Gwiazdy

Adele opublikowała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem. "Wyglądacie razem cudownie, pasujecie do siebie"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Co nowego w show-biznesie

Do Adele znów uśmiechnęło się szczęście. Po niedawno sfinalizowanym rozwodzie popularna wokalistka zakochała się ze wzajemnością w kolejnym mężczyźnie i potwierdziła swój związek na Instagramie. Kim jest jej nowy wybranek?

Związki Adele

Adele niedawno zakończyła długotrwały związek. Z Simonem Koneckim (odszedł dla niej od żony, z którą ma 10-letnią dziś córkę) spotykała się od 2011 roku. Kilka miesięcy później znana wokalistka urodziła syna, a w 2016 roku wzięła ślub. Nikt nie spodziewał się, że to małżeństwo przetrwa zaledwie trzy lata. Rozwód Adele i Simona sfinalizowano jednak dopiero w marcu 2021 roku. Choć nie spisali intercyzy, zgodnie podzielili się majątkiem.

Wokalistka niedawno jednak znów odnalazła szczęście. Kilka miesięcy temu zauważono ją bowiem na meczu NBA w towarzystwie Richa Paula, który jest agentem sportowym. Media na całym świecie podchwyciły informacje o ich rzekomym związku, choć nie było żadnego potwierdzenia. Zakochani pilnowali swojej prywatności i zachowywali się bardzo ostrożnie, lecz teraz, po tygodniach spekulacji, potwierdzili swoją relację.

Adele pokazała nowego partnera

W niedzielę, 19 września Adele opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć w zachwycającej biało-czarnej sukience Schiaparelli, która odsłoniła jej zgrabne ramiona i podkreśliła talię. Uwagę fanów od razu jednak zwróciła fotografia, na której wokalistka pozuje w towarzystwie ukochanego. Na czarno-białym ujęciu z fotobudki para romantycznie się do siebie przytula i na pierwszy rzut oka widać, że łączy ich bliska relacja. Dodane przez siebie zdjęcia Adele podpisała tylko emotikonką serca.

Fotografie zachwyciły fanów artystki, którzy z radością komentowali post. Pisali: "Wow, przepiękna", "Bije od ciebie wewnętrzny blask, wyglądasz niesamowicie!", "Zapierasz dech w piersiach" czy "Wyglądacie razem cudownie, pasujecie do siebie".

Też tak uważacie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Adele spotyka się z agentem sportowców, Richem Paulem

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości