Uczestniczka "Top Model" powiedziała "tak". Zaręczyny były jak z bajki

Żaklina Ta Dinh

Żaklinia Ta Dinh, znana z 7. edycji programu "Top Model", zaręczyła się. Zdjęciami z romantycznych oświadczyn pochwaliła się na Intagramie. Wiadomo, że pierścionek przyjęła w niezwykle malowniczych okolicznościach.

Żaklina Ta Dinh - Top Model

Jako 24-latka pojawiła się w show, który miał się stać pierwszym krokiem do kariery na wybiegach. Ostatecznie kandydatka na modelkę nie doszła do finału, odpadając w 8. odcinku. Jednak dzięki oryginalnej urodzie, którą zawdzięcza pochodzącemu z Wietnamu ojcu, zapadła w pamięć widzom i dziś prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 449 tys. użytkowników, a Żaklina rozwija karierę modelki i influencerki.
Po udziale w programie Żaklina spróbowała również swoich sił w muzyce - wystąpiła w teledysku Smolastego oraz nagrała własną piosenkę "Team banan". W klipie do jej singla pojawili się koledzy z programu "Top Model".

Żaklina Ta Dinh - zaręczyny

Wszystko wskazuje na to, że Żaklina wkrótce zmieni stan cywilny. Na Majorce przyjęła bowiem pierścionek od ukochanego. Na tę wyjątkową okazję, przyszły mąż modelki wynajął helikopter. Ze zdjęć udostępnionych przez Żaklinę można również wywnioskować, że on sam usiadł za sterami maszyny unoszącej się nad spektakularną Majorką. Na fotografiach widać klasyczny pierścionek z jasnym kamieniem. Personalia szczęśliwego narzeczonego pozostają nieznane.

I said YES

- napisała na Instagramie.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Gwiazdy Hollywood z biednych rodzin
Autor: Adam Barabasz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości