"Synu, musisz polubić tego wujka, ja go kocham". Katarzyna Nosowska wyznaje miłość na Instagramie

Kasia Nosowska

Katarzyna Nosowska słynie z zabawnych postów, które często umieszcza w swoich mediach społecznościowych. Niektóre z nich w humorystyczny sposób komentują aktualne wydarzenia, inne pokazują życie artystki od kulis. Tym razem piosenkarka zdecydowała się opublikować nagranie, w którym publicznie wyznaje miłość, ale nie swojemu mężowi. - Nie wiem, jak powiedzieć o nas Pawłowi - przyznaje wokalistka.

Katarzyna Nosowska wyznaje miłość na Instagramie

Na nagraniu, które znalazło się w sieci widać, jak Nosowska relaksuje się na fotelu do masażu. Sądząc po dźwiękach, jakie wydaje z siebie artystka, można założyć, że ta forma odpoczynku wyjątkowo przypadła jej do gustu. W pewnym momencie wokalistka zdobyła się nawet na odważne wyznanie:

Kocham cię, kocham cię, fotelu. Nie wiem, jak powiedzieć o nas Pawłowi (mąż artystki - przyp. red.), ale zrobię to już dziś

- słyszymy na filmiku. Niestety już kilka sekund później masaż dobiega końca.
- Synu, co Ty zrobiłeś mi? - pyta z wyrzutem siedzącego obok chłopaka. - Przepraszam cię, że mój syn tak cię potraktował. Któregoś dnia się polubicie - mówi piosenkarka do mebla, po chwili zwraca się jednak do swojego dziecka. - Synu, musisz polubić tego wujka, ja go kocham.

Katarzyna Nosowska o miłości do fotela

Niespodziewane wyznanie wokalistki wzbudziło ogromny entuzjazm jej fanów. "Kasia! Jak ja Cię rozumiem", "Kasiu jesteś najlepsza!", "Potrzebuję takiego wujka dla moich dzieci" - to tylko niektóre z komentarzy, które znalazły się pod postem artystki. Jedna z fanek postanowiła też udzielić Nosowskiej swoistej reprymendy.

Zdaje sobie Pani sprawę, że rozwód będzie z orzeczeniem o Pani winie? Pan Paweł będzie mógł wystąpić o alimenty dla siebie... No i dzieci mu mogą przyznać... Warto? Proszę się zastanowić. Może on jeszcze Pani wybaczy ten skok w bok . Ale żeby jeszcze syna w to mieszać... Co za patologia

- żartuje internautka.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Co Nosowska chce powiedzieć?
Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości