybylska w ciąży? Michał Wiśniewski znalazł nową miłość - Dominikę Tajner - zdradza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się premiera "Ślubów panieńskich". Film to adaptacja komedii autorstwa Aleksandra Fredry. Historia dwóch panien Anieli i Klary, które postanowiły nigdy nie wychodzić za mąż. Gwiazdorska obsada gwarantuje dużą dawkę humoru. Na ekranie zobaczymy Borysa Szyca, Roberta Więckiewicza, Macieja Stuhra, Annę Cieślak, Martę Żmudę- Trzebiatowską i Edytę Olszówkę.

  Mieli zaledwie kilka lat, gdy rozpoczynali karierę na srebrnym ekranie. O cieniach i blaskach dorastania na planie filmowym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Joanną Jabłczyńską, Aleksandrą Szwed i Rogerem Karwińskim.

  W programie Dzień Dobry TVN gościmy kolejnego uczestnika "Mam Talent" - Michała Grobelnego ze Szczecina, który zaśpiewał utwór Michaela Buble "Feeling good".

  Zespół "Miss Polski" wykonał na scenie DDTVN utwór pt. "Pół sypialni twoje jest" z debiutanckiej płyty "Fitness". Album miał swoją premierę 5 października 2010 roku. Jak oceniacie ich występ?

  "The Postman z Polkowic" to zespół, który do perfekcji opanował naśladowanie legendarnego zespołu "The Beatles". Specjalnie dla Was piosenka "Please please me" w wykonaniu "The Postman". Jak oceniacie ich występ na scenie DDTVN?

  Odpowiedź na to pytanie i wiele innych dotyczących polskiego o zagranicznego show-biznesu zna dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Tomasz Kot został ojcem? Jaki prezent Doda dostała od Nergala?

  Nasza specjalistka od show-biznesu zdradza, co nowego wydarzyło się wśród celebrytów. Nie zabraknie informacji o konfliktach, świecie mody i ostatecznym składzie jury programu "X-Factor". Czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska?

  Dziś przed nami undergroundowa formacja "Jacek Dewódzki & Revolucja". Zespół wykonał utwór z najnowszej płyty Radio Revolucja pt. "Alternatywnie".

  Po piętnastu latach Agnieszka Maciąg związku z fotografem Robertem Wolańskim powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ceremonia odbyła 31 grudnia w polskich górach. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim życiu i o decyzjach, które podjęła. Związek, który właśnie sformalizowała jest dowodem na to, że w show-biznesie można być z kimś przez długie lata, nie tylko w blasku fleszy.

  Ile kosztuje sukces? Jakie nakłady trzeba ponieść, by stać się gwiazdą? Co trzeba zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę i zaistnieć w bezwzględnym świecie show-biznesu? Naszym gościem była 23-letnia Paula Marciniak, której marzenia właśnie się spełniają.

  Aktorka Joanna Jabłczyńska zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę pod tytułem "Trzy życzenia". Utwór pochodzi z jej debiutanckiej płyty "Papparapa". Jak oceniacie jej występ?