Gwiazdy

  Gwiazdy

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska razem z Michelem Moronem odtleniała się na molo w Sopocie. Dowiedziała się także, że nauczycielką języka polskiego Michela była jego żona Halina. Jak wyglądały pierwsze lekcje Morana? Czy dziś dalej nie rozróżnia przeszłości od przyszłości i dlaczego czasem nie wie, która jest godzina?

  Jest współzałożycielką organizacji przeciwdziałającej przemocy na tle seksualnym wobec kobiet. W ramach trasy promującej trzynasty album „Gold Dust” Tori Amos po raz kolejny odwiedziła Polskę. Amerykańska piosenkarka wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej gdzie zagra z Polską Orkiestrą Radiową. Czy naprawdę posiada indiańskie korzenie? Czy jej nowy album ma charakter autobiograficzny? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy samą Tori Amos.

  Obsypany nagrodami laureat Srebrnych Lwów festiwalu filmowego w Gdyni, wybrany do grona 16 najlepszych tegorocznych filmów świata w prestiżowej selekcji MFF w Montrealu, jeden z najbardziej poruszających polskich filmów ostatnich lat. „Obława”, bo o niej mowa, na ekrany kin wejdzie już w najbliższy piątek. Nieco przeziębiony, prosto z Seulu przybył do nas Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter.

  Nazywają ją: legendą, kobietą z żelaza. Od prawie 40 lat gra w teatrze i filmie, a każda jej rola jest głośnym wydarzeniem. Krystyna Janda wcieliła się w rolę pierwszej damy Danuty Wałęsy. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy obie Panie. Ile wspólnego mają ze sobą te dwie niezwykłe kobiety? Danuta Wałęsa oddaje głos Krystynie Jandzie, a Krystyna Janda Danucie Wałęsowej.

  Film "Obława", w którym będziemy mogli zobaczyć w roli sanitariuszki Weronikę Rosati, do kin wchodzi wchodzi 19 października. Dla niej ten film to jeden z trzech milowych kamieni w jej aktorskiej karierze. - To jest jeden z tych scenariuszy, na które aktor czeka przynajmniej 10 lat - mówiła w Dzień Dobry TVN Weronika Rosati. Co było dla niej największym wyzwaniem? - W moim przypadku, nawet jak małą rolę gram, niezależnie od tego czy to jest główna czy drugoplanowa rola, ja daję z siebie wszystko - mówiła Rosati. Jaka była jej reakcja, gdy zobaczyła "Obławę"?

  Matthew McCoughnaughey bardzo schudł do roli filmie, w którym gra człowieka chorego na AIDS. Renée Zellweger musiała najpierw przybyć, a potem schudnąć do roli Bridget Jones. Co zrobił Robert De Niro, by zagrać we "Wściekłym byku"? Jak Charlize Theron oszpeciła się do roli w filmie "Monster"? Anna Wendzikowska opowiedział w Dzień Dobry TVN o tym, co aktorzy są w stanie zrobić, by dostać upragnioną rolę.

  W latach 80. ten utwór był prawdziwym hitem. Czy Zespół Sound'n'Grace sprawi, że stanie się nim także w 2012? Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali piosenkę z repertuaru Cyndi Lauper - " True Colors".

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się Joanną Krupą, by porozmawiać o tym, jak jej się żyje pod obstrzałem mediów. 22 października na antenie TVN Style zobaczymy reality show z Krupą w roli głównej. Czy ujrzymy w nim prawdziwą Joannę? - Mam normale życie. Może mam ładne auto czy ładny dom, ale też jestem człowiekiem, też czuję, też mam serce - mówiła modelka. Czy to prawda, że ten program uratował jej związek?

  Byliśmy na planie nowego teledysku Ani Dąbrowskiej, w którym wystąpił m.in.: Jan Wieczorkowski i Dorota Deląg. A w studiu Dzień Dobry TVN z Anią Dąbrowską rozmawialiśmy o jej nowej, bardzo osobistej płycie "Bawię się świetnie". - Czasami udajemy, że dobrze się bawimy, a problemy chowamy do środka - mówiła w Dzień Dobry TVN. Czy taka właśnie jest Ania Dąbrowska? Wkrótce ponownie zostanie mamą. Jak zmieniło ją macierzyństwo? - Na pewno bardzo mnie uspokoiło, dało mi bardzo dużo pozytywnych emocji i cech - mówiła wokalistka w programie.

  W książce „John Lennon. Listy” opublikowano prywatną korespondencję Johna Lennona. O tym, jaki obraz artysty wyłania się z tych listów spytaliśmy Piotra Metza, który sam kiedyś otrzymał pocztówkę od Johna Lennona. Co John napisał Piotrowi na pocztówce?

  Przy okazji premiery historycznej superprodukcji "Bitwa pod Wiedniem" Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić czy gwiazdy lubią filmy historyczne, a także co słychać u Zosi Ślotały i Borysa Szyca oraz czy prawdą jest, że związek Piotra Adamczyka przechodzi kryzys!

  Akcja "Spełniamy Marzenia" to nowa inicjatywa fundacji Mateusza Kusznierewicza, której celem jest pomoc dzieciom z domów dziecka i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Jak zrodził się pomysł na założenie fundacji i komu zdołali już pomóc? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mateusza Kusznierewicza.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Muchę, która zdradziła nam na czym polega sekret wspaniałej figury u młodej mamy, oraz kiedy należy zacząć ćwiczyć i jakie ćwiczenia można wykonywać zaraz po porodzie. Czy Ania rzeczywiście przytyła, o czym donosiły ostatnio plotkarskie portale?

  Trzy koncerty, ośmiu wykonawców i jeden cel - by pomóc 7-letniemu Jankowi. Kim jest Janek? O tym goście Dzień Dobry TVN: Anna Rusowicz, Czesław Mozil i Dominika Baran, koordynator festiwalu "Pierwszy krok Janka". Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Jacy artyści zaangażowali się w pomoc dla Janka? Czesław Mozil przyniósł do studia cenne koszulki, które będzie można licytować na rzecz małego Janka.

  16 października Piotr Fronczewski i Wojciech Pszoniak po raz setny staną razem na deskach Teatru Współczesnego, by wspólnie zagrać w przedstawieniu "Skarpetki, opus 124" w reżyserii Macieja Englerta. To przedstawienie o dwóch starzejących się, którzy pewnego dnia postanawią wrócić na scenę, by olśnić publiczność. Czy Pszoniak i Fronczewski, grając po raz setny, są w stanie wykrzesać z siebie nowe emocje? Czy to prawda, że dla Fronczewskiego ważne jest z kim będzie grał na scenie? Czy rywalizują na scenie?

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się z kamerą Dzień Dobry TVN do Paryża. W czasie odbywającego się tam w polskiej ambasadzie pokazu mody Gosi Baczyńskiej spytała obecnych tam gości o polskie akcenty we Francji.

  Wczoraj świętował swoje 65. urodziny i 45. rocznicę debiutu na ekranie. Zaczynał w "Stawce większej niż życie", ale prawdziwą popularność przyniosła mu rola w "Domu Złym" Wojciecha Smarzowskiego. Jakie prezenty dostał od przyjaciół Marian Dziędziel i czy jest szczęśliwym człowiekiem?

  Rozróba w sklepie, broń i bijatyka. Wszystko to będziemy mogli zobaczyć w najnowszym teledysku Dody, który powstaje do utworu nagranego wspólnie z Wojciechem Alszerem - "Fokusem". Z kamerą Dzień Dobry TVN podglądaliśmy kulisy powstawania teledysku!

  Mamy dla Was propozycję na najbliższy piątek! W Teatrze Dramatycznym odbędzie się premiera "Operteki" Witolda Gombrowicza, w której jądną z głownych ról zagra nasz gość, Anna Czartoryska. Aktorka wcieli się w postać mężczyzny! W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o milości do teatru i śpiewu, a także wystąpiła na naszej scenie.

  18 października ukaże się najnowsza książka Katarzyny Grocholi pt. "Houston, mamy problem". Bohaterem jej książki jest - uwaga - mężczyzna, który znalazł się na życiowym zakręcie. Pisarka Katarzyna Grochola była także naszym gościem na czacie w TVN Cafe. Jak polskich mężczyzn postrzega Grochola? Jak myślą mężczyźni?

  O dzieciach, języku polskim, modzie męskiej oraz o pracy przy filmie "Bitwie pod Wiedniem" i współpracy ze zdobywcą Oscara - F. Murrayem Abrahamem - z Alicją Bachledą-Curuś rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Swój azyl znalazła niedaleko Rzymu. Kasia Smutniak urodzona w Pile aktorka, we Włoszech jest prawdziwą gwiazdą. Została twarzą Armaniego, była na okładkach Vogue'a i Elle. Zagrała w kilkudziesięciu filmach i serialach. Magda Molek miała wyjątkową okazję spotkać się z Kasią Smutniak w Włoszech i porozmawiać o początkach jej kariery, studiach, których nigdy nie zaczęła, o tym, co jest dla niej w życiu ważne. Z czego jest dumna Kasia Smutniak? Jak nazywają ją znajomi? Czy wróci do Polski? Jaki prezent dała jej Magda Mołek?

  A na koniec Dzień Dobry TVN prawdziwy rewolwer, czyli Mariusz Totoszko i zespół Volver z nową płytą! Komu kibicuje Mariusz Totoszko? Posłuchajcie piosenki "Kocha, lubi szanuje" i oceńcie ją! Podoba się Wam?

  Piotr "Czolo" Nowak, znany jako b-boy Czolo i Artur "Fet" Marcińczyk, których dziś wieczorem zobaczycie w programie "Mam talent", już teraz wystąpili na naszej scenie. Mają talent?

  Był zapaśnikiem, a teraz jest piosenkarzem. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Rafał Brzozowski z utworem "Katrina", z debiutanckiej płyty "Tak blisko". Posłuchajcie i oceńcie! Czy i ta piosenka Brzozowskiego będzie hitem?

  Eduardo Mendoza - jeden z najbardziej znanych i cenionych hiszpańskich pisarzy na świecie. Mówi w sześciu językach. Był dziennikarzem, prawnikiem i tłumaczem w ONZ. Któremu piłkarskiemu klubowi kibicuje? Czym oczarował Mendozę Breżniew? W której kobiecie mógłby się zakochać Mendoza i wspomina Ronalda Reagana z czasów pracy w ONZ? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z hiszpańskim pisarzem w Muzeum Prado w Madrycie, bo właśnie w tym mieście osadzona jest akcja jego najnowszej książki "Walka kotów".