Gwiazdy

  Agata Buzek jest wegetarianką. Czy wybrała ten sposób żywienia ze względu na miłość do zwierząt, czy z zupełnie innego powodu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Za Sarsą ciągnie się opinia, że ta nie lubi rozmawiać z mediami. Czy to prawda? Piosenkarkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jaką radę ma dla Sarsy Jarosław Kuźniar.

  Na planie Singielki pojawił się prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Czy jego pojawienie się oznacza, że dołączył do obsady serialu? Czy uścisk Bartka i Pauliny Chruściel oznacza się, że mają się ku sobie? ;)

  Seria "Igrzyska Śmierci" w założeniu miała nie tylko bawić, ale również skłaniać do refleksji. O inspirowaniu młodych widzów dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z młodymi gwiazdami: Samem Claflinem i Natalie Dormer. Jak rozumieją poświęcenie? Czy są gotowi na wyrzeczenia w życiu prywatnym? Jakie mają cele w życiu?

  Kasia Sawczuk i Antek Królikowski poprowadzili razem aukcję na rzecz zwierząt. Na jaką minę Antek wpuścił Kasię przed wspólnym występem? Powiedział o tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Wiele gwiazd podkreśla, że kocha zwierzęta. Nie tylko o tym mówią, ale działają na rzecz braci mniejszych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Joanną Krupą, Olgą Frycz, Antonim Królikowskim, Agatą Buzek i Piotrem Machalicą, którzy wzięli udział w aukcji na rzecz zwierząt.

  W ostatnim odcinku "Top Model" jury uznało, że do finału piątej edycji trafią: Jakob Kosel, Karolina Pisarek i Radek Pestka. Finaliści zasiedli dziś na kanapach Dzień Dobry TVN. Jakie towarzyszą im nastroje przed jutrzejszym wieczorem? Co dał im udział w programie? Jakie mają na siebie pomysły? I za kogo trzyma kciuki Joanna Krupa?

  Donald Sutherland zaczynał karierę w latach 60. Do tej pory zagrał w kilkudziesięciu filmach. Ostatnio mogliśmy go oglądać w najnowszej części Igrzysk Śmierci, gdzie wciela się w postać złowrogiego i egoistycznego prezydenta. Jaki jest jego stosunek do władzy? Czy prywatnie lubi podejmować decyzje za innych? Jakie ma doświadczenia z Polską? I skąd zna Lecha Wałęsa? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W tym roku Freddie Mercury skończyłby 69 lat. Ula Chincz pojechała do Montreux, gdzie Freddie odnalazł spokój ducha. Choć początkowo miasto go nudziło, to później mówił o nim jako swoim miejscu na ziemi. Co lubił tam robić? Gdzie najchętniej się bawił i którą restaurację odwiedzał najczęściej? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z przyjaciółką i byłą współpracownicą artysty - Vicky Vocat. Jakim szefem był Freddie, a jaki był prywatnie?

  Na scenie Dzień dobry TVN wystąpił Sound'n'Grace. Zespół przygotował dla fanów miłą niespodziankę. Chór wydał specjalną edycję albumu "Atom". Prócz znanych przebojów, znajdziemy na niej kolędy i świąteczne piosenki między innymi piosenkę "Święta będą cały rok". Jak wam się podoba?

  Bryan Adams nagrał już kilkanaście płyt. Czy jest jeszcze coś, co zaskakuje muzyka podczas pracy? Jak wyglądały początki jego muzycznej drogi? Kto w niego uwierzył i na czyje wsparcie mógł zawsze liczyć? Z muzykiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewicka.

  Michał Bajor od ponad 40 lat nagrywa płyty i koncertuje. Przyjaciele mówią o nim, że jest perfekcjonistą. Jaki jest prywatnie? Co lubi robić w wolnym czasie? I czy tęskni za filmem? Michał Bajor był gościem Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Video. Wojtek Łuszczykiewicz zaśpiewał piosenkę "Jestem zerem". Komu tą piosenką chciał zrobić na przekór? ;)

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy młode gwiazdy filmu "Listy do M.2". Czy aktorzy spodziewali się, że film osiągnie taki sukces? W czym tkwi fenomen? I dlaczego chcieliby, by powstała trzecia część "Listów do M."?

  W Krakowie, na terenie dawnych wojskowych koszar powstają zdjęcia do filmu "Music, war and love". W międzynarodowej produkcji gra między innymi Maciej Zakościelny. W jaką postać wciela się aktor? Jak ocenia pracę na planie? Dlaczego jest mu trudno wyrażać emocje grając w języku angielskim? Z Maciejem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na ekrany kin wchodzi ekranizacja kultowego dramatu Szekspira. W roli Makbeta wystąpił Michael Fassbender. Czy ta rola była dla niego wyzwaniem? Czego najbardziej się obawiał wchodząc na plan? Z filmowym Makbetem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił duet Lilly Hates Roses z utworem "Sound of Bells". Piosenka pochodzi z ich drugiego albumu zatytułowanego "Mokotów".

  Finaliści 5. edycji Top Model Karolina Pisarek i Jakob Kosel wzięli udział we wspólnej ślubnej sesji fotograficznej. Zdjęcia wykonywał Marcin Tyszka. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przypatrywała się temu wydarzeniu.

  Łukasz Jemioł właśnie wrócił z British Fashion Awards. Na tę prestiżową galę podczas, której wręczono najważniejsze nagrody branży modowej zabrał swoją muzę Małgorzatę Sochę. W Dzień Dobry TVN powiedzieli o swoich wrażeniach z imprezy i nagrodzonych. Mogliśmy również zobaczyć suknię, którą miała na sobie Małgosia. Czy polska moda jeszcze odstaje od tej światowej?

  Andrzej Sołtysik poleca filmy, które warto obejrzeć w ten weekend w kinie. Wśród nich wyróżnia obraz nakręcony przez Stevena Spielberga zatytułowany "Most szpiegów". A co ciekawego będzie można zobaczyć na kanale TVN Fabuła? Marcin Prokop również poleca film, który warto obejrzeć...

  "Druga szansa" to nowy serial TVN. W rolach głównych zobaczymy, między innymi, Małgorzatę Kożuchowską, Rafała Królikowskiego i Bartłomieja Świderskiego. Czy serial pokazuje realia polskiego środowiska artystycznego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z krótką wizytą w Polsce przebywa gość Dzień Dobry TVN - wybitny polski fotograf na co dzień mieszkający w Nowym Jorku - Ryszard Horowitz. Zapytaliśmy go o współczesną fotografię. Co myśli o modzie robienia selfie i umieszczania zdjęć w Internecie? Czy powinna istnieć bezwzględna wolność dla każdego artysty?

  Dominik Olechowski wygrał szóstą edycję You Can Dance. Po programie wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Był tam dwa lata. Po powrocie do Polski dostał się do teatru. Prowadzi też zajęcia taneczne. W Dzień Dobry TVN powiedział o tym, jak realizuje swoje marzenia.

  Mało kto wie, że Bryan Adams zajmuje się fotografią. Robił zdjęcia m.in.: Mickowi Jaggerowi, Kate Moss i Amy Winehouse. Nie ogranicza się jednak do gwiazd. Bohaterami jego zdjęć byli również okaleczeni ludzie, którzy powrócili z wojen. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka spotkała się z artystą, by porozmawiać właśnie o pasji fotografowania. Jakie historie kryją się za zdjęciami, które zrobił?

  Dorota i Marcin mają dla Was życzenia z okazji Dnia Pluszowego Misia i muzyczny prezent - występ zespołu UFly. Posłuchajcie ich piosenki "Get in Now", która zapowiada drugą płytę zespołu. Producentem tej piosenki jest Dom Morley, odpowiadający za produkcję płyty Amy Winehouse "Back to Black". Podoba się Wam?

  Agnieszka Chylińska podpisywała swoją najnowszą książkę "Zezia i wszystkie problemy świata". Za każdym razem artystka boi się, że nikt nie przyjdzie na spotkanie z nią i Zezią. Jak było tym razem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak długo powstawała ta część Zezi?

  Niedawno Borys Szyc zmienił swój wygląd, by zagrać Tadeusza Kantora w filmie Jana Hryniaka „Nigdy tu już nie powrócę”. O przygotowaniach do roli powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jak reagowali ludzie na jego widok? W końcu schudł do roli bardzo wiele kilogramów i zmienił kolor włosów.

  Niektórzy lubią markowe rzeczy. Co takiego jest w metkach, że je pożądamy i chcemy je mieć? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Agnieszkę Szulim, Dawida Wolińskiego, Łukasza Jemioła, Joannę Przetakiewicz.