Gwiazdy

  To, co zrobił Michał Witkowski zbulwersowało opinię publiczną. Sprawą czapki z nazistowskimi symbolami, w której publicznie wystąpił Witkowski, zajęła się nawet prokuratura. A wydawnictwo Znak, które miało wydać najnowszą książkę pisarza zawiesiło z nim współpracę. Co na to sam Michał Witkowski? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską. A jak to wydarzenie komentują gwiazdy?

  Natalia Siwiec przyznała się, że w chwili obecnej ma większe usta. W jaki sposób je sobie powiększyła? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji urodzin ukochany Mai Sablewskiej zabrał ją do Nowego Jorku. Tam też poprosił gwiazdę o rękę. Jaka była jej reakcja? Czy była zaskoczona? Jak wyglądały zaręczyny? Czy Wojtek Mozolewski trafił w gust Sablewskiej wybierając pierścionek? I kiedy ślub? Co jeszcze Maja zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej?

  Od dwóch lat jest na czołówkach gazet i plotkarskich portali. Nigdy nie dementowała żadnych plotek o sobie. Aż do teraz. Dziennikarka Kinga Rusin spotkała się z Kate Rozz w Paryżu.

  XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzy muzykę elektroniczną. Ich debiutancki album "Triangles" ukazał się w maju 2014 r. Z tej właśnie płyty pochodzi utwór Garden, który zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

  W wieku 16 lat opuściła Polskę i wyjechała do Paryża, który stał się jej domem. Naszym gościem była modelka i aktorka Kate Rozz, która opowiedziała nam o swojej nowej miłości... do Brazylii. Czy dla kariery w Brazylii porzuci Paryż? Kim jest Jan Bożym, z którym w Brazylli spotkała się Kate Rozz? I czy to prawda, że zajęła się projektowaniem kostiumów kąpielowych i wystąpi w brazylijskim serialu?

  Z okazji 30-lecia zespołu Papa D, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała obecne na koncercie gwiazdy, o ich ulubione piosenki bandu. Które utwory najbardziej utkwiły im w pamięci i do których lubią wracać? Jak sami członkowie zespołu Papa D wspominają początki i czasy ich największej popularności?

  Prezenterka Dzień Dobry TVN jest z wykształcenia pedagogiem. Czy Dorota wykorzystuje zdobytą na uczelni wiedzę w wychowaniu swojego dziecka? Czy jest zasadniczą i konsekwentną mamą? Co robi, gdy dwuletnia Hania się obraża i próbuje postawić na swoim?

  Jak dziennikarce udało się zrzucić 12 kilogramów? Jaką Odeta zastosowała dietę? Z jakiego powodu zrezygnowała z mięsa? Czy długo wytrzymała na diecie wege? I dlaczego Odeta tak bardzo zachęca wszystkich do jedzenia grejpfrutów zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN trzy tygodnie temu została mamą. Jak się czuje? Czy łatwo jej było zostawić malutką Zuzię pod opieką partnera i wyjść z domu? Kiedy Kinga planuje powrót do pracy? O tym, gdzie będziemy mogli ją zobaczyć zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej.

  Na swoim koncie ma kilkadziesiąt milionów sprzedanych płyt i przeboje, które znają ludzie nawet w najdalszych zakątkach globu. Z Anastacią, przy okazji jej koncertu w Polsce, spotkała się Gabi Drzewiecka. Co Anastacia robiła zanim zaczęła śpiewać? Czy jej charakterystyczny głos przysporzył jej kiedyś kłopotów? Co o wokalistce sądził król popu Michael Jackson? Dlaczego na jej płycie znajdujemy aż tyle smutnych utworów? Co dało jej siłę, by pokonać chorobę nowotworową?

  Podczas ostatniego, modowego eventu pisarz i bloger Michał Witkowski pojawił się w czapce oznaczonej symbolem SS. Jak zareagowano na tę prowakację? Jak tłumaczy się bohater tego zamieszania? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprsiliśmy Agnieszkę Jastrzębską.

  Jak często bohaterka serialu "Żony Hollywood" wraca do rodzinnej Warszawy? Czy wiedzieliście, że Eva przez długi czas trenowała gimnastykę? Czy odnosiła w tej trudnej dyscyplinie sukcesy? Co o jej hollywoodzkim życiu sądzi jej mama? Czy polubiła swojego amerykańskiego zięcia? O tym jak wygląda codzienność Evy Rich - nasz gość opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 tymczasem portal plotkarski informacje o jej śmierci podał ... już w lipcu. Po trwającym kilka miesięcy procesie sąd zdecydował, że wydawca portalu, za opublikowanie nieprawdziwej plotki, musi zapłacić 300 tysięcy dzieciom i partnerowi aktorki oraz 22,5 tysięcy złotych kosztów sadowych. O samym procesie oraz o prawie osób publicznych do ochrony swojego wizerunku rozmawialiśmy z Romanem Giertychem. Czym różni się dziennikarz od pracownika tabloidu?

  Zwycięzca pierwszej edycji "Project Runway" zadebiutował na Fashion Weeku w Łodzi. Czy był spięty? Jakie towarzyszyły mu emocje chwilę przed rozpoczęciem show? Z jakiego powodu projektant sam ubierał modelki? Czym jest tajemniczy projest "J 23"? I czy korzysta jeszcze z rad, jakich udzielili mu jurorzy w programie - projektant zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Na premierę TVN Meteo Active i TVN Fabuła gwiazda przyszła z młodym przystojniakiem. Kim jest tajemniczy William? Dlaczego Patricia Kazadi zaprosiła go na czerwony dywan? Jak zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, z chłopakiem połączyła ją miłość do muzyki. Czy może coś jeszcze?

  Dziennikarz Andrzej Sołtysik na premierze TVN Fabuła pojawił się razem z ukochaną. Okazuje się, że partnerka Andrzeja jest w zaawansowanej ciąży. Jak zareagował, gdy dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska złożyła mu na wizji gratulacje? Urodzi się syn czy córka? Kiedy? I co Andrzej obiecał Agnieszce?

  Dziś o 21.30 pierwszy odcinek "You Can Dance" na żywo! Nasz reporter, Mateusz Hładki, wybrał się do studia YCD, by przyjrzeć się trwającym tam od samego rana przygotowaniom do dzisiejszego występu. Jak czują się uczestnicy i jak radzą sobie z tremą?

  Gabriel Byrne to amerykański aktor i producent. Zagrał w takich filmach, jak: Podejrzani, czy Człowiek w żelaznej masce. Pracował z największymi reżyserami. W maju przyjedzie do Krakowa. Dlaczego? Czy był wcześniej w naszym kraju? Dlaczego sądzi, że Polacy są podobni do Irlandczyków? Dlaczego wierzy w kino niezależne? Co sądzi o amerykańskich filmach? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W głównym konkursie Festiwalu PKO Off Camera jury pod przewodnictwem Sławomira Idziaka wybierze najlepszy pełnometrażowy film, który wyróżniony zostanie Krakowską Nagrodą Filmową i 100 tys. dolarów. Jakie filmy będą walczyły o główną nagrodę? Jak organizatorom udaje się przekonać gwiazdy kina do przyjazdu do Krakowa? Jakie gwiazdy będą w tym roku? Gdzie można znaleźć informacje na temat festiwalu? W Dzień Dobry TVN gościem była Dyrektor Artystyczna Festiwalu Anna Trzebiatowska.

  Gość Dzień Dobry TVN Michał Szpak jakiś czas nagrał swój pierwszy mini album, teraz pracuje nad swoim pierwszym, dużym solowym projektem. Czy czymś nas zaskoczy? Jaka muzyka znajdzie się na płycie? Komu dedykuje album? Kto miał ostatnio duży wpływ na niego?

  Gość Dzień Dobry TVN Agnieszka Holland wyreżyserowała 10 i 11 odcinek trzeciego sezonu bardzo popularnego serialu „House of Cards”. Dlaczego zgodziła się na wyreżyserowanie dwóch odcinków tego serialu? Jak się pracowało z Kevinem Spacey i Robin Wright? Czy myślała o nakręceniu filmu o powstaniu w getcie warszawskim? Nad czym reżyserka teraz pracuje?

  Jillian Mercado jest sławną blogerką oraz jedną z najpopularniejszych niepełnosprawnych modelek. W 2014 roku została również jedną z twarzy kampanii reklamowej marki Diesel. Jillian przyjechała do Polski. W jakim celu? Jakie obecnie realizuje projekty? Co poradziłaby osobom, które chciałyby pomagać osobom niepełnosprawnym, a nie wiedzą, jak to zrobić? Czy niepełnosprawne osoby mieszkające w Polsce mają te same problemy, co niepełnosprawni w Stanach Zjednoczonych? Modelkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Rita Gombrowicz - wdowa po ekscentrycznym polskim pisarzu przyjechała do Polski. Spotkała się z nią prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Dlaczego Gombrowicz nie chciał, aby jego żona uczyła się języka polskiego? Co Gombrowicz w niej zobaczył? Czy po dwóch latach od opublikowania Kronosa - prywatnych pamiętników Witolda Gombrowicza żałuje tego, co zrobiła? Czy teraz nie żałuje, że związała się z pisarzem?

  Tomasz Gollob - według wielu kibiców najwybitniejszy polski zawodnik żużlowy. Czy zawody w Warszawie na Stadionie Narodowym będą jego ostatnimi w karierze zawodniczej? Czy ktoś proponował żużlowcowi nagranie filmu na podstawie jego życia? Jaką cenę w życiu prywatnym płaci zawodnik, który tak długo stawia na karierę sportową? Czy widzi się w innej dyscyplinie poza żużlem? Z Tomaszem Gollobem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Gość Dzień Dobry TVN Mary Komasa dorastała w artystycznej rodzinie. Kiedy miała 20 lat przerwała studia muzyczne i wyjechała do Paryża, aby czegoś się o sobie dowiedzieć. Tam pracowała jako modelka, ale nie zrezygnowała też z muzyki. Obecnie mieszka w Berlinie i właśnie przyjechała do Polski promować swój debiutancki album. Czy członkowie jej rodziny konkurują ze sobą na polu artystycznym? Dlaczego nie śpiewa po polsku? Co ją łączy z Luciano Pavarottim? Czy nie żałuje, że nie została divą operową?

  Szwagierkolaska - zespół założony przez gości Dzień Dobry TVN: Muńka Staszczyka i Andrzeja Zeńczewskiego obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji powstała reedycja pierwszego, kultowego albumu „Luksus”. Obok znanych już piosenek, na płycie znalazły się dwa utwory premierowe. Na czym polega siła muzyki Grzesiuka? Dlaczego nasi goście postanowili zrobić reedycję płyty "Luksus", zamiast nagrać nowy album, z nowymi utworami? Gdzie będzie można usłyszeć ich na żywo?

  Stephen - najmłodszy z braci Baldwin. Od 25 lat z tą samą żoną, ojciec dwóch córek, a od niedawna człowiek głęboko wierzący w Boga. Ostatnie tygodnie spędził w Polsce na planie filmu "Bez paniki z odrobiną histerii". O czym jest ten film? Jak pracowało mu się z Tomaszem Karolakiem? Co skłoniło go do zaangażowania się w pomoc humanitarną? Co spowodowało, że się nawrócił? Z aktorem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W tym roku mija 20 lat od wydania płyty Luksus. W związku z tym Muniek i Szwagierkolaska chcieli się "jakoś przypomnieć". Jaką szykują niespodziankę dla swoich fanów? Opowiedzą o tym w sobotę Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami od 8:30!