Gwiazdy

  Gwiazdy

  Dziś przyjrzeliśmy się bliżej zodiakalnym Bliźniętom. Zaprosiliśmy do studia "Dzień Dobry TVN" Korę i prof. Jerzego Bralczyka, którzy odkryli przed nami swoje charaktery...

  Dzisiejszym gościem cyklu "Historia jednej piosenki" był Zbigniew Wodecki. W studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedział historię swojego przeboju: "Lubię wracać tam, gdzie byłem".

  Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka urządziliśmy dla maluchów niebywałe spotkanie. W naszej kawiarence mogły posłuchać bajek czytanych przez sławnych aktorów. Jeśli Was tam dzisiaj zabrakło, koniecznie rzućcie okiem na nasz materiał.

  Anna Maria Jopek 24 kwietnia z muzykami i mężem Marcinem Kydryńskim wyruszyli na tournee po Azji, z którego wrócili 19 maja. Artystka promowała płytę ID. Dziś w studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedziała nam o swojej podróży, a także zaśpiewała jedną ze swoich piosenek.

  Specjalnie dla widzów programu przygotowaliśmy niespodziankę - teledysk Dzień Dobry TVN. 1 czerwca odbyła się jego premiera. W nagraniu teledysku wzięli udział prowadzący Dzień Dobry TVN oraz gwiazdy związane z programem i ze stacją. Piosenkę śpiewa aktor kabaretowy Grzegorz Halama. Czy spodoba się Wam ten wakacyjny utwór? Czy stanie się przebojem?

  W domu była wyraźna zasada, że matka jest święta i mamy ją bezwarunkowo szanować, a wszelkie konflikty rozwiązywaliśmy rozmawiając - zdradzają synowie "Superniani" Doroty Zawadzkiej. - Mama bywa nadopiekuńcza, ale daje się z nią rozmawiać. Czasem negocjacje są trudne, ale zawsze warto - dodają synowie Doroty Zawadzkiej, którzy przyznają, że po tym, jak ich mama dostała program w TVN, stali się najlepiej wychowanymi dziećmi w kraju.

  W Dzień Dobry TVN prezentujemy kolejnych uczestników programu "Mam talent" - tym razem kabaret, który parodiuje zwycięzców pierwszej edycji tego programu. - Chociaż mamy przeogromny szacunek do talentu Melkartów, chcieliśmy zrobić tę parodię, by pokazać ludziom, że trzeba mieć dystans do wszystkiego, co się wokół nas dzieję - mówią członkowie Kabaretu Pyda Squad.

  Wyjątkowy wywiad z Mattem Damonem mogliście zobaczyć dziś w "Dzień Dobry TVN". Nasza reporterka Anna Wendzikowska rozmawiała ze znanym aktorem o jego ostatniej roli w filmie "Intrygant", nie szczędząc mu przy tym trudnych i osobistych pytań. Zobaczcie sami, jak poradził sobie Matt Damon.

  O najbardziej ekstrawaganckich zachciankach polskich i zagranicznych gwiazd opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN concierge Nastazja Mokrzycka i Sergiusz Pinkwart, szef działu zagranicznego „Pani”. Czego pragną najbardziej znani i najbogatsi?

  Dziś w studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy wyjątkowy duet: Bożenę Stryjkównę i Bogusławę Pawelec, które z pewnością pamiętacie z filmu "Seksmisja". Czym zajmują się teraz? Jak wspominają pracę przy słynnej polskiej komedii? Przekonajcie się sami.

  Bartek Świderski nagrał debiutancką, solową płytę „Świderski”, która ukaże się 21 września. Skąd czerpał inspirację? Czego możecie oczekiwać po płycie? O tym opowiedział nam Bartek w studiu "Dzień Dobry TVN".

  Urszula jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek rockowych lat 80 i 90. Piosenka „Na sen” jest dla niej bardzo szczególna. To jedna z najbardziej osobistych w jej karierze, zawarła w niej masę przeżyć i doświadczeń. Więcej o tym jak powstała piosenka "Na sen" mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN".

  Teatr Muzyczny ROMA od ponad 10 lat lat proponuje polskiej publiczności premiery światowej klasyki musicalowej. Tylko najważniejsze dzieła i wyłącznie we własnych inscenizacjach. Tym razem ruszyły przygotowania do "Nędzników". Mogliście je zobaczyć w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN".

  18-letnia Joanna Smajdor i 20-letnia Katarzyna Kowalczuk zrobiły swoim występem ogromne wrażenie na jurorach programu "Mam Talent". Czy takie samo wrażenie zrobią na widzach Dzień Dobry TVN? Jak oceniacie ich występ w naszym programie? Czy podoba się Wam aranżacja piosenki Beaty Bednarz i Moniki Kuszyńskiej "Nowa rodzę się"?

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" przyglądaliśmy się jak na przestrzeni lat zmieniał się wizerunek typowej "seksbomby". Wraz z Joanną Liszowską, Weroniką Rosati i Grażyną Szapołowską spróbowaliśmy ustalić gdzie kryje się sex appeal i dowiedzieliśmy się również, kto dla nich jest ikoną piękna.

  Z programem "Taniec z gwiazdami" pożegnała się modelka Iga Wyrwał, która odpadła w trzecim odcinku popularnego show. Dlaczego Iga nie zdobyła sympatii widzów? Gościem Dzień Dobry TVN był juror Piotr Galiński.

  W Dzień Dobry TVN przedstawiamy kolejnego uczestnika drugiej edycji programu "Mam talent". Alexander Martinez jest Filipińczykiem mieszkającym w Siemianowicach Śląskich. Jego polska rodzina nigdy nie widziała jego rodzinnego kraju. Chce wygrać program, by zabrać na Filipiny żonę i córkę. Czy pomoże mu w tym jego talent?

  Sześcioletnia Sasza może poszczycić się umiejętnościami, którymi pochwalić się mogą akrobaci z wieloletnim doświadczeniem. Gdy jej rówieśnicy grają w piłkę, ona ćwiczy akrobacje razem z rodzicami, którzy są artystami cyrkowymi związanymi z Cyrkiem Korona. Czy mała Sasza powinna wygrać drugą edycję programu "Mam talent"? Jak oceniacie jej występ?

  "Naznaczony" to niezwykła historia człowieka, który dopiero w obliczu niebezpieczeństwa pozna siłę swojego charakteru. W serialu występują wybitni polscy aktorzy m.in.: Piotr Adamczyk, Tamara Arciuch, Anna Dereszowska i Andrzej Grabowski. Dziś wieczorem zostanie wyemitowany kolejny, trzeci odcinek serialu.

  Zakościelny i Jędrzejczak spędzili razem noc? Eva Longoria znowu w Polsce! Majdan nie ma romansu, a Monika Olejnik, jak się dowiedzieliśmy, nie wychodzi za mąż. Co słychać u znanych i lubianych? O tym w Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  Tomasz Pałasz swoim pokazem stepowania w programie "Mam Talent" zrobił ogromne wrażenie na publiczności i jury. Jak oceniacie jego występ w programie Dzień Dobry TVN?

  Anna Mucha po zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów zdecydowała się w końcu rozebrać dla "Playboya". W najnowszym numerze pisma można zobaczyć zapowiedź dwóch sesji aktorki, które ukażą się w październikowych wydaniach magazynu. Sesje są odważne i prowokujące. - Meller mnie chciał, nawet dzwonił parę razy - zdradza w Dzień Dobry TVN Anna Mucha. Wyjaśnia, że zrobiła to, bo miała na to ochotę i wreszcie zaczęła się mieścić na rozkładówce.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy niezwykłe barmanki z programu "Mam talent". Piękne dziewczyny efektownie mieszają koktajle, a do tego rewelacyjnie radzą sobie z akrobatyką i tańcem. Zobacz występ grupy Show Bar. Ciekawe, co jest trudniejsze zrobienie dobrego drinka, czy wykonanie akrobacji?

  X Jubileuszowa edycja Tańca z Gwiazdami zaczęła się 3 tygodnie temu, 6 września 2009. A dziś w "Dzień Dobry TVN" wszyscy uczestnicy przyjechali do nas ekskluzywną limuzyną - 19 metrowym Hummerem prosto z Kalifornii. Nasi goście opowiedzieli nam o swojej ciężkiej pracy i przygodzie z tańcem.

  Właśnie zakończona została praca w studiu nad solową płytą Muńka Staszczyka. Muzyk nagrał ją we współpracy ze swoim przyjacielem Jankiem Benedekiem. W tym duecie stworzyli wcześniej dwie najważniejsze płyty zespołu T.Love- „Pocisk miłości” i „King". W studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy dziś obu panów, którzy opowiedzieli nam o swojej ciężkiej męskiej przyjaźni.

  Reporterka Dzień Doby TVN Kinga Burzyńska towarzyszyła Jolancie Fraszyńskiej w trakcie jej wypoczynku w jednym z najpiękniejszych polskich SPA. Jakie ciekawe tajemnice aktorki udało się jej odkryć? Przekonajcie się sami...

  Piosenkarka zdradziła w studiu "Dzień Dobry TVN" kilka ciekawych szczegółów dotyczących swojej najnowszej płyty "Skała". Rozmawialiśmy nie tylko o piosenkach, ale też o jej życiu osobistym, sami się przekonajcie, co nowego słychać u Kayah.