Sobowtór księcia Harrego boi się o swoje życie. "Twierdzi, że jest na celowniku talibów "

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Rhys Whittock został uznany za sobowtóra księcia Harrego. Mężczyzna połączył siły z kobietą podobną do Meghan Markle i wspólnie zaczęli udawać royalsów. Szybko zaczął jednak żałować zaskarbionej w ten sposób popularności. Obawia się bowiem, że zostanie pomylony z Harrym przez potencjalnego zamachowca.

Sobowtór księcia Harrego

Pochodzący z Londynu Rhys Whittock zdaniem wielu przypomina księcia Harrego. W 2018 roku wygrał konkurs na najlepszego sobowtóra młodszego brata księcia Williama. Mężczyzna spotkał się z kobietą podobną do Meghan Markle (Sarah Mhlanga) i tak fikcyjna para rozpoczęła w sieci swoją działalność opierającą się na udawaniu ex-członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Rhys i Sara dzielą się z fanami masą zdjęć, które są kopią tych udostępnianych przez ich "oryginały". Często też przechadzają się po ulicach Londynu robiąc sobie zdjęcia z przechodniami. Biorą udział w wielu programach telewizyjnych i spotykają się z sobowtórami innych członków "royalsów". Niestety, bycie podobnym do sławnej osoby ma też swoje mroczne strony.

Sobowtór księcia Harrego boi się o swoje życie

Biografia księcia Harrego wstrząsnęła całym światem. Historie opowiadane w książce odbiły się również na jego sobowtórze, który wyznał, że jest bardzo zaniepokojony tym, co przeczytał. Chodzi o fragment, w którym "ex-royals" wyznaje, ile osób zabił w Afganistanie.

- W tej biografii Harry mówi o zastrzeleniu grupy talibów, o tym, jak pojawił się na wojnie - mówiła Sandra Hajduk.

Okazuje się, że mężczyzna w związku z tym obawia się o swoje życie. - Twierdzi, że jest na celowniku talibów - dodała Sandra.

Nawet mama Rhysa obawia się tego, że jej syn zostanie pomylony z "oryginałem". Czy faktycznie mężczyzna przypomina członka rodziny królewskiej? Sprawdź w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor: Maria Czarniecka

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: screen/DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości