sobowtór

  sobowtór

  Od lat w sieci pojawia się wiele spekulacji o tym, że pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ma sobowtóra, który zastępuje ją w obowiązkach. Niedawno internauci znaleźli kolejne powody do podejrzeń. Ich uwagę przykuło zdjęcie uśmiechniętej Melanii wchodzącej na pokład Marine One.

  Udar mózgu - to trzecia, po chorobach serca i nowotworach, przyczyna śmierci. To także najczęstsza przyczyna niepełnosprawności u dorosłych osób. Co jest przyczyną udaru mózgu? Jakie są rodzaje udaru i komu on grozi? Jakie są pierwsze objawy udaru? I, jak leczyć pacjentów po udarze mózgu? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy neurologiem Adamem Kobayashim.

  Łączą ich rysy twarzy, cienie pod oczami, a nawet charakterystyczny pieprzyk. Czy to możliwe, że we Wrocławiu znajduje się portret przodka Roberta De Niro, który wyglądał identycznie jak aktor? Poznajcie historię niezwykłego obrazu! Czyja podobizna znajduje się na nim naprawdę?

  Na instagramowym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się zdjęcia aktorki z jej sobowtórem. Czy to jej dublerka w "Drugiej szansie"? Czym kobieta zajmuje się na co dzień? Informacje na ten temat ma dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Okazuje się, że ludzie mają swoje zwierzęce sobowtóry. Mamy na to niepodważalne dowody :) A czy Twój zwierzak jest do Ciebie podobny? A może to Ty jesteś podobny do swojego pupila?

  Trwają poszukiwania sobowtóra młodego Janusza Panasewicza, który zagra w teledysku do piosenki lidera Lady Pank „Autostradą". Czy dostał już jakieś propozycje? Kiedy ukaże się teledysk do ulubionej piosenki Doroty Wellman "Tępy nóż"? Do jakiego zwierzęcia jest podobny Janusz? Artysta był naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN.

  Chucka odkryto w USA. "Robi" w handlu. Napoleon objawił się w Chinach. Z zawodu jest perkusistą. Kto zobaczył w Waldemarze Napoleona? Kiedy Jacek Pieniążek i Waldemar Żyra zauważyli, że są podobni do znanych ludzi? W studiu Dzień Dobry TVN Chuck Norris i Napoleon Bonaparte opowiedzieli o tym, jak toczy się ich życie w cieniu znanych ludzi?

  Co decyduje o podobieństwach między ludźmi, a co o różnicach? Mówi się " skóra zdjęta z ojca". Niektórzy twierdzą, że każdy ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra. Czy tak jest naprawdę? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była genetyczka prof. Ewa Bartnik.

  Stawiają mu drinki, proszą o autograf, a nawet przed nim salutują. Zobaczcie Reggie Browna - sobowtóra Baracka Obamy, który -oprócz tego, że do prezydenta USA jest podobny jak dwie krople wody- ma także polskie korzenie.