Gwiazdy

  Gwiazdy

  Na początku sierpnia minęło 46 lat od tajemniczej śmierci Marilyn Monroe, amerykańskiej aktorki, która zagrała w takich filmowych przebojach, jak: "Mężczyźni wolą blondynki", "Słomiany wdowiec" czy "Pół żartem pół serio". Czy Marilyn Monroe popełniła samobójstwo, czy może zmarła na skutek błędu lekarzy? A może za jej śmiercią stała nowojorska mafia? O tym Bogusław Wołoszański...

  „Na Wspólnej” - najdłuższy i najpopularniejszy serial TVN - świętował jubileusz tysięcznego odcinka. Na „wspólnych” urodzinach tradycyjnie nie zabrakło tortu, przy którym aktorzy pomyśleli sobie „wspólne” życzenie. Widzowie będą mieli okazję świętować ten wyjątkowy jubileusz już dziś o godzinie 20.10!

  Serial "Na Wspólnej" gości na ekranach już od 5 lat. W tym czasie doskonale poznaliśmy losy czterech rodzin: Brzozowskich, Hofferów, Nowaków i Ziębów. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Annę Korcz, serialową Izabelę Brzozowską i Wojciecha Wysockiego, który wciela się w postać Jerzego Dudka.

  Aktorka serialu "Kryminalni" - Magda Schejbal - jest w ciąży. Wiadomo, że na świat przyjdzie syn, któremu aktorka planuje dać na imię Ignacy. Bartosz Obuchowicz wziął ślub ze swoją długoletnia partnerką Kasią Sobczyńską, a Edyta Herbuś i Marcin Mroczek wytańczyli I miejsce na Tanecznej Eurowizji. O tym się dziś mówi!

  Przyjaźń bohaterów „Teraz albo nigdy!” zaczęła się dość nietypowo - na pokładzie samolotu. Potem były pełne niespodzianek wakacje na Maderze. Po powrocie do Warszawy relacje pomiędzy bohaterami zacieśniły się jeszcze bardziej, a nowi przyjaciele okazali się niezastąpieni w dobrych i złych chwilach. Już od 7 września widzowie serialu będą mogli przekonać się kto z kim zaprzyjaźni się bliżej, jak spełniają się ich marzenia, jak pokonają razem nowe wyzwania i jak dzięki przyjaźni nigdy nie stracą wiary i optymizmu...

  19 czerwca 2008 roku przyszedł na świat Iwo, syn Darii Widawskiej. W jaki sposób udaje jej się pogodzić obowiązki mamy i pracę zawodową?

  9 września, o 20:10 wyemitowany zostanie tysięczny odcinek "Na Wspólnej". Jak zapowiadają twórcy będzie wyjątkowy... Z aktorami grającymi w "Na Wspólnej" rozmawialiśmy o ich pracy nad serialem.

  Czternaście gorących nazwisk, a wśród nich aktorzy, dziennikarze, sportowcy i muzycy, wielka czwórka jury w postaci Iwony Szymańskiej Pavlović, Beaty Tyszkiewicz, Zbigniewa Wodeckiego i Piotra Galińskiego, a wszystko wzbogacone muzyką Tomka Szymusia i dopełnione komentarzem prowadzących – Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego – tak pokrótce zapowiada się ósma edycja najpopularniejszego tanecznego show „Taniec z gwiazdami”. Nam udało się zajrzeć za kulisy programu i podejrzec ostatnie przygotowania.

  Film opowiada o pierwszych siedmiu dniach II wojny św. – o obronie Westerplatte, miał być gotowy na 70. rocznicę wybuchu wojny. Miał bo w tej chwili jego los jest niepewny. Jak polityka wpływa na losy filmów rozmawialiśmy z Agnieszką Holland, Krzysztofem Krauze i Pawłem Chochlewem.

  Wypoczęci po wakacjach, już dziś zaczynają w jeszcze lepszej formie. Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin w nowym sezonie "Magla towarzyskiego" nie przepuszczą nikomu.

  Tylko dla naszych widzów - ekskluzywny wywiad z Keirą Knightley. Z aktorka spotkaliśmy się w Londynie na premierze jej nowego filmu "Księżna".

  Fogg znów popularny. O tym co je urzekło w melodiach króla piosenki powojennej, opowiedziały nam autorki nowoczesnych aranżacji dawnych melodii - Paulina Przybysz, Mika Urbaniak i Marysia Sadowska.

  Czy to prawda, że Gosia Andrzejewicz jest zakochana w amerykańskim miliarderze palestyńskiego pochodzenia? Czy usunęła sobie pieprzyki? Czy prawdą jest, że jej ojciec sprzedaje przed koncertami jej zdjęcia z autografami? I wreszcie, dlaczego plotkarskie media kreują ją na królową obciachu? Na te pytania odpowiedziała w studiu "Dzień dobry TVN" sama Gosia Andrzejewicz!

  Dwa tygodnie temu podbili serca publiczności i jurorów sopockiego festiwalu. Dzisiaj w kawiarence Dzień Dobry TVN: koncert, wywiad i autografy zdobywców Słowika Publiczności - zespołu Pectus.

  Szymon Hołownia świętuje dziś swoje urodziny, a my razem z nim. Dlatego redakcja Dzień Dobry TVN przygotowała dla niego urodzinową niespodziankę!

  Miesięcznik "Forbes" przygotował listę 100 najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Na pierwszym miejscu znalazł się aktor Marek Kondrat. Kolejne miejsca zajmują sportowcy: Robert Kubica i Artur Boruc. Ranking został przygotowany na podstawie stawek za udział w kampaniach reklamowych, ale pod uwagę brana była także popularność i pozycja gwiazd w świecie show-biznesu.

  Doda pogodzi się z Majdanem. Pogodzi się bardzo zmysłowo i gorąco. Kiedy? Już wkrótce. Gdzie? U Szymona Majewskiego. 1 września rusza nowy sezon "Szymon Majewski Show".

  Po 8 miesiącach przerwy na antenę TVN powraca serial "Twarzą w twarz". Aktorzy dzięki tej przerwie mieli szansę odpocząć od swoich postać i pozwolić im dojrzeć. Jak twierdzi serialowy Wiktor, czyli Paweł Małaszyński, również scenariusz drugiej serii jest lepszy, bardziej dopracowany i ciekawszy. Czego oczekiwać po kontynuacji perypetii Marty i Wiktora opowiedzieli nam Magda Walach, Paweł Małaszyński i Patryk Vega.

  W sobotę na festiwalu w Sopocie rozdane zostały dwie najważniejsze nagrody. Główna - Bursztynowy Słowik - trafiła w ręce szwedzkiego zespołu "Oh Laura", a Słowika Publiczności dostali Polacy z grupy "Pectus". Z laureatami porozmawiali w naszym sopockim studio Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

  O życiu i karierze w Stanach zjednoczonych oraz o planach na przyszłość rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Weroniką Rosati.

  Marzeniem Magdy było spotkanie z Gosią Andrzejewicz. Postanowiliśmy je spełnić. W naszym studiu Gosia i Magda opowiedziały o wrażeniach ze swojego spotkania.

  Popularny aktor Michał Żebrowski świętuje dziś swoje 36. urodziny. Z tej okazji redakcja Dzień Dobry TVN przygotował dla niego urodzinową niespodziankę, w zorganizowaniu, której pomogli nam aktorzy Teatru Bajka.

  Sobotni poranek spędziliśmy w Parku Skaryszewskim, gdzie nasza reporterka Kinga Burzyńska spotkała się z aktorką Anną Cieślak.

  Powstaje wiele seriali, w których możemy oglądać pięknych ludzi. Zaczynamy wierzyć w to, że tylko będąc pięknym i bogatym coś się w życiu osiągnie. Brzydula to dziewczyna z innej bajki. Nie jest ładna. Nosi niemodne okulary i ciuchy, bo wcale nie są one dla niej najważniejsze. Co jest ważne dla Brzyduli?

  13 czerwca ukazała się "Porcelana" - nowa płyta Kasi Klich. Zaprosiliśmy piosenkarkę do studia "Dzień Dobry TVN", by opowiedziała nam o pracy nad tym albumem.

  Jolanta Kwaśniewska jest miłośniczką długich spacerów. Dlatego zaczęła uprawiać nordic walking, czyli marsz z kijkami. W niedzielny poranek, nasza reporterka - Kinga Burzyńska - wzięła u byłej Pierwszej Damy pierwszą lekcję nordic walking.