randka

  randka

  Wiedza ukryta w astrologii może okazać cenną wskazówką dla kobiet, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojego wybranka. Nawet jeśli nie traktujemy horoskopów zbyt poważnie, warto wykorzystać je jako podpowiedź, pozwalającą ustalić konkretne cechy osobowości mężczyzny. Do każdego znaku zodiaku przypisane są szczególne zachowania czy upodobania. Jak data urodzenia kształtuje charakter panów?

  Zakochanie to wspaniałe uczucie, zwłaszcza gdy jest odwzajemnione. Jeżeli jesteś zainteresowana jakimś mężczyzną, to na pewno zastanawiasz się nad tym, czy ty również wpadłaś mu w oko. Zamiast tylko zastanawiać się, czy jesteś w jego typie, zwróć uwagę na jego zachowanie, mimikę, kontakt wzrokowy oraz komunikaty, jakie wysyła.

  Aggie nie ukrywa, że martwi ją, z czym borykają się w Polsce jej przyjaciele, którzy deklarują się jako osoby LGBT. Prowadząca pierwszy w naszym kraju gejowski program "Finding Prince Charming", wraz z produkcją chce znormalizować pewne kwestie związane z tym tematem. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał Aggie, jak zamierza pomóc osobom LGBT. Z rozmowy dowiemy się także o związkach gwiazdy. Nie każdy wiedział, że jest po rozwodzie.

  Koronawirus dał się we znaki, szczególnie tym samotnym. Podczas ostatniego roku na popularności jeszcze bardziej zyskały portale i aplikacje randkowe. Single i singielki szukają swojej drugiej połówki, by choć na chwilę zabić poczucie pustki. Stęsknieni za bliskością, czułością i chęcią bycia kochanym posuwamy się jednak do czynów, mówiąc wprost… bezmyślnych.

  Wiele lat temu, aby poznać miłość swojego życia, trzeba się było udać do swatki. Później to rodzice decydowali, który kandydat jest odpowiedni, organizowali ślub (i wesele). Na tym właściwie koniec, bo kto to słyszał, żeby panna z kawalerem, tak bez żadnego nadzoru... Czasy się jednak (na szczęście) zmieniły i teraz, zamiast zdawania się na obcych, sami bierzemy sprawy w swoje ręce. Technologia sprzyja, bo portali i aplikacji randkowych jest naprawdę wiele.

  W czasie pandemii single nie tylko odczuli samotność, ale także znaczne trudności w nawiązywaniu nowych relacji. Gdy restauracje i kina zostały zamknięte, alternatywą zostały aplikacje randkowe. Jak działają, co nam dają i czy uzależniają? Na te pytania odpowiedzieli nam – Andrzej Gryżewski, psychoterapeuta i seksuolog oraz Joanna Jędrusik – autorka książek, która używała aplikacji randkowej przez kilka lat.

  W dzisiejszych czasach większość młodych ludzi umawia się na randki przez Internet. Jak pokazują najnowsze badania, ponad 90% randkujących przez Internet szuka w sieci poważnych relacji. Kogo można poznać na randce z aplikacji? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy socjolog Julitę Czernecką oraz Annę Szlęzak, autorkę poradników dla kobiet.

  Jaką wpadkę na randce zaliczyli: Patricia Kazadi, Marta Wierzbicka, Elżbieta Romanowska i Rafał Cieszyński. Zobaczcie, co zdradzili dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Są związki, które zaczynają się od seksu na pierwszej randce. Czy mają one szansę przerodzić się w trwałą relację? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN: seksuolog i psycholog Izabelę Jąderek.

  Jak prawdziwy gentleman powinien zachować się na randce? Łukasz Kielban, który prowadzi bloga dla mężczyzn z klasą sprawdził specjalnie dla Dzień Dobry TVN, jak na pierwszym spotkaniu z dziewczyną poradził sobie uczestnik programu Top Model Michał Baryza. Czy model zachowywał się zgodnie z randkowym savoir-vivrem?

  Nie każda randka jest udana, nawet jakbyśmy się bardzo starali. Czy przytrafiły się takie gościom Dzień Dobry TVN: aktorowi Sebastianowi Stankiewiczowi, dziennikarzowi Krzysztofowi Jankowskiemu, muzykowi Staszkowi Karpielowi-Bułecce i pisarce Marcie Guzowskiej?

  Kinga Burzyńska spotkała się z aktorami serialu "Singielka": Pauliną Chruściel i Mateuszem Janickim. Dlaczego grany przez Mateusza Tomasz ucieka aż w Himalaje? Jak potoczą się losy Elki i Tomasz? Będą w końcu razem? Obecnie w zdjęciach do serialu trwa przerwa. Co aktorzy robią w wolnym czasie?