Tomasz Kot zatańczył w klipie Martin Lange. "Nie robię takich rzeczy na co dzień, więc mogłem pójść na całość"

Tomasz Kot to z całą pewność jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych aktorów. Artysta nie tylko gra w filmach, ale także nagrywa audiobooki oraz występuje w teledyskach. Gwiazdor niedawno pojawił się klipie Martina Lange "Kłamiesz". Jak to się stało, że wybitny i utytułowany aktor zagrał w teledysku debiutantów? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Tomasz Kot na parkiecie

Tomasz Kot szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z ról filmowych i teatralnych. Niedawno aktor pokazał, że równie dobrze, co na scenie radzi sobie na parkiecie. Gwiazdor wystąpił bowiem w teledysku do utworu "Kłamiesz" duetu Martin Lange. - Zawsze ruszałem się dosyć dziwnie. Przy "Testosteronie" koledzy się ze mnie nabijali, że nadawałbym się do "Tańca z Gwiazdami". Dlatego zawsze odmawiałem ról, które wymagały tańczenia - stwierdził Tomasz Kot w rozmowie z Kingą Burzyńską.
Mimo to aktor zgodził się wystąpić w teledysku, w którym musiał wykonać układ taneczny? - Były takie momenty, że nie bardzo wiedziałem co zrobić. W tym tańcu było dużo improwizacji, ale uznałem, że skoro nie robię takich rzeczy na co dzień to mogę pójść na całość - dodał.
Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz kiedy aktor nawiązuje współpracę z młodymi, początkującymi twórcami. - Bardzo to lubię. Staram się, aby każdego roku coś zrobić z debiutantem. Za chwilę zaczynam pracę z młodym studentem reżyserii z Katowic - wyjawił Tomasz Kot.

Martin Lange - kim jest?

Martin Lange to duet - tworzą go Michał Lange i Marcin Makowiec. Mimo, że obaj panowie z muzyką związani są od lat, to do tej pory tworzyli głównie dla innych artystów. Teraz zdecydowali się zrobić coś swojego.
Ich pierwszy wspólnie nagrany utwór "Oddychaj" ujrzał światło dzienne na początku roku. Teraz duet zaprezentował numer "Kłamiesz". To właśnie tę piosnkę zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Jak wypadli? Dowiecie się tego z naszego materiału.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik
Reporter: Mateusz Jarosławski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości