rozwód

  Ustalenie, z kim zwierzę powinno zostać po rozwodzie, nie jest łatwe.

  Małżeństwo Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek to już przeszłość. Para oficjalnie zakończyła swój związek. Wszystko wskazuje na to, że tancerz ponownie odnalazł miłość. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z tajemniczą kobietą.

  O tym, dlaczego pary dają związkowi drugą szansę, porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psycholożką Katarzyną Kucewicz oraz z dziennikarzem Waldemarem Maniewskim.

  Po kilku latach od rozwodu ujawniono raport FBI.

  Są w tej kwestii zgodni.

  Potwierdziły się pogłoski krążące w amerykańskich mediach.

  Miłość nie zna granic. Udowadnia to kazachstański kulturysta.

  "Skala zjawiska przerosła nasze przewidywania".

  Paweł Olejnik był uczestnikiem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwo z Katarzyną Zięciak nie przetrwało, to jednak nie był zbyt długo sam. Już od roku jest w szczęśliwym związku.

  Kamil i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się jakiś czas po zakończeniu programu. Decyzję o rozwodzie podjął mężczyzna. Jak zareagowała na nią rodzina uczestnika miłosnego eksperymentu?

  Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się tuż po zakończeniu programu, ale ich losy nadal śledzą fani popularnego show. Byli małżonkowie udzieli także kilku wywiadów, w których opowiedzieli o małżeństwie i życiu po jego zakończeniu. Niedawno Kamil został poproszony o wypowiedź na temat swojego związku z Agą. Jak z perspektywy czasu patrzy na ich rozstanie?

  Jan Kietliński to jedyny syn Beaty Tadli. W cyklu serwisu cozatydzien.tvn.pl "Jacy rodzice, takie dzieci?" opowiedział o relacji z mamą i tatą, których drogi rozeszły się, gdy był jeszcze dzieckiem.

  - Ja tego nie skonsultowałam z byłym mężem, ale nie miał już nic do gadania - wyznaje w materiale Dzień Dobry TVN Małgorzata Myrcik, eksmałżonka, która urządziła rozwodowe przyjęcie.

  Część kobiet po rozwodzie decyduje się na pozostawianie nazwiska byłego męża, np. ze względu na dzieci. Jednak nie wszystkim mężczyznom odpowiada takie rozwiązanie. Czy mogą zażądać od ekspartnerek, by wróciły do nazwiska panieńskiego? Czy zmiana jest możliwa i na jakich zasadach? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała adwokat Eliza Kuna.

  Amber Heard w wyniku przegranej batalii sądowej, nazywanej procesem dekady, musi przelać konto byłego męża w sumie 10,35 mln dolarów. Prawniczka aktorki oświadczyła, że jej klientka nie ma zamiaru uiszczać zasądzonej kwoty i będzie odwoływać się od wyroku. W opublikowanym oświadczeniu nie zabrakło gorzkich słów wobec amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

  Johnny Depp i Amber Heard są parą, o której obecnie mówi cały świat. Niegdyś zakochani, teraz walczą ze sobą w sądzie - na oczach milionów widzów - o dobre imię. Kto w tym sporze jest ofiarą, a kto katem? Która z przedstawianych przez obie strony wersji jest najbliższa prawdy? Odpowiedzi na te pytanie postanowili poszukać twórcy dokumentu pod marką discovery+ Originals. "Johnny Depp kontra Amber Heard" jest już dostępny w Playerze i TVN24 GO.

  Za nami finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Trzy pary zdecydowały, czy chcą wytrwać w małżeństwach, czy jednak wolą się rozwieść. Po miesiącu kamery programu powróciły do uczestników, by sprawdzić, jak potoczyły się ich losy.

  Rozprawiła się z pojawiającymi się w mediach pogłoskami na temat ich związku.

  W Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy o tym z Tatianą Mindewicz-Puacz, psychoterapeutką i specjalistką psychologii zmiany.

  Kobieta od kilku tygodni skarżyła się na ostry ból brzucha.

  Jakie emocje towarzyszą mu po rozstaniu z Katarzyną Cichopek?

  Co na ten temat mówią przepisy, zapytaliśmy radcę prawnego dra Macieja Zaleskiego.

  Johnny Depp zeznawał w sprawie o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard. Jego wystąpienie w sądzie w Fairfax trwało trzy godziny i będzie kontynuowane następnego dnia.

  Monika Mrozowska: "To najlepsze rozwiązanie".

  "Oliwia zrobiła z dziecka kartę przetargową w postępowaniu rozwodowym".

  Karol Maciesz i Iga Śmiechowicz wzięli udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po 19 miesiącach odbyła się sprawa sądowa, która formalnie zakończyła pewien etap w ich życiu. Karol tylko nam opowiedział, czy jeszcze raz zdecydowałby się na ślub z nieznajomą osobą.

  Zbrodnia w Swarzędzu (woj. wielkopolskie) wstrząsnęła całą Polską. 34-letni mężczyzna zamordował 7-letnią córkę i następnie odebrał sobie życie.

  Prawniczka wskazuje kilka sposobów.

  Poszukiwanie idealnej drugiej połówki nie jest proste. 52-latka była mężatką aż 11 razy i chce wyjść za mąż po raz kolejny.

  Marta Wiśniewska jest nieustannie pytana o relacje z partnerkami jej byłego męża. W najnowszym wywiadzie tancerka pokusiła się o szczerą wypowiedź na temat kontaktów z obecną żoną Michała Wiśniewskiego. Zdradziła również, jak obecnie wyglądają jej stosunki z rodziną lidera grupy Ich Troje.