Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Karol o Idze: "Dała mi do zrozumienia, że nagrywa nasze rozmowy"

''Ślub od pierwszego wejrzenia'' FINAŁ - Kamil o Idze
Kto przetrwał w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"? - to pytanie zadają sobie wszyscy widzowie programie. Lada moment poznamy na nie odpowiedź. Wiemy, co wydarzy się w finałowym odcinku?

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" uczestnicy poznają swoich małżonków dopiero w urzędzie stanu cywilnego, na chwilę przed zawarciem związku małżeńskiego. Wcześniej są do siebie dobierani przez grono specjalistów, w tym psychologów. Poprzednie sezony show pokazały, że w tak niecodziennych warunkach rzeczywiście można się w sobie zakochać, a nawet założyć rodzinę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - odcinek finałowy. Co dalej z uczestnikami?

Bohaterami kolejnego, piątego już sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są Iga i Karol, Laura i Maciej oraz Iza i Kamil. Widzowie przed kilka tygodni śledzili ich pierwsze kroki w małżeństwie. Były zachwyty i chwile uniesienia, ale też sprzeczki. Czy uda im się się zostać w relacji, czy może jednak zdecydują się na rozwód? Mamy przedpremierowy fragment finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Karol spotkał się ze specjalistami i podczas rozmowy podsumowującej podzielił się niepokojącą informacją. - Iga dała mi do zrozumienia, że nagrywa nasze rozmowy, co dla mnie jest niedopuszczalne. Ja po tej sytuacji tak naprawdę spakowałem się i od trzech dni nie ma mnie w domu. Nie chciałem tego powtarzać, że ona będzie do mnie przyjeżdżała i będzie robić coś takiego - mówił.

Jak dodał, zachowanie małżonki go przestraszyło.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać finałowy odcinek?

Premiera finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w piątek o godz. 20:35. Wszystkie odcinki programu znajdziesz również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 13 - finał sezonu | Zwiastun

Zobacz też:

Sprawdziliśmy, co słychać u zwycięzców "Mam talent!". Nie wszyscy odnaleźli się w show-biznesie

Cezary Pazura w aktorskiej scence z córką. Czy trzyletnia Rita pójdzie w ślady ojca?

Klaudia Halejcio odlicza dni do porodu. "Jestem totalnie zestresowana tym momentem, jak to będzie wyglądało"

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości