Porzucony wózek wzbogacił przechodnia o 7 tysięcy. "Śmieci jednego człowieka są skarbem innego"

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
edziecko.pl
Porzucony wózek

Ten mężczyzna udowadnia, że uważność na otaczający nas świat zawsze popłaca. Spacerując po mieście, zauważył bowiem pozostawione wśród śmieci wózki. Jeden z nich okazał się cennym znaleziskiem.

Wózek wart kilka tysięcy

Miał wiele szczęścia, dzięki któremu wzbogacił się o kilka tysięcy. Historię te należy jednak zacząć od początku. Pewien mężczyzna, znany na TikToku jako @badjujudesign opublikował w sieci nagranie i pochwalił się swoim znaleziskiem. Spacerując ulicami Nowego Jorku, dostrzegł "stertę śmieci z fajnymi wózkami". Początkowo minął dziecięce pojazdy, wkrótce jednak wrócił na miejsce i zainteresował się przedmiotami.

- Zanim wróciłem, wózka marki Bugaboo, który rozpoznałem wcześniej, już nie było, ale ten z brązowej skóry wciąż tam był, więc go chwyciłem. Powiem wam, że to coś było brudne i obrzydliwe, ale kiedy to czyściłem i rozbierałem, znalazłem coś - opisywał.

Właściciel "pojazdu" nie zdawał sobie chyba sprawy z tego, co oddaje w ręce chętnych. Tiktoker na nagraniu udokumentował etap czyszczenia wózka. Podczas sprzątania znalazł w gondoli gotówkę i pierścionek.

- Znalazłem też pierścionek, teraz jeszcze nie wiem, czy to prawdziwy pierścionek z brylantem, czy z prawdziwego złota. Zaniosę go do jubilera, żeby go sprawdził - dodał.

Po doprowadzeniu dziecięcego pojazdu do stanu użytku mężczyzna postanowił wystawić go na sprzedaż. Według ofert pojawiających się na rynku wózek warty jest 1649,99 dolarów, czyli ponad 7 tysięcy złotych.

Internauci zazdroszczą znaleziska

W sieci nagranie wywołało spore emocje. Internauci licznie komentowali filmik udostępniony na TikToku i zazdrościli mężczyźnie zastrzyku finansowego.

- "Ten facet musi mieć całą masę czterolistnych koniczynek na szczęście, żeby mu się to przytrafiło", "Ekopodejście, a do tego zarobek", "Czas na nurkowanie w śmietniku! Kiedy byłem mały, robiłem to z tatą", "Śmieci jednego człowieka są skarbem innego" – pisali internauci

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: jada photo/GettyImages

Pozostałe wiadomości