pierścionek zaręczynowy

  Znalezienie symbolu miłości dla wyjątkowej kobiety to niezwykle trudne zadanie. Duża część mężczyzn decyduje się na zakup minimalistycznego pierścionka zaręczynowego.

  Tradycyjne oświadczyny przeszły do lamusa? Panowie chcą, by narzeczone, w zamian za pierścionek zaręczynowy, podarowały im równie drogocenne błyskotki.

  Fanka zapytała o termin ślubu.

  Weronika Sowa i Karol Wiśniewski ogłosili w mediach społecznościowych swoje zaręczyny. Młodzi influencerzy, którzy zdobyli popularność dzięki aktywnej działalności w serwisie Youtube, wybrali się na wakacje do Grecji. Właśnie tam lider Ekipy Friza oświadczył się swojej wybrance. Szczęśliwa 24-latka z dumą zaprezentowała pierścionek w sieci.

  Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski to uczestnicy pierwszej edycji nowej serii programu "Big Brother". I choć na początku show nic nie wskazywało na to, że będą parą, to zostali nią tuż po wyjściu z domu Wielkiego Brata. O swojej miłości i zaręczynach opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje.

  Żaklinia Ta Dinh, znana z 7. edycji programu "Top Model", zaręczyła się. Zdjęciami z romantycznych oświadczyn pochwaliła się na Intagramie. Wiadomo, że pierścionek przyjęła w niezwykle malowniczych okolicznościach.

  Sen o pierścionku zaręczynowym może mieć wiele różnorodnych odczytań. Wszystko zależy od tego, jaki był dokładny przebieg snu i w jakiej życiowej sytuacji obecnie się znajdujesz. Poznaj tajniki interpretacji snów.

  Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski podbili serca widzów nowego programu "Power Couple". Wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, jak bardzo są w sobie zakochani. Para spotyka się od ponad dwóch lat. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że ukochany poprosił ją o rękę w Grecji. Niedawno zaś pokazała pierścionek.

  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z całą pewnością będą mile wspominać rok 2020. W styczniu powitali swoją pierwszą córeczkę, a w listopadzie ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Podczas świąt najgorętsza para polskiego YouTube'a zdecydowała się na kolejny poważny krok.

  Zaręczyny to zazwyczaj romantyczna i pełna uniesień chwila, będąca deklaracją miłości i rychłego ślubu. Niestety niektóre z nich kończą się bolesnym rozpadem związku. I wtedy pojawia się pytanie - czy w przypadku zerwania zaręczyn niedoszła panna młoda powinna zwrócić pierścionek? Zapytaliśmy o to adwokat i autora książek o savoir-vivre.

  Radosne wieści od Jakoba Kosela i Cioci Liestyle. Para weszła na kolejny etap swojego związku i jest już po zaręczynach. Influencerka pochwaliła się pierścionkiem od ukochanego, który dostała w dzień swoich urodzin.

  No i stało się. Piotr Maruszewski, pod wpływem nastawionego przez nas "społeczeństwa", wyciągnął rodowy pierścionek zaręczynowy swojej mamy i wręczył go Kasi Bujakiewicz. Wzruszonej Agnieszce Jastrzębskiej aktorka powiedziała o okolicznościach swoich zaręczyn. To teraz czas pociągnąć ten temat - społeczeństwo i Dzień Dobry TVN domagają się wesela ;)

  Z okazji urodzin ukochany Mai Sablewskiej zabrał ją do Nowego Jorku. Tam też poprosił gwiazdę o rękę. Jaka była jej reakcja? Czy była zaskoczona? Jak wyglądały zaręczyny? Czy Wojtek Mozolewski trafił w gust Sablewskiej wybierając pierścionek? I kiedy ślub? Co jeszcze Maja zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej?

  Było sobie dwóch braci. Jeden z nich wymyślił bajkę o Dzielnym Rycerzu... Jak udało się braciom odczarować zły urok pechowego pierścionka? Czy znajdzie się ktoś, kto uwierzy w jego nową, magiczną moc? Co to znaczy, że pierścionek dodaje do miłości "+5"? Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Dzielnego Rycerza Łukasza Bieniawskiego oraz jego brata Krzysztofa, autora niezwykle wzruszającej bajki.

  Nie wszyscy wiedzą, że Zosia Ślotała od kilku miesięcy ma nowego chłopaka - muzyka zespołu rockowego. Czy spodziewa się, że niedługo otrzyma od niego pierścionek zaręczynowy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak twierdziła Marilyn Monroe - diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Anną Dereszowską, która ma chrapkę na pierścionek z brylantem i podobno się zaręczyła...

  Oświadczyć się można wszędzie. Ważne, żeby było oryginalnie i nietuzinkowo. O sposobach zaręczania się, o miejscach, w których można lub trzeba to zrobić oraz o niezbędnym "ekwipunku", czyli pierścionku zaręczynowym, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z ekspertem firmy Apart Michałem Staweckim.