influencer

  influencer

  Weronika Sowa i Karol Wiśniewski ogłosili w mediach społecznościowych swoje zaręczyny. Młodzi influencerzy, którzy zdobyli popularność dzięki aktywnej działalności w serwisie Youtube, wybrali się na wakacje do Grecji. Właśnie tam lider Ekipy Friza oświadczył się swojej wybrance. Szczęśliwa 24-latka z dumą zaprezentowała pierścionek w sieci.

  Influencerzy zarabiają olbrzymie pieniądze, a promowane przez nich produkty rozchodzą się na pniu. Branża, której kilka lat temu nikt nie traktował poważnie, dziś jest jedną z fundamentalnych gałęzi marketingu i obiektem naukowej refleksji. Sprawdź, kto może zaliczyć się do grona najpopularniejszych polskich influencerów.

  Szerokim echem w mediach społecznościowych odbił się wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka napisała, że obecnie obserwuje "modę na brzydotę" i jej zdaniem coraz więcej influencerek, chcąc dopasować się do większości, na siłę stara się pokazać, jak bardzo są zwyczajne, głosząc hasła o ciałopozytywności i samoakceptacji. O komentarz poprosiliśmy psycholożkę i psychoterapeutkę Zuzannę Butryn.

  Instagram testował ukryty licznik lajków od 2019 roku. Wygląda na to, że wyniki testów zadowoliły twórców aplikacji. Aktualizacja zostanie wprowadzona na całym świecie i obejmie również Facebooka.

  Mają status gwiazdy, miliony fanów i jeszcze więcej pieniędzy. Mowa o najsłynniejszych internetowych influencerach. Kim są? Awatarami. Jak się okazuje, wirtualni użytkownicy od jakiegoś czasu podbijają media społecznościowe. Dlaczego coraz chętniej obserwujemy styl życia sztucznie wykreowanych postaci? O tym opowiedziała nam Dagmara Plata-Alf, trener biznesu, specjalista ds. nowych technologii, Akademia Leona Koźmińskiego.

  Prywatne liceum w Słupsku zamierza wprowadzić nabór do klasy vlogerskiej. Czy bycia youtuberem czy influencerem można się nauczyć? Czy utworzenie klasy o takim profilu to dobry pomysł? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z Justyną Suchecką, dziennikarką, która zajmuje się tematyką edukacyjną oraz Andżeliką Muchą, influencerką znaną, jako Littlemooonster96 i Sylwią Lipką, influencerką.

  Według socjologa Tomasza Sobierajskiego - szukanie wzorców po prostu ułatwia nam życie. Dlatego też It Girls, dziewczyny, które zdobyły niesamowitą popularność i autorytet w Internecie są w dzisiejszych czasach tak popularne. Jak wygląda życie takich dziewczyn? Czy zdają sobie sprawę z tego, jak duży wpływ wywierają na ludzi? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to polskie It Girls: Gosię Macias i Antoninę Samecką.