Adele o kulisach rozwodu w wywiadzie z Oprah Winfrey. Jakie ma obecnie relacje z Simonem Koneckim?

Adele zaprezentowała listę utworów swojego nowego albumu
Adele o kulisach rozwodu w wywiadzie z Oprah Wifrey
Źródło: Cover Video/x-news
Jedna z piosenek w nowym albumie Adele nosi tytuł "Hold on", czyli "Trzymaj się". Piosenkarka jest w niej brutalnie szczera na temat gorszych chwil w swoim życiu. Światowej sławy gwiazda wystąpiła w jednym z najbardziej popularnych show, które prowadzi Oprah Winfrey. O czym była rozmowa?

Oprah wyjawiła, że była niezwykle podekscytowana, kiedy pierwszy raz dowiedziała się, że będzie miała możliwość przeprowadzenia wywiadu z Adele. O czym porozmawiała z piosenkarką? 

Adele o rozwodzie - opowiada o momencie, kiedy zrozumiała, że to już koniec

Oprah Winfrey zapytała piosenkarkę, jak zachowała wiarę w najgorszych chwilach w swoim życiu, o których będzie można usłyszeć w najnowszej piosence "Hold on" i co tak właściwie miało znaczyć "Trzymaj się". Adele w odpowiedzi wspomniała, że to przyjaciele zawsze jej powtarzali tę frazę, jednak było to dla niej niezwykle ciężkie do zniesienia. W swojej wypowiedzi podkreśliła, że wszystko, przez co w tamtym czasie przechodziła, było pewnego rodzaju procesem.

Zobacz wideo: Jasiek Kuroń na diecie Adele

Jasiek Kuroń na diecie Adele
Jasiek Kuroń pokazuje na czym polegała dieta słynnej piosenkarki, Adele.

Adele podczas wywiadu ujawniła, że większość piosenek, które pojawiły się na jej nowym krążku dotyczą rozwodu z Simonem Koneckim. Piosenkarka przyznaje, że zawsze marzyła o szczęśliwej rodzinie, a w momencie, w którym zaczęła sobie zdawać sprawę z tego, że nie żyje, a brnie i jej małżeństwo się rozpada, było jej przykro, że wszystko skończyło się tak szybko. Podkreśla, że małżeństwo traktowała poważnie i przez to, że rozwód nastąpił tak szybko, bo zaledwie po 3 latach, to czuła, jakby nie szanowała swego męża. Tak jednak nie jest. 

Adele o swoim mężu - Simonie Koneckim w wywiadzie z Oprah Winfrey

Adele opowiedziała także, jak wiele zawdzięcza swojemu partnerowi. Odważnie mówi o nim: "Kiedy się poznaliśmy, byłam taka młoda. Gdyby nie on, przytłoczyłaby mnie sława. Pewnie oddałabym się destrukcyjnym zachowaniom". Były partner piosenkarki jest od niej o 14 lat starszy. Mimo rozwodu piosenkarka zapewnia, że wciąż żywi do niego uczucia, mieszkają blisko siebie oraz dalej wspólnie wychowują syna. 

Artystka wspomina także o trudnościach, jakich doświadczyła w związku z zakończeniem związku małżeńskiego, życiu jako samotna mama, prowadzeniu domu przy jednoczesnym prowadzeniu swojej kariery, radzeniu sobie ze strachem i stresem. Mówi, że nie taki był jej plan, kiedy postanowiła zostać matką, zwłaszcza nie to, żeby nie widywać codziennie swojego dziecka. Było jej na tyle ciężko, że nie chciała już dłużej tego wszystkiego robić. 

Chociaż fani zareagowali bardzo emocjonalnie na rozstanie pary i pojawiło się wiele plotek i niedomówień, to Adele zapewnia, że jej partner był dobrym mężem, wciąż jest jednym z jej najlepszych przyjaciół, a dodatkowo jest wspaniałym ojcem dla ich syna, Angela. 

Zobacz także:

Autor: Teofila Siewko

Źródło: CBC/Vouge/RollingStone

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości