Gwiazdy

  Najnowsza powieść Marka Krajewskiego - "W otchłani mroku" - rozpoczyna się w 1989 roku, ale korzeniami sięga do powojennego Wrocławia w roku 1946. Którego ze swoich bohaterów Krajewski lubi bardziej - Edwarda Popielskiego czy Eberharda Mocka? Jaką manię ma Marek Krajewski i czy to prawda, że walczy z nadwagą? Kto mógłby zagrać Popielskiego, gdyby zekranizowano książkę Krajewskiego? Z mistrzem polskiego kryminału spotkała się Dorota Wellman. Czy inspirują go prawdziwe zbrodnie?

  Inteligentny i dyskretny. To nie tylko cechy Jerzego Stuhra, ale także postaci, której aktor użyczył swojego głosu. W studiu Dzień Dobry TVN Jerzy Stuhr opowiedział o tym, jak bajki mogą zmienić nie tylko życie dzieci, ale i dorosłych.

  Agnieszka Jastrzębska sprawdziła jak, po wypadku, czują się Piotr Adamczyk i Weronika Rosati, jak w Londynie przyjęto pokaz Krzysztofa Stróżyny i, jak stać się gwiazdą tygodnia mody!

  Zwyciężyła w X Factor, zdała maturę i dostała się na studia. Ma także czas na muzykę, która jest jej pasją. Czy ma już pomysł na swoją płytę? Jak muzyka w niej gra? Kaludia Gawor była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN. N naszej scenie zaśpiewała piosenkę "Lekkość życia bez słów". Podoba się Wam?

  Zobaczcie energetyczny i barwny występ romskiego zespołu Romanca na scenie Dzień Dobry TVN, który ożywi Was tak, że nawet kiepska pogoda nie będzie Wam w niczym przeszkadzać. Prawda, że nogi same rwą się do tańca?

  Odwiedziliśmy plan serialu "Na Wspólnej". Tym razem Anna Guzik jeździła samochodem terenowym. Jak poradziła sobie z jazdą po bezdrożach?

  Robił w życiu różne rzeczy. Tym razem Michał Piróg zdecydował się wziąć udział w sesji zdjęciowej do gejowskiego magazynu, czym zgorszył niektórych. Dlaczego ta sesja zdjęciowa wzbudza tyle kontrowersji? Czy Michał Piróg lubi robić wokół siebie wielki szum? Dlaczego chodzi na obcasach? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Michała Piróga, skandalistę z zasadmi.

  Niedawno ukazała się książka "Obywatel i Małgorzata". Tytułem nawiązuje do słynnego dzieła Bułhakowa. Czy Grzegorz Ciechowski był dla Małgorzaty Potockiej takim samym Mistrzem, jak powieściowy Mistrz dla Małgorzaty? W studiu Dzień Dobry TVN aktorka opowiedziała o życiu z Grzegorzem Ciechowskim. Dlaczego zgubiła ją pycha i czemu sądzi, że to ona nie zadbała o związek z Obywatelem G.C.?

  Do Polski przyjechała z pieskiem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Anję Rubik od kogo dostała zwierzaka? Jak piesek na ma imię? Czy to kundelek, czy pies rasowy?

  Znamy ją z „Top Model”. Gościem Dzień Dobry TVN była gwiazda serialu "Miłość na bogato" Marcela Leszczak. Kto tworzy scenariusz do serialu? Ile w nim jest inwencji własnej aktorów, ile ustalonych kwestii, a ile didaskaliów? Na jaką samowolkę reżyser i scenarzysta pozwalają aktorom? Czy Marcela Leszczak przejmuje się negatywnymi opiniami na swój temat? Czy wróci do modelingu i czy traktuje swój udział w serialu jako drogę do profesjonalnego aktorstwa? Czy ma "plan B" na życie?

  Joannę Jabłczyńską zaproszono na pokaz mody Bohoboco. Jednak miejsca na pokazie dla niej nie było. Dlaczego? Kto zajął jej miejsce? Czy takie sytuacje zdarzają się nagminnie czy incydentalnie? Gośćmi Dzień Dobry TVN były: blogerka modowa Jessica Mercedes Kirschner, dziennikarka Ewa Wojciechowska oraz aktorka Joanna Jabłczyńska. Kto wysyła Joasię Jabłczyńską do psychoterapeuty?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie mody Krzysztofa Stróżyny. To jego jubileuszowy pokaz. Spotkała tam też Jagę Hupało, która połączyła swoje siły z Krzysztofem.

  Ewa Chodakowska pokazuje obrączkę, Teresa Rosati wprowadza swoją wnuczkę na salony, gwiazdy brylują na pokazie mody La Mania, a Kate Rozz opowiada o wymarzonej sukni ślubnej. Czy po to, by założyć jedną z nich byłaby skłonna po raz trzeci wziąć ślub?

  Katarzyna Olubińska zabrała dziś kamerę Dzień Dobry TVN do lasu. Do swojego domu zaprosiła nas i naszych widzów Agnieszka Kręglicka. Dlaczego Agnieszka zdecydowała się na dom w lesie i co to jest świdermajer?

  Jak minęły jej wakacje na hiszpańskiej wyspie Lanzarote, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Lekarze" i jak zapracowana aktorka znajduje czas na udzielanie się w licznych akcjach charytatywnych, do których wciąga także innych? Na naszej kanapie gościliśmy Magdę Różczkę i jej fanki!

  Na planie serialu "Prawo Agaty" z Małgorzatą Kożuchowską, rozmawiała Katarzyna Olubińska. Czy w nowej serii możemy liczyć na zmianę, dość napiętych, relacji między Agatą i prokurator Okońską, czy w życiu serialowej Marii pojawi się ktoś nowy, a czego Małgorzata Kożuchowska oczekuje od swojego męża?

  Urszula Dudziak: "Jestem kobieta spełnioną, wspaniałą, rewelacyjną, genialną, wybitnie utalentowaną, z poczuciem humoru, sexy, wysportowaną..." Zobaczcie Urszulę Dudziak jakiej nigdy nie widzieliście :D

  Chcecie wiedzieć, po co Martyna wetknęła palec w krokodyla i dlaczego, jej zdaniem, warto ratować te gady? Zobaczcie też jak skończyła się walka Martyny i Marcina z aligatorem w naszym studiu!

  Jak balansować na krawędzi by pogodzić świat muzyki i rodzinę opowiedzieli nam Wojciech i Piotr Cugowscy. Czym różnią się od siebie bracia i czym różnią się ścieżki ich życia prywatnego? Który jest bardziej rock'and'rollowy, a kto jest typem domatora? W co bawią się ze swoimi dziećmi?

  O co pytali ją widzowie na czacie i co zobaczymy dziś wieczorem w "Na językach". Kogo udało się Agnieszce Szulim wkręcić w casting do bolywoodzkiej produkcji?

  Nagrody na Festiwalu Filmowym w Gdyni zostały wręczone. Złote Lwy przyznano filmowi "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Zobaczcie kogo jeszcze wyróżniło jury festiwalu. O to, w jakim kierunku zmierza Festiwal Filmowy w Gdyni i polska kinematografia, Ania Wendzikowska spytała Sławomira Idziaka i Wojciecha Mecwaldowskiego.

  Porzuciła warszawskie salony by wraz z córkami zamieszkać nad morzem. Co skłoniło Katarzynę Figurę do zmian w życiu i dlaczego zdecydowała się zamieszkać właśnie w Gdyni? Czy to była ucieczka aktorki od trudnych, życiowych doświadczeń?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z utworem "Hello", wystąpiła Diana Ciecierska, którą będziecie mogli zobaczyć dziś wieczorem w "Mam Talent", jak Wam się podobał jej występ?

  W Cafe TVN z Dawidem Podsiadło rozmawiała "podwójna fanka" jego talentu - Magda Mołek. Czym zaimponował jej wokalista? jakie są jego pasje poza muzyką i jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Jak Wam się podobał nowy singiel Dawida "Nieznajomy"?

  Czy lubi wracać do Polski i kiedy planuje przyjechać do Warszawy? Jak gdyńska publiczność przyjęła jego najnowszy film "Wenus w futrze" oraz jak wygląda jego praca i czy jest wymagającym reżyserem? Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, z Romanem Polańskim, rozmawiała Anna Wendzikowska!

  Reżyser Oliver Hirschbiegel i odtwórczyni głównej roli Naomi Watts opowiedzieli Annie Wendzikowskiej o pracy nad wchodzącym właśnie do kin filmie "Diana". Co było najtrudniejsze podczas pracy przy filmie i przy roli księżnej?

  Jeden z najlepiej ubranych polskich sportowców, Mariusz Czerkawski, opowiedział Katarzynie Olubińskiej o swoim stylu. Czy sportowiec ma swojego "ghost-stylistę"?

  "Notting Hill" , "Dziennik Bridget Jones" to arcyzabawne filmy Richarda Curtisa, który jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich twórców komedii romantycznych. Czy, wchodzący na ekrany kin, film " Czas na miłość" będzie jego ostatnim? Z reżyserem spotkała się Anna Wendzikowska.