pierścionek zaręczynowy

  pierścionek zaręczynowy

  Weronika Sowa i Karol Wiśniewski ogłosili w mediach społecznościowych swoje zaręczyny. Młodzi influencerzy, którzy zdobyli popularność dzięki aktywnej działalności w serwisie Youtube, wybrali się na wakacje do Grecji. Właśnie tam lider Ekipy Friza oświadczył się swojej wybrance. Szczęśliwa 24-latka z dumą zaprezentowała pierścionek w sieci.

  Czy wiesz, że jeszcze na początku lat 90. średnia wieku państwa młodych wynosiła zaledwie 23 lata? Obecnie coraz więcej par daje sobie czas na decyzję o ślubie, a zaręczyny po trzydziestce czy czterdziestce stają się nowym standardem. Mimo to wciąż istnieje wiele utartych schematów na temat tego, kiedy zaręczynowy pierścionek z diamentem powinien trafić na dłoń przyszłej Narzeczonej. Być może właśnie z tego powodu w kobiecych głowach niekiedy pojawia się pytanie, dlaczego partner nie prosi ich o rękę. Co zrobić w takiej sytuacji? Podpowiadamy!

  Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski podbili serca widzów nowego programu "Power Couple". Wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, jak bardzo są w sobie zakochani. Para spotyka się od ponad dwóch lat. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że ukochany poprosił ją o rękę w Grecji. Niedawno zaś pokazała pierścionek.

  No i stało się. Piotr Maruszewski, pod wpływem nastawionego przez nas "społeczeństwa", wyciągnął rodowy pierścionek zaręczynowy swojej mamy i wręczył go Kasi Bujakiewicz. Wzruszonej Agnieszce Jastrzębskiej aktorka powiedziała o okolicznościach swoich zaręczyn. To teraz czas pociągnąć ten temat - społeczeństwo i Dzień Dobry TVN domagają się wesela ;)

  Z okazji urodzin ukochany Mai Sablewskiej zabrał ją do Nowego Jorku. Tam też poprosił gwiazdę o rękę. Jaka była jej reakcja? Czy była zaskoczona? Jak wyglądały zaręczyny? Czy Wojtek Mozolewski trafił w gust Sablewskiej wybierając pierścionek? I kiedy ślub? Co jeszcze Maja zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej?

  Było sobie dwóch braci. Jeden z nich wymyślił bajkę o Dzielnym Rycerzu... Jak udało się braciom odczarować zły urok pechowego pierścionka? Czy znajdzie się ktoś, kto uwierzy w jego nową, magiczną moc? Co to znaczy, że pierścionek dodaje do miłości "+5"? Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Dzielnego Rycerza Łukasza Bieniawskiego oraz jego brata Krzysztofa, autora niezwykle wzruszającej bajki.

  Nie wszyscy wiedzą, że Zosia Ślotała od kilku miesięcy ma nowego chłopaka - muzyka zespołu rockowego. Czy spodziewa się, że niedługo otrzyma od niego pierścionek zaręczynowy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak twierdziła Marilyn Monroe - diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Anną Dereszowską, która ma chrapkę na pierścionek z brylantem i podobno się zaręczyła...

  Oświadczyć się można wszędzie. Ważne, żeby było oryginalnie i nietuzinkowo. O sposobach zaręczania się, o miejscach, w których można lub trzeba to zrobić oraz o niezbędnym "ekwipunku", czyli pierścionku zaręczynowym, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z ekspertem firmy Apart Michałem Staweckim.