Gwiazdy

  Gwiazdy

  Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć co słychać u zwycięzcy ostatniej edycji programu mam talent: Marcina Wyrostka. Jak rozwija się jego kariera?

  Ogromną siłą filmu są aktorzy - młodzi, piękni, zdolni: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza oraz Olga Frycz. Towarzyszą im uznane gwiazdy: Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Marek Kalita. Autorem poruszających zdjęć jest Michał Englert. Muzykę, która w filmie staje się manifestem wolności i młodości, skomponował Daniel Bloom. Więcej o tej wyjątkowej produkcji mogliście się dowiedzieć od Olgi Frycz w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  Anna Mucha powinna jak najszybciej wydać poradnik "Jak w rok stać się największą celebrytką krajowego showbiznesu". Rok 2009 na pewno należał właśnie do Muchy. Już okrzyknięto ją "nową polską gwiazdą", 28-letnia aktorka coraz częściej gości na okładkach popularnych pism. Teraz rzadziej słyszy się o jej dokonaniach aktorskich, a częściej o udziale w programach telewizyjnych. W studiu "Dzień Dobry TVN" dowiedzieliśmy się od niej czemu zawdzięcza tak oszałamiający sukces.

  Dziś w Dzień Dobry TVN gościmy Agnieszkę Chrzanowską. Jej utwory, często o zabarwieniu literackim, cechuje subtelność i wyczucie smaku. Jest kompozytorką ponad stu piosenek do słów znanych polskich i zagranicznych poetów i autorów m.in. Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza i Georga Trakla.

  Gdy Roman Polański przebywa w areszcie domowym w Szwajcarii, jego żona Emmanuelle Seigner przylatuje w tajemnicy do Polski. Powodem jej wizyty jest rola w filmie Jerzego Skolimowskiego "Essence of Killing".

  Poranna kawa z Marią Peszek? Dlaczego nie? Joanna Racewicz umówiła się z aktorką na kawę.

  W kolejnej opowieści o losach felietonistki Carrie Bradshaw (Sex and the city 2") aktor wcieli się w postać architekta imieniem Rikard. Przystojny Europejczyk zadzierzgnie bliższą znajomość z jedną z przyjaciółek Carrie, Samanthą (Kim Cattrall). W studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedział nam więcej o swojej najnowszej roli.

  Dziś ekipa "Dzień Dobry TVN" odwiedziła Tychy by przekonać się jak gwiazdy radzą sobie z grą w hokeja na lodzie! Przekonajcie się sami, co z tego wyszło.

  Jak swoją pracę przy filmie "Wesele" w reżyserii Andrzeja Wajdy wspominają odtwórcy młodej pary, Ewa Ziętek i Daniel Olbrychski? Jak poradzili sobie z niedogodnościami? Jak udało im się przechytrzyć cenzurę? Tego mogliście się dowiedzieć z dzisiejszego "Dzień Dobry TVN".

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mieliście wyjątkową okazję zobaczyć ekskluzywny wywiad z Susan Sarandon, który przeprowadziła dla Was Anna Wendzikowska. Przekonajcie się, czego ciekawego dowiedziała się od znanej aktorki.

  Dziś mieliśmy wyjątkową okazję spotkać się w Dzień Dobry TVN z Danielem Bloomem, autorem muzyki do filmu: "Wszystko co kocham". Przekonaj się skąd czerpał inspirację i, jak powstała ścieżka dźwiękowa do tej produkcji.

  Piosenka "Klub wesołego szampana" otworzyła zespołowi dosłownie wszystkie drzwi - te dobre i te złe. Nagrywanie piosenki i całej płyty, która była ich pierwszą płytą, to był dla Formacji Nieżywych Schabuff czas zupełnie magiczny. Płytę nagrywali w radiowej Trójce, w przerwach spali w akademikach lub w studiu Trójki.

  Najgorętsze nazwisko współczesnego kina – Penélope Cruz w wyjątkowej rozmowie z Magdą Mołek. W co lubi się ubierać i czy czuje się ikoną mody? Jaką jej twarz zobaczymy w najnowszym musicalu „Nine”? Tego mogliście się dowiedzieć tylko w "Dzień Dobry TVN"!

  Maja Sablewska, były manager Dody, napisze o niej książkę? Pudzian szuka żony na portalu randkowym, a Piotr Adamczyk ożeni się już w kwietniu? O komentarz w sprawie tych gorących doniesień poprosiliśmy dziennikarkę Ewę wojciechowską, z którą porozmawialiśmy też i Balu Dziennikarzy.

  Tylko w "Dzień Dobry TVN" mogliście się dowiedzieć, jakie plany zawodowe i życiowe wyznaczyła sobie na najbliższy czas znana wokalistka Edyta Górniak. Czym zamierza zaskoczyć nas wszystkich? Zobacz rozmowę Magdy Mołek i Andrzeja Sołtysika z Edytą Górniak.

  Są przystojni, sławni i bogaci. Ale na wypadek, gdyby to nie wystarczyło, opanowali też do perfekcji metody zdobywania kobiecych serc. O tym, jak podrywają celebryci porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Janicką.

  Zespół Sofa powstał w 2003 z inicjatywy czterech muzyków: Adama Staszewskiego, Michała Bryndala, Tomasza Organka i Bartosza Staszkiewicza. Sofa gra muzykę soul, experimental, funk, hip-hop i chillout. Dziś wystąpili w programie Dzień dobry TVN. Jak oceniacie ich występ?

  Zespół Avocado to pięciu mężczyzn, których połączyło zainteresowanie do muzyki a cappella. W swoim dorobku mają dwie płyty ("Pytania", "Lion") oraz koncerty w Europie Zachodniej. Dziś gościliśmy ich w studiu Dzień Dobry TVN.

  Novika powraca z nowym, pełnym energii solowym albumem. 25 stycznia jest premiera albumu "Lovfinder". Dlaczego tak długo musieliśmy czekać na jej kolejny krążek? O tym w Dzień Dobry TVN. W naszym studiu wykonała też jeden utwór ze swojej nowej płyty. Jak oceniacie jej występ?

  Dziś mieliście wyjątkową okazję, by zadać pytania dziennikarce, gospodyni "Rozmów w toku" - Ewie Drzyzdze, którą gościliśmy w na czacie!

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście obejrzeć wyjątkowy wywiad z zadziwiającym aktorem Garym Oldmanem!

  17 września 2010 roku bajka „Biała i Strzała podbijają kosmos” trafiła do polskich kin. Główne role w bajce dubbingują Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska, które dziś w Dzień Dobry TVN opowiedziały nam więcej o współpracy przy tej produkcji.

  Dziś w Dzień Dobry TVN Kazimierz Kaczor i Hanna Stankówna opowiedzieli nam o swojej współpracy na planie serialu "Jan Serce".

  Pierwszym punktem spaceru Agnieszki i Adama była mała skocznia w Wiśle, na której Adam stawiał swoje pierwsze kroki jako skoczek. Tam też wracał, kiedy jego kariera stawała w miejscu, żeby ćwiczyć i się doskonalić. Podzielił się z nami wspomnieniami związanymi z tym miejscem. Mogliśmy też lepiej dowiedzieć się w jakie inicjatywy zaangażowany jest teraz i co planuje zrobić w przyszłości.

  10 września do sklepów trafiła najnowsza płyta Stanisława Soyki „...tylko brać. Osiecka znana i nieznana”. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście usłyszeć jeden z utworów z tej płyty.

  Lider zespołu Behemoth walczy z białaczką. Stan Adama Darskiego jest poważny. Wiadomość o chorobie Nergala obiegła światowe media, gdyż na zagranicznych rynkach jest wielką gwiazda black metalu. Wszyscy fani czekają na powrót Nergala na scenę. Polscy artyści planują koncerty charytatywne. Dawca szpiku wciąż jest poszukiwany.

  Dziś w Dzień Dobry TVN mieliście wyjątkową okazję żeby zobaczyć wywiad, którego Annie Wendzikowskiej udzieliła, znana na całym świecie aktorka, Julia Roberts.

  Kinga Burzyńska odwiedziła dziś Bożenę Dykiel w jej ogrodzie, przekonaj się czy jest on dla niej ziemią obiecaną, czy może wyjściem awaryjnym?