nowy związek

  Jak rozpoznać, że ktoś nie jest jeszcze gotowy na kolejny związek?

  Jak sobie poradzić w tych krępujących momentach?

  Paweł Olejnik to uczestnik szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Za sprawą decyzji ekspertów próbował zbudować relację z Katarzyną Zięciak. Eksperyment nie przyniósł jednak oczekiwanych rezultatów. Para podjęła decyzję o rozwodzie, a ulubieniec widzów odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Kim jest jego nowa wybranka? O tym mężczyzna opowiedział w szczerym wywiadzie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

  Do Adele znów uśmiechnęło się szczęście. Po niedawno sfinalizowanym rozwodzie popularna wokalistka zakochała się ze wzajemnością w kolejnym mężczyźnie i potwierdziła swój związek na Instagramie. Kim jest jej nowy wybranek?

  Monika Richardson wybrała się na pokaz mody ze swoją córką Zofią oraz partnerem. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem z najbliższymi, a fani jednogłośnie stwierdzili, że nastolatka odziedziczyła urodę po mamie.

  Niedawno Michał Koterski rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Marcelą Leszczak, z którą wychowuje syna Franciszka. Choć niektórzy nie przekreślali ich związku, bo wielokrotnie zrywali ze sobą i ponownie budowali wspólną przyszłość, wydaje się, że to naprawdę koniec. Aktor opublikował bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją nową dziewczyną.

  Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana. Znalazła miłość u boku starszego od siebie mężczyzny, którego poznała na Cyprze. Choć są parą już od jakiegoś czasu, to dopiero teraz gwiazda odważyła się pokazać w sieci romantyczne wspólne zdjęcie.

  Pojawienie się Michała w "Hotelu Paradise 3" i jego relacja z Olą należały z pewnością do najbardziej burzliwych momentów tej edycji. Uczestnicy poczuli się oszukani i postanowili przykładnie ukarać tę parę - przy pierwszej okazji wyeliminowali Olę z programu.

  Flirt w pracy może przerodzić się w namiętne uczucie na całe życie i uskrzydlać, ale także spowodować problemy z koncentracją lub doprowadzić do kłopotów w życiu osobistym. Jak rozpoznać flirt w pracy? Jakie są powody takiego działania i konsekwencje?

  W życiu Marka Kościkiewicza przyszedł czas na zmiany. Rozwód, nowy związek, nowa płyta i nowe mieszkanie, do którego Marek Kościkiewicz zaprosił dziennikarkę Dzień Dobry TVN Katarzynę Olubińską. Zobaczcie, jak mieszka wokalista i, gdzie pracuje. Czy Kościkiewicz potrafi gotować? Jak wygląda jego sypialnia? Czy duża różnica wieku pomiędzy nim a jego nową partnerką jest zaletą, czy może wadą? Jakie piosenki usłyszymy na nowej płycie Marka Kościkiewicza? O tym wszystkim Marek Kościkiewicz opowiedział Katarzynie Olubińskiej.

  Jedni potrzebują więcej czasu na rozpoczęcie kolejnego poważnego związku, a inni szybko są gotowi na nową miłość. A jak jest w przypadku gości Dzień Dobry TVN: wokalistki Iwony Węgrowskiej i aktora Piotra Zelta? Dlaczego - według psycholog Pauliny Biernat - lepiej nie stosować zasady "klin klinem"? Okazało się, że Piotr Zelt znalazł nową miłość. Jaka wiąże się z tym historia?

  Wiele mam singielek obawia się, że nie znajdą już nowej miłości, a jeśli już ją znajdą, to czy partnerzy zaakceptują ich dzieci lub dzieci - partnerów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Jak sobie to wszystko poukładać? W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to: psychologa Marzenę Mawricz oraz panie, które mają doświadczenie w tym temacie: Katarzynę Krawczyk - partnerkę Piotra Zelta i Agatę Kościkiewicz.