Gwiazdy

  Gwiazdy

  Nowy sezon teatralny i nowy spektakl w Teatrze 6. Piętro. Tym razem bez medialnych gwiazd, za to z trzynastką młodych, interesujących i zdolnych aktorów. Sztuka, którą zrealizują to "Maszyna do Liczenia" Elmer Rice'a.

  Jesienią ukaże się nowa płyta Kory i zespołu 5th Element. Na krążku znajdzie się 10 utworów - trzy zupełnie nowe piosenki i siedem odświeżonych wersji dawnych przebojów. - Słucham tej płyty i wciąż nie mogę się nacieszyć, że powstała – przyznaje Kora. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN Kora zaśpiewała w programie jeden ze swych nowych utworów.

  Eliminacje do III edycji programu You Can Dance rozpoczęły się 17 czerwca w Szczecinie. Tym razem Szczecin, Kraków, Wrocław i Warszawa mogą stać się początkiem drogi na Broadway. Główną nagrodą w programie jest trzymiesięczne stypendium w jednej z najlepszych szkół na Broadway'u i 100 tysięcy złotych. O castingu porozmawialiśmy z Kingą Rusin, która przebywa teraz razem z jury programu w Krakowie.

  Tegoroczną sensacją Sopot Festivalu są koncerty gwiazd muzyki z lat 80. Na scenie pojawią się między innymi Modern Talking, Sabrina i Samantha Fox. Dzień Dobry TVN poprosiło o chwilę rozmowy Limahla z zespołem Kajagoogoo i Shakin' Stevensa.

  Monika Brodka znowu śpiewa. Tym razem tylko gościnnie. Zgodziła się wystąpić na płycie zespołu Silver Rockets. W studio "Dzień Dobry TVN" piosenkarka i lider Silver Rockets, Mariusz Szypura, opowiedzieli o wspólnej pracy.

  Zakończył się już 1. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera w Krakowie. Nasz specjalny wysłannik, Marcin Sawicki, do rozmowy o niezależnej kinematografii zaprosił prawdziwe gwiazdy tego festivalu - Holly Woodlawn, Mary Woronov i Paula Morrisseya.

  Otylia kupuje mieszkanie, powrót Britney Spears, Skandal z Muchą i wiele innych czyli co się wydarzyło w świecie showbiznesu.

  Z dziennikarką Ewą Wojciechowską porozmawialiśmy m.in.: o rozpadającym się małżeństwie Toma Cruise'a i Katie Holmes, o tym czy prawdą jest, że Bogusław Linda ma depresję, a także o berlińskiej gali MTV.

  Muzykoterapia to zespół, który powstał w październiku 2002 roku. Skład grupy tworzą artyści młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej, którzy na co dzień współpracują m.in.: z Kasią Nosowską, Marią Peszek i Noviką. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Agnieszka Jastrzębska jak zwykle zrelacjonowała nam najciekawsze wydarzenia rozrywkowe minionych dni.

  Swoją oryginalną urodą przykuwa uwagę świata mediów, domów mody i branży reklamowej. Został okrzyknięty "pierwszym modelem albinosem świata". Jak to jest być innym niż wszyscy? Jak z odmienności zrobić swój atut? Gościem Dzień Dobry TVN był model Shaun Ross.

  We wczorajszym, pierwszym odcinku trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami zaprezentowały się wszystkie pary. Pierwszym wyzwaniem, któremu uczestnicy musieli sprostać był walc angielski i cha-cha. Już nie na parkiecie, ale w nowych rolach zadebiutowali: prowadząca program Natasza Urbańska i jurorzy: Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz.

  Najważniejszym wydarzeniem minionego weekendu był Bal Fundacji TVN! To była noc wielkich emocji. Na uroczystość z okazji dziesiątej rocznicy działalności fundacji przybyło wiele gwiazd. O kulisach, aukcjach i kreacjach jubileuszowej, charytatywnej gali opowiedziała w Dzień Dobry TVN Ewa Wojciechowska.

  Po wakacyjnej przerwie na ekrany powraca serial „Na Wspólnej”. Już dziś o 20.05 pierwszy odcinek! W nowym sezonie czeka nas wiele zmian. Nowi bohaterowie, wątki, emocje i… zupełnie nowa lokalizacja. Co wydarzy się w życiu waszych ulubionych postaci?

  Trzynasta edycja popularnego show TVN-u będzie wyjątkowa i inna niż pozostałe. Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiadły: Katarzyna Zielińska, Weronika Marczuk, Katarzyna Pakosińska, Anna Wendzikowska, Aleksandra Kisio, Marta Krupa i Jagna Marczułajtis-Walczak.

  W Lusławicach, Katarzyna Olubińska spotkała się z kompozytorem Krzysztofem Pendereckim i kuratorem części artystycznej Europejskiego Kongresu Kultury Filipem Berkowiczem. W ramach Kongresu po raz pierwszy, na jednej scenie, spotkają się: wybitny polski kompozytor Krzysztof Penderecki, gitarzysta Radiohead Jonny Greenwood oraz producent elektroniczny Aphex Twin.

  Kamera Dzień Dobry TVN miała okazję zajrzeć na bal charytatywny organizowany przez fundację "Nie jesteś sam", pod której opieką znajduje się 11 000 osób! Na miejscu spotkaliśmy Aldonę Wejchert i Szymona Majewskiego. Co ich najbardziej wzruszyło przez 10 lat działania fundacji?

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN na stadionie Pepsi Arena pojawił się Marcin Sawicki, żeby sprawdzić, jak idą ostatnie przygotowania do meczu między politykami i gwiazdami TVN. Rozmawiał z Pati Sokół, która wystąpi na koniec imprezy. Przedstawił również zawodników biorących udział w spotkaniu.

  Zagraniczna kariera Pawła Deląga nabiera tempa. Rosyjscy producenci angażują go do filmów pełnometrażowych, telewizyjnych i seriali. Został doceniony także na rynku francuskim. Spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, której zdradził więcej szczegółów. A w naszym studiu przyjrzeliśmy się bliżej jego podbojowi zagranicznych rynków.

  Piotr Metz przeprowadził ekskluzywny wywiad ze sławnym muzykiem rockowym Lennym Kravitzem. W rozmowie artysta zdradził skąd czerpał inspiracje i podzielił się swoimi wspomnieniami o Michaelu Jacksonie. Która z piosenek wyśnił? W czym pomogło mu odcięcie się od ludzi podczas pracy nad płytą? O tym mogliście się przekonać w Dzień Dobry TVN!

  Obdarzony charyzmatycznym głosem, ulubieniec widzów, zdobywca trzeciego miejsca w programie "Mam Talent", zaśpiewał utwór „Skazani na siebie”. Na scenie Dzień Dobry TVN Piotr Lisiecki!

  „Listy do M.” to komedia romantyczna, która rozgrywa się na tle zimowej i świątecznej Warszawy. Przedstawia 15 niezwykłych bohaterów i 5 wyjątkowych historii. W studiu gośćmi byli Dzień Dobry TVN Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. W jakie postacie wcielili się w filmie?

  W studiu Dzień Dobry TVN naszym gościem na czacie była Joanna Krupa i ...Beza - piesek ze schroniska Celestynów, który czeka na nowy dom.

  Deloris Jordan - autorka książek dla rodziców i dzieci, matka słynnego amerykańskiego koszykarza Michaela Jordana, legendy NBA, była gościem programu Dzień Dobry Wakacje. Opowiedziała o tym, jak wychowała mistrza i, jak bardzo trzeba wspierać dziecko, by spełniło swoje marzenia.

  W Dzień Dobry Wakacje Omenaa Mensah, Patricia Kazadi, Joanna Jabłczyńska, Kuba Wesołowski oraz Olivier Janiak opowiedzieli redaktor naczelnej portalu plejada.pl Ewie Wojciechowskiej o pierwszych wakacyjnych miłościach. Czy są kochliwi? Jak wspominają swoje pierwsze, letnie zakochanie?

  Anna Wendzikowska rozmawiała z twórcami i aktorami kolejnej części trylogii „Transformers”. Jak wyglądały ich prace na planie i ile trwały? Na czym polega tajemnica sukcesu tego filmu? O tym opowiedzieli: John Malkovich, Shia LaBeouf, Josh Duhamel, Patrick Dempsey, Rosie Huntington-Whiteley oraz Tyrese Gibson.

  Adam Małysz wraca do sportu! Niestety nie są to skoki tylko rajdy samochodowe. Nasza kamera towarzyszyła mistrzowi podczas jego pierwszego rajdu. Zobacz, jak sobie poradził w tej szkole przetrwania.

  Anna Wendzikowska była na Festiwalu Filmowym w Moskwie gdzie miała swoja premierę trzecia część filmu Transformers. Na zielonym dywanie rozmawiała z twórcami filmu. John Malkovich zdradził, czy prawdą jest, że jego lekarz jest Polakiem. Nasza reporterka dowiedziała się także czyim fanem był kiedyś Shia LaBeouf. Kogo obstawicie?

  Marcin Sawicki odwiedził kolejny casting do Top Model, tym razem w Katowicach. Czy na to, by zostać top modelką mają szanse dziewczyny lepiej odżywione, o niebanalnej urodzie? Jakie łydki musi mieć kandydatka i czy musi mieć charakter? O poszukiwaniach kolejnej, polskiej top modelki opowiedzieli członkowie jury Karolina Korwin - Piotrowska oraz Marcin Tyszka i oczywiście Joanna Krupa!