Londyn

  Londyn

  W Polsce trwa stan epidemii wprowadzony z powodu zagrożenia koronawirusem. Ciągle pojawiają się wątpliwości w związku ze szczepionkami, ryzykiem zakażenia i kwarantanną. Jeden z naszych widzów zastanawia się, czy po przylocie do Polski z Londynu musi przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Adwokat Eliza Kuna rozwiewa wszelkie wątpliwości.

  Wygrali prestiżowy taneczny show BBC "The Greatest Dancer". Po tym sukcesie mieli wielkie plany, ale wszystkie pokrzyżowała pandemia. Jednak los się do nich uśmiechnął, bo niedawno otrzymali zaproszenie do "America's Got Talent". O kulisach kariery i sukcesu oraz partnerstwie w tańcu i w życiu Jowita Przystał i Michał Danilczuk opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Strój z "Matrixa", kurtka Jamesa Bonda, kozaki "Pretty Woman" i wiele innych rekwizytów filmowych trafi wkrótce pod młotek. Fani kina z całego świata będą mogli powalczyć podczas internetowych aukcji o kultowe przedmioty z najbardziej znanych produkcji. Nasza reporterka Anna Senkara odwiedziła sklep Pop Store i sprawdziła, ile trzeba zapłacić, żeby stać się właścicielem tych przedmiotów. Ich ceny przyprawiają o zawrót głowy.

  Kiedy wyjechał do Londynu, zupełnie nie potrafił mówić po angielsku. Dziś ma dwa salony, w których strzygą się ci, "którzy negocjują Brexit" oraz m.in. Donald Sutherland i Clint Eastwood. Za co Dariusz Krawczyk, barber i nauczyciel fryzjerstwa z 30 letnim stażem, otrzymał w 2017 roku prestiżową, branżową nagrodę? Zobaczcie czego dowiedziała się Anna Senkara.

  Królowa Elżbieta II urodziła się 21 kwietnia, ale jej urodziny, ze względu na pogodę, obchodzone są w czerwcu. W tym roku w pobliżu Pałacu Buckingham kilka tysięcy wielbicieli rodziny królewskiej. W uroczystej paradzie ulicami Londynu przeszło około tysiąca żołnierzy. Zobaczcie relację dziennikarki Dzień Dobry TVN Anny Senkary.

  Julia Oleksy to córka byłego premiera Józefa Oleksego. Mieszka i pracuje w Londynie. Czym się tam zajmuje? Dlaczego wyjechała z Polski? Czy jej ojciec chciał, aby została politykiem? Z Julią spotkała się Anna Senkara. Dziennikarka Dzień Dobry TVN miała też okazję poznać partnera Julii. Jakie plany ma para?

  Trener i sportowiec. Dziadzio i wnuczka. Witold i Malwina Kopronowie. "W naszej relacji nie ma krzyków" - powiedziała w Dzień Dobry TVN zdobywczyni brązowego medalu w Londynie. Jak wyglądają wspólne treningi? Kiedy Malwina Kopron postanowiła, że będzie rzucać młotem? I co na to wszystko dziadzio? Poznajcie mistrzowski duet!