Podobieństwo do Brada Pitta zniszczyło jego związek. Kim jest sobowtór przystojnego aktora?

Brad Pitt
Brad Pitt
Nathan Meads jest łudząco podobny do hollywodzkiego gwiazdora. To sprawiło, że ze zwykłego człowieka stał się rozpoznawalną postacią. Okazuje się jednak, że znana twarz w życiu codziennym może być prawdziwym przekleństwem.

Sobowtór Brada Pitta

Nathan Meads pochodzi z Oxfordu, ma 35 lat i żuchwę, którą zna cały świat. Już w młodości porównywano go do sławnego aktora i zaczepiano na ulicy, prosząc o autograf. Przez długi czas pracował na budowach jako pod wykonawca, jednak rozwój mediów społecznościowych sprawił, że dorabia jako model i aktor oraz rozwija karierę influencera.

Za pojawienie się na imprezie w charakterze sobowtóra Brada Pitta Nathan jest w stanie zainkasować od 500 do 1 000 funtów.

Ciemna strona sławy

Brytyjczykiem szybko zainteresowała się prasa, ogłaszając, że jest wiernym sobowtórem byłego męża Angeliny Jolie. Podobnie jak dwukrotnie rozwiedziony aktor Nathan nie ma szczęścia w miłości. Jak twierdzi, jedna z jego partnerek nie była w stanie znieść podobieństwa i zamieszania, które było jego skutkiem.

- Nienawidziła tego, że nie mogliśmy się nigdzie wyjść, bo od razu podchodziły do mnie dziewczyny, prosząc, żebym pozwolił im zrobić ze sobą zdjęcie – powiedział w rozmowie z "The Daily Mail". – Nie mogę normalnie pójść do sklepu, bo ludzie od razu myślą, że jestem Bradem Pittem.

Sama zainteresowana powiedziała natomiast, że nie to było powodem rozstania. Monica Cherrill, z którą sobowtór Brada Pitta doczekał się dwóch córek, nie była w stanie znieść faktu, że jej partner nad towarzystwo rodziny przekładał imprezy w towarzystwie innych celebrytów przypominających znanych ludzi. Zaznaczyła również, że Nathan zachowywał się jak gwiazda, choć wcale nią nie był.

Zobacz wideo: Co słychać w świecie show-biznesu?

Co słychać w świecie show-biznesu?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości