Anna Starmach na wakacjach: "Mój książę na białym koniu!"

Anna Starmach

Anna Starmach spędza wakacje ma Majorce. Jurorka programu "Master Chef" relacjonuje w mediach społecznościowych rodzinny urlop. W relacjach często pojawiają się jej dzieci, jednak Ania znalazła też czas na randkę tylko z mężem.

Anna Starmach na wakacjach

Anna Starmach jest mamą dwójki dzieci, Jagny (3 lata) i Gustawa, którym urodził się w maju tego rok. Mężem jurorki "Master Chef" jest Piotra Kuska. Cała rodzina wypoczywa teraz na Majorce, a relacje z urlopu Anna Starmach zamieszcza na Instagramie. Pokazała już, jak spada z materaca na wodzie i jak przygotowuje paellę, tradycyjne hiszpańskie danie. Teraz przyszedł czas na zwiedzanie wyspy.
- Ja i mój książę na białym koniu! - napisała gwiazda przy zdjęciu, na którym jest wraz z mężem gotowa do jazdy na motorze. Czy w ten sposób zamierzają zobaczy całą Majorkę?

Anna Starmach na wakacjach - reakcje internautów

Internauci wyrazili radość z powodu wakacji rodziny Anny Starmach: "Uwielbiam Pani relacje i podejście do życia do dzieci. Udanych wakacji. Pozdrawiam serdecznie", "No i to jest prawdziwy rumak, a księżniczka i książę też niczego sobie, pozdrawiam serdecznie i życzę nadal tak optymistycznego uśmiechu", "Skuter na Mallorca to rewelacja. Pół wyspy tak zwiedziłem. Polecam niedaleko odwiedzić Sanctuary of Sant Salvador oraz plaża Es Trenc a po drodze Flor de sal d'es Trenc" - czytamy w komentarzach.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Czego córka uczy się od taty? Anna Starmach o swojej relacji z ojcem
Autor: Magdalena Zamkutowicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości