Gwiazdy

  Gwiazdy

  Po 8 miesiącach przerwy na antenę TVN powraca serial "Twarzą w twarz". Aktorzy dzięki tej przerwie mieli szansę odpocząć od swoich postać i pozwolić im dojrzeć. Jak twierdzi serialowy Wiktor, czyli Paweł Małaszyński, również scenariusz drugiej serii jest lepszy, bardziej dopracowany i ciekawszy. Czego oczekiwać po kontynuacji perypetii Marty i Wiktora opowiedzieli nam Magda Walach, Paweł Małaszyński i Patryk Vega.

  Dzień Dobry TVN opanowane zostało przez uczestniczki najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, w kuchni, w kawiarence i innych zakątkach naszego studia można było spotkać: Natlię Lesz, Ilonę Felicjańską, Agatę Kuleszę, Sylwię Gruchałę, Katarzynę Walter i Annę Popek.

  W naszym nowym cyklu "Historia jednej piosenki" będziemy Państwu przypominać największe hity polskiej sceny muzycznej. Na początek historię swojego najbardziej znanego utworu zdradził nam Norbi.

  Jacek, który na scenie jest Żakliną, od 18 lat wykonuje drag queen show. - Zawsze chodziło o to, żeby wywołać u widzów uśmiech, by zapomniała o codziennych kłopotach - mówi Żaklina. I rzeczywiście, jej występ może rozbawić nawet największego ponuraka.

  Co ciekawego wydarzyło się w czasie wakacji w świecie gwiazd? Zdaniem Marty Tabiś z tygodnika "Party - Życie gwiazd!" to było prawdziwe lato miłości - tylu gwiazdorskich ślubów w jednym sezonie nie było już dawno...

  Już wszystko wiadomo. Ogłoszona została lista uczestników 8. edycji Tańca z gwiazdami. Na parkiecie zobaczymy aktorów i sportowców. Udało nam się zaprosicić do naszej kawiarenki część z nich i zapytać jak planują zdobyć Kryształową Kulę i... samochód porsche.

  W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią nowi tancerze: Krzysztof Hulbój i Adam Król. Pierwszy jest partnerem Katarzyny Walter, a drugi - Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

  Doda pogodzi się z Majdanem. Pogodzi się bardzo zmysłowo i gorąco. Kiedy? Już wkrótce. Gdzie? U Szymona Majewskiego. 1 września rusza nowy sezon "Szymon Majewski Show".

  Miesięcznik "Forbes" przygotował listę 100 najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Na pierwszym miejscu znalazł się aktor Marek Kondrat. Kolejne miejsca zajmują sportowcy: Robert Kubica i Artur Boruc. Ranking został przygotowany na podstawie stawek za udział w kampaniach reklamowych, ale pod uwagę brana była także popularność i pozycja gwiazd w świecie show-biznesu.

  Szymon Hołownia świętuje dziś swoje urodziny, a my razem z nim. Dlatego redakcja Dzień Dobry TVN przygotowała dla niego urodzinową niespodziankę!

  Dwa tygodnie temu podbili serca publiczności i jurorów sopockiego festiwalu. Dzisiaj w kawiarence Dzień Dobry TVN: koncert, wywiad i autografy zdobywców Słowika Publiczności - zespołu Pectus.

  Czy to prawda, że Gosia Andrzejewicz jest zakochana w amerykańskim miliarderze palestyńskiego pochodzenia? Czy usunęła sobie pieprzyki? Czy prawdą jest, że jej ojciec sprzedaje przed koncertami jej zdjęcia z autografami? I wreszcie, dlaczego plotkarskie media kreują ją na królową obciachu? Na te pytania odpowiedziała w studiu "Dzień dobry TVN" sama Gosia Andrzejewicz!

  Monika Olejnik, zaraz po Danucie Hubner, jest najbardziej wpływową Polką wg rankingu Forbes'a. Jak piszą: "Nie zawdzięcza swojej pozycji ani posiadanemu majątkowi, ani karierze politycznej czy biznesowej. Jej władza polega na tym, że publicznie patrzy na ręce najwyższym urzędnikom w państwie."

  Ponad dwadzieścia lat temu podbijał serca młodzieży. Czy jego powrót okaże się sukcesem? Oceńcie sami, dzisiaj Shakin' Stevens zaśpiewał dla nas jeden ze swych utworów.

  N'Avoie to manifest, hymn wolności. Marzenie Roberta Gawlińskiego o czasach, gdy świat się zmieni. Przestaniemy biec, zatracać się, by zdobyć kolejne dobra materialne. Dziś w "Dzień Dobry TVN" poznaliśmy całą historię tej piosenki.

  22 maja 2010 w Zabrzu wystąpił najpopularniejszy chór dziecięcy Piccolo Coro dell'Antoniano. Zespół cieszył się największą popularnością w Polsce na przełomie lat 80. i 90. Ale jak się okazuje nadal ma tutaj wiernych fanów. W Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć na czym polega wyjątkowość tego chóru.

  Pod koniec czerwca ruszają zdjęcia do remake'u komedii "Och, Karol! "z 1985 roku. Reżyserią filmu zajął się Piotr Wereśniak, zaś pieczę nad scenariuszem nowej wersji objęła Ilona Łepkowska. W postać tytułowego Karola najprawdopodobniej wcieli się aktor Piotr Adamczyk, u jego boku zobaczymy Annę Muchę, Małgorzatę Foremniak, Małgorzatę Sochę oraz Katarzynę Zielińską.

  "Kochaj i tańcz. 20 lat wcześniej" to powieść osnuta na fabule filmu tanecznego "Kochaj i tańcz" w reżyserii Bruce'a Parramore'a. Książka Manuli Kalickiej rozwija historię Basi i Janka, rodziców głównej bohaterki "Kochaj i tańcz". Z autorką książki oraz z producentką filmu "Kochaj i tańcz" rozmawialiśmy o książce oraz o planach powstania drugiej części filmu.

  Stephane & 3G to grupa, która nie została dopuszczona do udziału w konkursie Eurowizji za antyrosyjskie słowa w piosence "We Don't Wanna Put In". Zespół wystąpi w najbliższym czasie w warszawskich i krakowskich klubach. Już dziś Stephane & 3G wystąpił w Dzień Dobry TVN.

  Przedstawiamy kolejnych finalistów trzeciej edycji programu "Mam Talent" - Annę Miedzialec i Jacka Tarczyło, którzy od czterech lat tańczą rock and roll'a akrobatycznego. Jury "Mam talent" było zachwycone ich występem. A jak wy oceniacie ich show w programie Dzień Dobry TVN?

  "Świat według Garpa", "Małżeństwo wagi półśredniej" czy "Hotel Hampshire" - to tylko niektóre z wielu znanych na świecie książek jednego z najbardziej popularnych współczesnych pisarzy - John'a Irvinga, którego gościliśmy dziś w Dzień Dobry TVN. Jaki jest prywatnie? Skąd czerpie inspiracje? Po jakie książki najchętniej sięga? Co lubi robić w wolnych chwilach? Czym ujęła go Polska?

  Ostatni weekend wakacji 28-29 sierpnia zapowiada się na największe wydarzenie muzyczne tego roku. Obok Orange Warsaw Festiwal po prostu nie można przejść obojętnie. Będą to dwa dni dźwięków z najwyższej półki. Jak podkreśla dyrektor festiwalu Piotr Metz: "Zdecydowaliśmy się utrzymać alternatywny charakter imprezy oraz dodać mocne gwiazdy muzyki popularnej z kraju i ze świata".

  Afromental walczy o statuetkę Wow! Music Award na Orange Warsaw Festiwal 2010. W Dzień Dobry Wakacje odbyła się telewizyjna premiera wideoklipu "Rock and Rollin' Love". W teledysku wystąpił m.in. aktor Karol Strasburger. Jak oceniacie ten teledysk?

  Jury programu "Mam talent" oniemiało po występie Damiana. Zdecydowane trzy razy "tak", mówi samo za siebie. 14-letniego wokalistę gościmy dzisiaj w naszym studiu. Damian Skoczyk specjalnie dla widzów Dzień dobry TVN wykonał utwór z repertuaru Elotna Johna - "I'm Still Standing".

  Wokalistka, znana do tej pory tylko z piosenki towarzyszącej reklamie wiosennej ramówki TVN, przyjechała do Polski. Lenka wystąpi z mega-przebojem 'The Show' tuż przed ogłoszeniem wyników finału Tańca z Gwiazdami. A dziś gościła w naszym studiu.

  Zaplanowany na sobotę występ brytyjskiej grupy Depeche Mode na warszawskim stadionie Gwardii nie odbędzie się z powodu poważnej choroby solisty DM Dave'a Gahana. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Roberta Serafiniaka, szefa łódzkiego Fan-Clubu Depeche Mode "Faith" oraz Piotra Stelmacha z radiowej Trójki.

  5 czerwca odbyła się premiera drugiej płyty zespołu: "Feel 2". Na nowej płycie znajdzie się 10 kompozycji oraz dwa bonusy instrumentalne. Niespodzianką dla miłośników dobrego polskiego blues'a jest duet Piotra Kupichy z Sebastianem Riedlem. Ekipa "Dzień Dobry TVN" przeprowadziła z wokalistą wywiad.

  Podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival, która odbędzie się na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu, zagrają m.in. Courtney Love i Hole, Nelly Furtado, White Lies i Mika! Festiwal obfituje nie tylko w zagraniczne gwiazdy, nasze rodzime również tłumnie przybędą na Służewiec. W Dzień Dobry Wakacje mogliście zobaczyć sprawozdanie z pierwszego dnia festiwalu, wywiad z Courtney Love i Moniką Brodką, a także przygotowania Agnieszki Chylińskiej do koncertu.