Filip Chajzer dowiedział się, że ma bliźniaka. "Kocham Cię nowy bracie!"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy to ty, czy to ja?
Czy to ty, czy to ja?
Filip Chajzer wspiera Fundację TVN
Filip Chajzer wspiera Fundację TVN
Filip Chajzer i jego historia na Dzień Dobry. "Udzieliłem ślubu na plaży w Sopocie"
Filip Chajzer i jego historia na Dzień Dobry. "Udzieliłem ślubu na plaży w Sopocie"
Internauci od pewnego czasu informowali Filipa Chajzera, że ma sobowtóra. Mężczyzna mieszka w Teksasie i prowadzi konto na Instagramie. Zamieszcza tam filmiki, w których śpiewa w samochodzie. Obserwuje go 2,5 miliona osób. Nasz prowadzący postanowił się do niego odezwać.

Jeff Schmidt - kim jest sobowtór Filipa Chajzera?

Wiele osób w Polsce uważa, że Filip Chajzer ma brata bliźniaka w Teksasie. Czy to możliwe? - Mój dziadek był z Niemiec. Mieszkał dosłownie na granicy polsko-niemieckiej - powiedział Jeff Schmidt. - Niemożliwe! Moja rodzina też jest z Niemiec. Chajzer to nie jest polskie nazwisko, to jest nazwisko niemieckie - stwierdził nasz prowadzący.

Jeff Schmidt od niemal pół roku prowadzi na Instagramie bardzo popularne konto - CarKaraokeGuyinTexas. Jak to się zaczęło? - Ktoś mi powiedział, żebym nagrał filmik, jak śpiewam. Spytałem dlaczego? Odpowiedział: "Dlatego, że umiesz śpiewać". Powiedziałem "ok" i zamieściłem post. To po prostu eksplodowało. I tak narodził się CarKaraokeGuy - wyjaśnił Amerykanin.

Mężczyzna dodał, że kiedy wszyscy utknęli w domu z powodu covidu, każdy chciał usłyszeć pozytywny przekaz. - Ja śpiewam w samochodzie, żeby było mi lepiej, nie wiedziałem, że to może pomóc jeszcze komuś innemu czuć się lepiej. To jest odpowiedź, dlaczego to robię - dodał.

Czemu zawdzięcza swoją popularność?

Konto mężczyzny na Instagramie obserwuje ponad 2,5 miliona osób. Czemu zawdzięcza tak ogromną popularność? - Ja nie potrafię tego wytłumaczyć. Ludzie chcą słuchać pozytywnych przekazów. Kiedy jestem na żywo lub publikuję wideo, ludzie są po prostu zachwyceni. Śpiewam piosenki, które przywołują wspomnienia - mówił Jeff Schmidt.

Mężczyzna wyznał, że specjalnie dla Filipa Chajzera przygotował piosenkę. Co zaśpiewał? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Filip Chajzer

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości