Gwiazdy

  Gwiazdy

  Na naszej scenie wystąpił artysta z Afryki Tcheka, który przyjechał do Polski na zaproszenie Marcina Kydryńskiego, by uczestniczyć w projekcie „Siesta w Studio” - cyklu koncertów w Radiowej Trójce. O to, kim jest Tcheka zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Marcina Kydryńskiego.

  Historia dwóch kobiet, które zdecydowały się na wspólną podróż. Po zakończeniu podróży napisały książkę i zamieściły w niej zdjęcia z podróży bursztynowym szlakiem. Lidia Popiel i Monika Richardson wybrały taki szlak, który wiódł z Cesarstwa Rzymskiego nad Bałtyk, czyli z Rzymu do Gdańska. - Myślę, że jeśli opowiesz całą tę historię to nikt nie przeczyta książki - mówiła Lidia Popiel do Moniki Richardson w studiu Dzień Dobry TVN. My zachęcamy do lektury książki "Polki na bursztynowym szlaku" i do wysłuchania opowieści o tym, jak ta książka powstawała i jak przebiegała ich podróż. Od czego zależy kolor bursztynu?

  Edyta Jungowska, siostra Bożenka w "Na dobre i na złe", Tomasz Stockinger, doktor Lubicz w "Klanie" i Szymon Bobrowski, ginekolog-położnik z serialu "Lekarze" byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Dlaczego lubimy serialowych lekarzy? Ile cesarskich cięć przeprowadził Szymon Bobrowski na planie serialu "Lekarze"? Kogo udało mu się wyleczyć? Czy Edyta Jungowska wie, jak pomóc komuś, kto zasłabł na ulicy?

  Za kulisami półfinałowego odcinka "X Factor" była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Czesław integruje się z dziewczynami z "The Chance"? Który finalista śpiewa w nocy w pokoju hotelowym? Czego Agnieszka Jastrzębska zazdrości Jolancie Pieńkowskiej? Jakie piosenki lubi Biba?

  Był przekonany, że w sobotę odpadnie z programu "X Factor". - Niestety zawiodłem, zawiodłem siebie i swojego mentora - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Spenner, który otwarcie przyznaje się do tego, że pierwszy utwór podczas programu zaśpiewał źle, nawet pomylił słowa. Co miał na myśli Kuba Wojewódzki, gdy mówił do Marcina: "My wiemy, co się działo przed tym programem"? - Muszę przyznać, że troszeczkę siadłem psychicznie i zjadł mnie stres - mówił finalista. Jak Wam się podoba piosenka The Beatles „Don’t let me down” wykonaniu Marcina Spennera na scenie Dzień Dobry TVN?

  Kacper Sikora, zwycięzca 4. edycji "Mam talent", na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką z nowej płyty "Yugopolis", na której wystąpił gościnnie. Płyta pojawi się w sprzedaży za kilka dni, a utwór nasi nazwę "Ocalić nas". Jak Wam się podoba?

  Niedawno miała miejsce premiera filmu "Nad życie". Film jest inspirowany życiem zmarłej na białaczkę wybitnej siatkarki Agaty Mróz. W rolę Agaty wcieliła się Olga Bołądź. W TVN Cafe opowiedziała o emocjach na planie filmu, o przyszłości i jak znosi ciężar sukcesu?

  Najbardziej znana z roli Gabi w serialu "Gotowe na wszystko". Niedawno skończyła pracę nad ósmym, finałowym sezonem serialu. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej zdradziła, co ją łączy z Gdańskiem, ile miała kotów, kiedy dorastała oraz o tym, ile czasu czekała na urodę i sukces zawodowy.

  Wypłynęła na burzliwe wody sławy dzięki roli w filmie "Monster". To dla niej z eterycznej blondynki musiała stać się arcyszpetną i odrażającą zabójczynią. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej opowiedziała, dlaczego nie boi się być brzydka, jaki ma stosunek do pieniędzy i sławy oraz o obronie praw kobiet.

  Reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Do najsłynniejszych jego filmów należą: "Biegnij Lola, biegnij", "Niebo" i "Pachnidło". Przy okazji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie spotkał się z nim nasz reporter Filip Chazjer. Czym reżysera zaskoczyli Polacy?

  Swoją karierę rozpoczęła w wieku 16 lat. Sprzedała w sumie sto milionów płyt. Jej przeboje słychać było w największych rozgłośniach radiowych na całym świecie. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z prawdopodobnie największą gwiazdą lat 80. - Sandrą. Wokalistka opowiedziała, dlaczego musiała wyjechać ze swojego rodzinnego kraju, co sądzi o swoim wyglądzie z przeszłości, o przyjaźni z Thomasem Andersem oraz o mrożącej krew w żyłach przygodzie w Peru.

  Muzyk, kompozytor i producent. Pochodzi z Senegalu, ale mieszka w Polsce. Na scenie Dzień Dobry TVN Pako Sarr wykonał pełen słońca i pozytywnej energii utwór "Light".

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki wybrał się do Tyńca, do domu rysownika Andrzeja Mleczki. Razem córką Ewą Andrzej Mleczko oprowadził nas po swoim magicznym ogrodzie. Czy córka odziedziczyła talent po tacie? Zobacz, jak mieszka najsłynniejszy satyryk naszego kraju!

  Dziś w Warszawie, w Sali Kongresowej po raz pierwszy w naszym kraju wystąpi niekonwencjonalna grupa baletowa z USA - Ailey II. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy choreografa Ailey II Troya Powella w towarzystwie tancerza Michała Piróga. Dlaczego ten występ jest tak ważny nie tylko dla osób, które interesują się tańcem?

  Współpracowała z takimi zespołami jak zespołami KTO TO, Dreamland, Groovestreet, a także z Mezem. Na naszej scenie Kasia Wilk wykonała utwór "Po prostu".

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się w Cannes z Friedą Pinto, która opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie po sukcesie filmu"Slumdog. Milioner z ulicy", o boskości i kulcie aktorów w Indiach oraz o swoim nowym filmie.

  Izabela Łapińska to projektantka, która małą czarną doprowadziła do perfekcji. Agnieszka Jastrzębska była na jej pokazie i spotkane tam gwiazdy zapytała o ich najważniejszą małą czarną. Co powiedziała jej Anita Lipnicka, Edyta Olszówka, Kasia Kowalska i Beata Tyszkiewicz? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy projektantkę Izabelę Łapińską i jej przyjaciółkę, aktorkę Małgorzatę Foremniak.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się w Cannes z makijażystą, który sprawia, że gwiazdy wyglądają pięknie na czerwonym dywanie. Zobacz, krok po kroku, jak powstawał makijaż Agnieszki Jastrzębskiej.

  Wczoraj był naprawdę przepiękny program, było tyle emocji, wzruszeń, tyle przepięknego tańca, tyle młodych utalentowanych ludzi, więc trudno było nie płakać - mówił w Dzień Dobry TVN wzruszony juror Agustin Egurrola, który uważa, że Asia i Bartek nie powinni odpaść z programu "You can dane". A co Wy o tym myślicie? Wprawdzie ulubieniec dziewczyn odpadł z programu, ale jego przygoda z tańcem się nie kończy. Teraz pojedzie na czteromiesięczne stypendium do Danii ufundowane przez jedną z duńskich uczelni. Jakie plany ma Joanna?

  Muzyczny deser w Dzień Dobry TVN - zespól Tres.b na naszej scenie wykonał utwór „Like is” pochodzący z ich najnowszej, drugiej płyty, która ukazała się 15 maja. Podoba się Wam ich muzyka?

  W Cannes, oprócz Evy Longorii, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała Izę Miko, która opowiedziała o swoim nowym chłopaku, z którym produkuje nowy film. Jak i gdzie się poznali?

  W domu Oli Krzemień dzień bez hokeja to dzień stracony. W hokeja gra brat i szwagier, a tata to wymagający trener. Zobacz, jak Ola trenowała z mistrzem hokeja Mariuszem Czerkawskim!

  Skazani z więzienia w Raciborzu, oprócz audiobooków z bajkami dla dzieci, tworzą także swój więzienny rock and roll. Zespół Dream wykonał dla Dzień Dobry TVN jeden ze swoich przebojów.

  Znana z roli Gabi w serialu "Gotowe na wszystko". Niedawno skończyła pracę nad ósmym, finałowym sezonem serialu. Co czuła żegnając się z Gabi? Ile czasu trzeba spędzić przed lustrem, by wyglądać jak Eva Longoria? O to wszystko w Cannes aktorkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszce Jastrzębskiej dostało się za to, że wczoraj w programie Dzień Dobry TVN mówiła o nawróceniu Mai (wcześniej Agnieszki) Frykowskiej. Manager Mai powiedział jej, że to, że Maja przystąpiła do Kościoła nie oznacza, że będzie teraz zakonnicą!

  Agnieszka Jastrzębska była wczoraj na premierze najnowszego filmu Agnieszki Holland "W ciemności" - naszego kandydata do Oscara. Zapytała przybyłe na galę gwiazdy o to, czy polscy aktorzy mają szansę zaistnieć w Hollywood? Z dziennikarką rozmawialiśmy także o nawróceniu Mai (wcześniej Agnieszki) Frykowskiej.

  Słynne canneńskie schody i czerwony dywan, po którym kroczą największe gwiazdy światowego kina. A gdzie w Cannes można spotkać najwięcej gwiazd? Dlatego fotoreporterzy muszą mieć czarne buty? Za kulisami festiwalu w Cannes była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.