pierścionek

  pierścionek

  O niespodziewanym odnowieniu związku Bena Afflecka i Jennifer Lopez głośno jest już od kilku miesięcy. Choć piosenkarka niedawno rozstała się z poprzednim narzeczonym, szybko znalazła pocieszenie w ramionach partnera, z którym była szczęśliwa 17 lat temu. Okazuje się, że ich relacja dynamicznie się rozwija, ponieważ przyłapano aktora, jak wybierał pierścionek zaręczynowy.

  Jak wygląda droga, jaką musi przebyć pierścionek, który wychodzi z pracowni jubilerskiej Apart? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer."Jeśli spodziewali się państwo przepięknych modelek spolegających w swoich obrzydliwie drogich koliach i futrach na szezlongach albo chociażby Oliviera Janiaka przechadzającego się gdzieś majestatycznie w tle w swoim modnym surducie oraz rybaczkach, to nic z tego." - komentuje wchodząc do pracowni jubilerów. Co w takim razie zastał na miejscu?

  Oj, Marcin Prokop jest chyba zazdrosny o Dorotę Wellman, ponieważ Dorota dostała od Mikołaja Reya pierścionek. Czy Dorocie spodobał się prezent? Dlaczego Mikołaj obdarował ją własnie pierścionkiem? Po tych "oświadczynach" w Dzień Dobry TVN nasz ekspert wyjaśnił, co trzeba jeść, by poprawić wygląd swojej skóry?

  Podgrzewające i bezprzewodowe wkładki do butów, pachnący miś do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, czapka z brodą, w której można obrabować bank i pierścionek, dzięki któremu się chudnie. Jakie inne nietuzinkowe gadżety przyniósł do Dzień Dobry TVN Kuba Klawiter?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Joannę Krupę o jej związek z Romanem. Czy są dalej razem i czy pierścionk z brylantem kupił jej Roman, czy może ktoś inny? Dlaczego Roman nie udźwignął konwencji programu typu reality-show?

  Co zrobić, jeżeli ukochany mężczyzna latami zwleka z kupnem zaręczynowego pierścionka? Czy decyzja o zaręczeniu się należy tylko do mężczyzny? Czy po ślubie tracimy wolność? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z piosenkarką Anną Wyszkoni, zaręczoną ale bez ślubu, aktorem Arturem Pontkiem, który jest w związku, ale nie zaręczył się, Patrykiem Mikiciukiem, dziennikarzem TVN Turbo, któremu pięć razy udało się uniknąć zaręczyn i psycholog Marią Rotkiel. Co powinien zrobić mężczyzna, gdy jego partnerka nalega na ślub, a jemu się jeszcze nie spieszy do ożenku?