Gwiazdy

  Kilka miesięcy temu w zespole Dzień Dobry TVN witaliśmy Jarka Kuźniara, a w miniony weekend powitaliśmy Piotra Kraśkę. Nasza kamera, i Agnieszka Jastrzębska, towarzyszyła mu podczas debiutu porannym programie. Czy spodziewał się, że po tylu latach pracy w telewizji jego pojawienie się na wizji może wywołać taką sensację? Czy stresował się tym nowym wyzwaniem? Jaka atmosfera ponuje na planie Dzień Dobry TVN? Czy zdaniem Kingi Rusin Piotr poradził sobie z prowadzeniem programu?

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Haliną Mlynkovą o szpilkach. Czy Mlynkova lubi chodzić w butach na wysokich obcasach? A w jakich butach lubi chodzić prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Klaczyńska?

  Lady Pank to jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Na swoim koncie zespół ma bardzo wiele płyt i przebojów. W tym roku obchodzi swoje 35-lecie. O historii grupy, najnowszej płycie i planach rozmawialiśmy z Janem Borysewiczem kompozytorem, gitarzystą i liderem Lady Pank Janem Borysewiczem oraz wokalistą Januszem Panasiewiczem. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Jana z okazji jego urodzin.

  Julia Pietrucha - aktorka, a od niedawna piosenkarka - wydała swoją debiutancką płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała, pochodzący z tego albumu, utwór zatytułowany "On My Own".

  Gość Dzień Dobry TVN Zuza Krajewska specjalizuje się przede wszystkim w fotografii portretowej i fotografii mody. Ma na swoim koncie wiele okładek dla polskich i zagranicznych magazynów. Co zatem sprawiło, że postanowiła utrwalić życie osadzonych w poprawczaku? Zapytaliśmy ją również, jak chłopcy zareagowali na jej pomysł, gdzie będzie można zobaczyć wystawę tych prac, czy wierzy, że ci młodzi ludzie wyjdą na prostą i czy planuje podobną pracę z osadzonymi w poprawczaku dziewczętami.

  Liev Schreiber zagrał właśnie w filmie katastroficznym Piąta fala. Jest to historia inwazji obcych, w której aktor wciela się w postać pułkownika Voscha. Podczas promocji tego filmu spotkał się dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską. Powiedział jej o swoich polskich korzeniach, momentach, które - jego zdaniem - jednoczą ludzi i dwoistości człowieka.

  Gość Dzień Dobry TVN Mirosław Zbrojewicz uznawany jest za aktora charakterystycznego, dlatego w filmach często obsadzany jest w rolach gangsterów i twardzieli. Powiedział nam, jak tworzy się niezapomniane kreacje, na jaką rolę czeka i za co kocha teatr. Dowiedzieliśmy się również, co studiował nowy prowadzący Dzień Dobry TVN Piotr Kraśko.

  W dzieciństwie Beniamin Gawliński nawet nie wykazywał większego zainteresowania muzyką. Ale, kiedy dorósł wszystko się zmieniło. Doszło do tego, że zagrał i zaśpiewał na nowej płycie Wilków zatytułowanej "Przez dziewczyny". O kulisach pracy przy nowym albumie powiedział w Dzień Dobry TVN. Obok niego usiedli na kanapie jego rodzice: Monika i Robert Gawlińscy. Zobaczcie, jaki związek z nową płytą ma mama Beniamina.

  Właśnie ukazała się nowa płyta Wilków zatytułowana "Przez dziewczyny". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował pochodzący z niej utwór o tym samym tytule, co album.

  Po ośmiu latach działalności i prawie dwóch latach modernizacji postindustrialnych budynków na warszawskim Mokotowie zespół Krzysztofa Warlikowskiego rozpoczął pracę we własnej siedzibie - Międzynarodowym Centrum Kultury Nowy Teatr. Wysłaliśmy tam dziennikarkę Dzień Dobry TVN Kingę Burzyńską. Po teatrze oprowadzili ją aktorzy: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Maciej Stuhr. Zobaczcie, jak wyglądają: scena główna, garderoby i foyer. Przy okazji dowiedzieliśmy się, dlaczego męska garderoba przypomina szatnię piłkarską i co wspólnego z Maciejem Stuhrem ma naga kobieta.

  Nazwisko "Saramonowicz" kojarzy się zwykle z Andrzejem - scenarzystą, pisarzem i twórcą wielu hitów kinowych. Jednak to samo można powiedzieć o jego żonie Małgorzacie, która wydała trzy powieści, jest uznaną scenarzystką i producentką - w tym wielu filmów męża. Po dziesięciu latach od wydania ostatniej książki wraca z mroczną powieścią fantasy "Xięgi Nefasa. Trygław – władca losu". Zapraszamy do świata Małgorzaty Saramonowicz.

  Krakowski teatr Variete wystawia wyjątkowe widowisko muzyczno-taneczne, w trakcie którego prezentowane są najpiękniejsze melodie filmowe. Jakie? Skąd wziął się pomysł na takie show? Z artystką Olgą Szomańską i reżyserem Januszem Szydłowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Soniamiki. Piosenka „Fantazi” jest jest singlem z najnowszej płyty artystki „Federico”. Jak Wam się podoba?

  Projekt Polish-American Fashion Foundation może ułatwić naszym projektantom start na rynku międzynarodowym. Jaki jest cel ich działań? Czy każdy projektant może się zwrócić do fundacji o pomoc? O inicjatywie opowiedziała Alexandra Borowczak, Prezes Polish-Amercian Fashion Foundation. Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy również Łukasza Jemioła, który dzięki wsparciu Fundacji Alexandry Borowczak pokaże swoją kolekcję podczas nowojorskiego tygodnia mody. Jakie Łukasz ma rady dla początkujących projektantów?

  Maria Strzelecka to artystka wszechstronna. Grała już punk-rocka, projektowała ubrania, malowała obrazy i grała w filmach, między innymi u swojego męża Xawerego Żuławskiego. Która z tych profesji jest obecnie Marii najbliższa? W studiu Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała o swoim najnowszym projekcie, jakim było stworzenie animowanego teledysku do piosenki Doroty Masłowskiej "Żona piłkarza". Strzelecka pracowała nam nim aż dwa lata. Dlaczego było to tak czasochłonne zajęcie? I jakie ma plany na najbliższą przyszłość?

  Łódź jest dla Jarosława Bieniuka wyjątkowym miejscem - tu grał przez pewien czas w piłkę nożną, urodził się jego najmłodszy syn Janek i mieszkają jego najbliżsi przyjaciele, z którymi prowadzi firmę zaangażowaną w działalność charytatywną. I właśnie o pomocy chorym i potrzebującym opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Dowiedzieliśmy się również o innych nowych życiowych wyzwaniach sportowca.

  Marcin Tyszka skończył 40 lat. Z tej okazji zorganizował huczną imprezę. Na przyjęciu pojawiły się tłumy gwiazd, między innymi Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN wykorzystała okazję i zapytała Marcina, czy to prawda, że na antenę TVN powraca Top Model. Jak Tyszka wspomina poprzednie edycje i czy wziąłby udział w kolejnej?

  Remonty to niekiedy ciężkie przeżycie. Czy dla Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli remont ich wspólnego mieszkania był traumą? Kto pomagał im dekorować wnętrze? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zosia Ślotała rzadko pojawia się ze swoim partnerem na czerwonym dywanie. Dla Dawida Wolińskiego para zrobiła jednak wyjątek. Dlaczego? Gdzie najchętniej spędzają czas wolny? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  We wczorajszym odcinku "You Can Danc"e z programu odpali Maja Bratus i Nader Hasnaouri. Czy są zadowoleni ze swoich występów? Co poszło nie tak? Jak ich występy ocenia Maciej "Gleba" Florek? Nad czym ta dwójka tancerzy powinna jeszcze popracować?

  Julia Marcell to polska uznana wokalistka, która na co dzień mieszka w Berlinie. Do tej pory Julia tworzyła wyłącznie po angielsku. Co skłoniło ją do napisania tekstów po polsku? Czy wraca do Polski?

  Jutro w Dzień Dobry TVN : Jarosław Bieniuk, sportowiec, biznesmen, tata trójki dzieci, w bardzo szczerej rozmowie z Agnieszką Jastrzebską. Opowie nam między innymi o trudnych chwilach w życiu.

  Już dziś wieczorem premiera spektaklu „Krapp i dwie inne jednoaktówki” z Andrzejem Sewerynem w roli głównej. To historia człowieka, który poświęcił miłość dla sztuki i w wieku 69 lat prowadzi rozrachunek z samym sobą. Czy Andrzej Seweryn utożsamia się z graną przez siebie postacią? A 23 kwietnia aktor będzie obchodzić 70. urodziny. Czy spędzi je na deskach teatru?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił jeden z najstarszych zespołów gospel w Polsce - Gospel Rain z piosenką "Ogień". Zespół współpracował m.in.: z Golec uOrkiestra, Mieczysławem Szcześniakiem, Piotrem Cugowskim, Moniką Kuszyńską i Natalią Niemen.

  Anja Rubik choć rzadko bywa w Polsce, na bieżąco śledzi to, co się u nas dzieje. Ostatnio modelka zaangażowała się w akcję #popieramdziewuchy. Jakie jest stanowisko Anji w sprawie ustawy antyaborcyjnej? I jak chce wspierać polskie kobiety? Jak udało jej się przekonać inne topmodelki, by poparły akcję? Z Anją Rubik rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Lara Gessler wykonuje taki zawód, że nieustannie obcuje ze słodkim smakołykami. Czy zdarza jej się przesadzić z jedzeniem? Czy kiedykolwiek musiała się odchudzać? Jak utrzymuje formę? Z Larą, córką Magdy Gessler, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Paweł Domagała w serialu "Druga Szansa" wciela się w postać Igora Szota, aktora i celebrytę, podopiecznego agencji Moniki Boreckiej. Na kim wzorował się Paweł budując swoją rolę? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Piróg słynie z tego, że lubi ozdabiać swoje ciało tatuażami. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską pochwalił się najnowszym malunkiem i już zapowiedział, że ma w planach zrobić kolejny. Co sobie wytatuuje?

  Gościem Dzień Dobry TVN był Tomasz Oświeciński, uczestnik programu "Agent - gwiazdy", z którego właśnie odpadł. Które zadanie go przerosło? Jakie ma wspomnienia z planu? I czy udało mu się z kimś zaprzyjaźnić?