Gwiazdy

  Gwiazdy

  Przy okazji europejskiej premiery filmu „Larry Crowne” nasza reporterka Anna Wendzikowska spotkała się z jego scenarzystą, producentem i reżyserem Tomem Hanksem. Jak zrodził się pomysł na film, co decyduje, że wybiera takie, a nie inne role filmowe i czy spodziewał się Oskara dwa razy z rzędu?

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje zespół Maleo Reggae Rockers wykonał utwór z najnowszej płyty „Rzeka dzieciństwa”. Płyta zawiera piosenki, które są interpretacją utworów znanych artystów, takich jak Czesław Niemen i Tadeusz Nalepa. A to wszystko w rytmach słonecznego reggae!

  Ewa Wojciechowska spotkała się w Madrycie z Sebastianem Karpielem - Bułecką przy okazji jego wyjątkowego koncertu, łączącego muzykę klasyczną z góralskimi rytmami. Skąd pomysł na takie połączenie tych dwóch stylów? Na ilu instrumentach gra, gdzie mieszka oraz jak często budzi się nie wiedząc, w jakim jest mieście?

  Czy można spędzić wspólne wakacje bez kłótni? Dlaczego pomimo sprzyjających okoliczności, perspektywy wymarzonego urlopu tak trudno nam wypoczywać w zgodzie i harmonii? Jak wytrzymać bez sprzeczek przebywając ze sobą 24 h na dobę? Czy istnieje niezawodna recepta na udany, rodzinny urlop ? Do rozmowy zaprosiliśmy Agatę i Piotra Rubików oraz Krystynę Demską-Olbrychską i Daniela Olbrychskiego.

  Ewa Wojciechowska, redaktor naczelna portalu Plejada.pl była na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Spotkała tam Katarzynę Żak, Ewę Kasprzyk oraz Kasię Kwiatkowską. Aktorki opowiedziały o atmosferze Festiwalu i miejscach, do których warto pójść będąc w tej nadmorskiej miejscowości. Jedna z aktorek zdradziła również swoje palny na przyszłość – sprawdź, która chce zostać morsem!

  W porcie Wisła Katarzyna Olubińska spotkała Elis Herrerę, członkinię polsko - kubańskiego zespół Calle Soll oraz Michała Szpaka, finalistę programu X-Factor. Elis opowiedziała o swoich początkach w Polsce i o tym, co łączy zespół Calle Soll z Blue Cafe. Michał Szpak odpowiedział o pewnej propozycji Mai Sablewskiej oraz zdradził, kim jest jego nowy manager.

  Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer spotkał się z Robertem Kozyrą podczas castingów do kolejnej edycji programu „Mam Talent”. Czy zdaniem jurora był już ktoś, o kim można powiedzieć, że wygra ten program? Kto represjonuje Roberta podczas castingów i z kim podróżuje Agnieszka Chylińska?

  Redaktor naczelna portalu plejada.pl Ewa Wojciechowska była na planie serialu „Przepis na życie”. Jak powstają nowe odcinki, jak potoczą się losy bohaterów? O to zapytała Edytę Olszówkę i Piotra Adamczyka. Edyta Olszówka zdradziła także, czy zatańczy w „Tańcu z gwiazdami".

  W Porcie Wisła kolejny weekend sportowego i muzycznego orzeźwienia. Gośćmi naszej reporterki Emilii Sawickiej byli tancerz i uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" Robert Kochanek, tancerka oraz uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami" Agnieszka Pomorska oraz zwycięzca V edycji "You Can Dance" Kuba Jóźwiak.

  Marcin Kindla to wokalista, kompozytor i autor tekstów. W Dzień Dobry Wakacje, prosto z Portu Wisła singiel “Nie bój się” promujący debiutancki album zespołu.

  W sobotę, 16 lipca 2011 w miejscowości Deia na Majorce Anja Rubik powiedziała sakramentalne "tak”. Jej wybrankiem jest Sasha Knezevic. Anna Puślecka rozmawiała z agentką Anji Lucyną Szymańską, organizatorką ślubu polskiej modelki i zarazem gościem weselnym. Jak wyglądał ślub Anji Rubik? Ile było na nim osób? Z jak wielu krajów przybyli goście?

  Reporter Dzień Dobry Wakacje Filip Chajzer zajrzał na plan serialu „Przepis na życie” w Parku Morskie Oko. Czy Magda Kumorek i Piotr Adamczyk zdradzili, jak potoczą się dalsze losy bohaterów w nowym sezonie?

  Honey to osiemnastoletnia wokalistka i bloggerka. Jej fotoblog przekroczył 6 milionów wyświetleń w miesiącu. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wykonała „Runaway”, do którego teledysk na kanale You Tube, w ciągu zaledwie tygodnia, obejrzało już ponad 170 tys. osób.

  Zobacz, kto był i jak się bawił na imprezie inaugurującej nowy sezon programu Dzień Dobry TVN. Dziennikarki Agnieszka Jastrzębska oraz Ewa Wojciechowska podsumowały imprezę i przyniosły do studia najciekawsze informacje dotyczące gwiazd.

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska próbowała dowiedzieć czegoś więcej o owianej tajemnicą trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami?Czy dla Weroniki Marczuk występ w tanecznym show był trudną decyzją? Czy Bilguun Ariunbaatar jest tam dla żartu? Czy Michał Szpak zatańczy w sukience?

  Piątego września na antenę TVN rusza kolejny sezon „Rozmów w toku”. Ewa Drzyzga spotka się z ludźmi, których losy zadziwią widzów. Poznamy wstrząsające, zaskakujące i wzruszające historie. W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy polską Oprah Winfrey Ewę Drzyzgę.

  Coraz popularniejsze staje się posiadanie osobistego trenera, nie tylko w świecie gwiazd. Naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry Wakacje byli Tomasz Brzózka, odpowiedzialny za ostatnią metamorfozę Soni Bohosiewicz oraz Piotr Rubik i jego osobisty trener Piotr Łukasik. Zobacz, jak z gwiazd wycisnąć siódme poty.

  Jak to się stało, że Jan Nowicki zaśpiewał wspólnie z Muńkiem Staszczykiem? Jak się poznali? Czy mają w planach wspólne występy albo inne projekty? O międzypokoleniowej przyjaźni i o tym, jak znaleźli się razem na jednej scenie, popularny aktor i znany wokalista opowiedzieli w studiu Dzień Dobry Wakacje.

  Muniek Staszczyk i Jan Nowicki wykonali na scenie Dzień Dobry Wakacje utwór „Ring dong”. Utwór ten pochodzi z solowej płyty Muńka, ale pomysł na wspólne wykonanie piosenki przyszedł już po ukazaniu się krążka. Do tej pory wspólnie zaśpiewali go tylko raz, na jednym z festiwali.

  W Dzień Dobry Wakacje poprosiliśmy Roberta Kozyrę o komentarz w sprawie nagłej śmierci wokalistki Amy Winehouse. Przybliżyliśmy życie artystki, jej wzloty, ale przede wszystkim upadki. Kim była i jakie wrażenie wywarła na Robercie Kozyrze podczas ich spotkania?

  Dlaczego warto biegać z Magdaleną Różczką ulicami Świnoujścia i dlaczego warto polecieć z Patrycją Kazadi do Los Angeles? Te sekrety wyjawiły same zainteresowane w ogniu pytań redaktor naczelnej portalu Plejada.pl Ewy Wojciechowskiej.

  Marta jest siostrą znanej modelki Joanny Krupy. Za namową starszej siostry postanowiła wyjść z cienia. Tylko w Dzień Dobry Wakacje zdradziła o czym marzyła jako dziecko oraz jakie ma plany na przyszłość. Modelka, piosenkarka, a może szef kuchni? Zobacz, jaki plan na życie ma piękna Marta Krupa.

  Staszek Karpiel-Bułecka jest wielkim fanem motoryzacji i oficjalnie wystąpi w XIII edycji "Tańca z Gwiazdami". Bartek Jędrzejak zapytał przystojnego górala, czy pamięta swój pierwszy samochód i czy już zaczął już treningi do tanecznego show? Czy kiedykolwiek wcześniej miał już przygodę z tańcem? I co by wybrał, gdyby musiał: kobiety czy samochody?

  Beata Kozidrak na scenie muzycznej jest obecna od ponad 30 lat i ciągle utrzymuje się na topie. Wierni fani od ośmiu lat czekają na jej płytę. Odwiedziliśmy Panią Beatę w studio nagrań, gdzie kończy pracę nad nowym krążkiem. Razem z nami mogliście się dowiedzieć dlaczego płyta mogła nie zostać ukończona i co będziemy mogli na niej usłyszeć?

  Na naszej scenie Staszek Soyka wykonał dla Was swój drugi singiel " Piosenkę Pasterską". Przy dźwiękach tego utworu żegnamy naszego redakcyjnego kolegę Pawła Piaseckiego, który odszedł od Nas 30 lipca 2011 roku po kilkumiesięcznej walce z chorobą. Paweł Piasecki był reporterem Dzień Dobry TVN od początku istnienia programu. Pawle, będzie nam Ciebie brakować!

  Redaktor naczelna portalu Plejada.pl Ewa Wojciechowska spotkała Annę Przybylską na planie zdjęciowym dla firmy Astor, której aktorka jest ambasadorką. Dlaczego nie widzieliśmy jej ostatnio w żadnej nowej produkcji? Czy pracuje nad nowym projektem i ile lat upłynęło od jej filmowego debiutu?

  Dwupłytowy album "Bez słów…" zawiera 13 premierowych piosenek zaśpiewanych przez nową wokalistkę Sarę Chmiel. Na drugim krążku znajduje się jedenaście największych hitów zespołu, zaśpiewanych przez najbardziej utalentowane solistki, które pojawiły się na castingu na wokalistkę Łez. W studiu dzień Dobry Wakacje zespół Łzy wykonał utwór pt. "Bo każdej nocy".

  Zespół Blue Cafe wystąpił na scenie Dzień Dobry Wakacje z nowym singlem "Noheo". Jak oceniacie ich występ?

  Pod koniec sierpnia na ekrany kin wchodzi najnowszy film kultowego reżysera Woody Allena "O północy w Paryżu". O filmie opowiedział nam w ekskluzywnym wywiadzie. Reporterce Dzień Dobry TVN Ani Wendzikowskiej zdradził, że kocha Paryż i, że gdyby nie mógł mieszkać w Nowym Jorku, to na pewno zamieszkałby w Paryżu.