Brad Pitt

  Brad Pitt nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. U schyłku lata media informowały o jego zamiłowaniu do rzeźbiarstwa. Teraz okazuje się, że to niejedyna pasja artysty.

  O nowym zainteresowaniu artysty opowiedziała reporterka Sandra Hajduk-Popińska.

  Po kilku latach od rozwodu ujawniono raport FBI.

  Gwiazdorska obsada, efekty specjalne, widowiskowe pojedynki i potężna dawka humoru. To wszystko znajdziemy w "Bullet Train" - najnowszej produkcji w reżyserii Davida Leitcha.

  Brad Pitt i Angelina Jolie nie wychodzą z sądu. Od miesięcy trwa batalia o opiekę nad ich dziećmi. Teraz dobiegł do końca proces o winnicę wartą 60 mln dolarów, w której para ślubowała sobie miłość. Choć pozew wnosił aktor, sąd wydał wyroku na jego niekorzyść.

  Brad Pitt to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorów. Artysta pojawił się niedawno na premierze swojego najnowszego filmu - "Bullet Train" - w bardzo nietypowej stylizacji, a mianowicie w spódnicy. Dlaczego zdecydował się pojawić w takim stroju?

  Magda Gessler i Brad Pitt w jednym kadrze. Niemożliwe? A jednak! Restauratorka spełniła swoje marzenie i pojawiła się na nagraniu z popularnym aktorem.

  Na co cierpi laureat Oscara?

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Brada Pitta mają powody do niepokoju. Hollywoodzki aktor rozważa zakończenie kariery w branży filmowej. W rozmowie z magazynem "GQ" artysta przyznał, że planuje wprowadzić w życie istotne zmiany. Z godną podziwu szczerością opisał też trudne doświadczenia związane z chorobą alkoholową i depresją.

  O Shiloh Jolie-Pitt dotychczas media pisały głównie w kontekście jej tożsamości płciowej. Teraz dziecko gwiazdorskiej pary pokazało światu swój talent. Nagranie stało się viralem i niesie się po sieci.

  Najpierw była wielka miłość, głośny ślub, wspólne wywiady i okładki magazynów, a później jeszcze głośniejsze rozwody i publiczne pranie brudów. Które światowej sławy gwiazdy rozstały na oczach mediów i musiały za to słono zapłacić?

  Brad Pitt przeznaczył środki na budowę domów dla mieszkańców Nowego Orleanu, którzy ucierpieli w wyniku huraganu Katrina w 2005 roku. Jego gest miał pomóc ludziom odzyskać dach nad głową i umożliwić bezpieczny, nowy start. Szybko okazał się jednak źródłem licznych problemów.

  Brad Pitt - jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych aktorów na świecie podobno ma nową dziewczynę. Według magazynu "The Sun" gwiazdor spotyka się 35-letnią piosenkarką Lykke Li. Wokalistka ma być jego sąsiadką.

  Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - w takim składzie odbyła się ostatnia "Domówka u Dowborów". Hollywood, Brad Pitt, Stany Zjednoczone i małżeńska zazdrość - czyli dziesiątki ciekawych historii w jednej rozmowie.

  Aktor nie będzie mógł zajmować się dziećmi.

  Zazwyczaj chodziła w chłopięcych ubraniach, a jej mama zadeklarowała, że dziecko samo określa swoją płeć. To jednak przeszłość, bo pociecha aktorskiej pary zmieniła styl. Zobaczcie sami.

  Nathan Meads jest łudząco podobny do hollywodzkiego gwiazdora. To sprawiło, że ze zwykłego człowieka stał się rozpoznawalną postacią. Okazuje się jednak, że znana twarz w życiu codziennym może być prawdziwym przekleństwem.

  Anna Wendzikowska w piątkowym przeglądzie filmów opowiedziała o pozycjach rozprawiających na temat sensu życia. Dziennikarka przybliżyła takie pozycje jak m.in. "Drzewo życia", "Matrix" czy "Siedem lat w Tybecie".

  Portal "Variety" przygotował listę hollywoodzkich gwiazd mogących pochwalić się najwyższymi zarobkami w branży. Na szczycie zestawienia znalazł się odtwórca roli Jamesa Bonda, który za udział w dwóch sequelach filmu "Na noże" zainkasuje 100 mln dolarów. Kto uplasował się zaraz za nim?

  Angelina Jolie zdecydowała się na nowy tatuaż. Na ciele aktorki pojawiła się wymowna sentencja odczytywana przez wielu jako aluzja do domniemanego romansu z byłym mężem. Nową ozdobę gwiazdy wyparzyli nowojorscy paparazzi.

  Stara miłość nie rdzewieje? Zagraniczne media donoszą, że Angelina Jolie została przyłapana przez paparazzich przed blokiem, w którym mieszka jej były mąż - Jonny Lee Miller. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk.

  Angelina Jolie i Brad Pitt od kilku lat toczą sądową batalię. Choć wcześniej tworzyli piękną i szczęśliwą parę, teraz byli małżonkowie walczą o prawo do opieki nad dziećmi. Właśnie ogłoszono wyrok sądu na niekorzyść aktorki, która zapowiedziała apelację.

  Gdy Brad Pitt wyszedł na scenę podczas oscarowej gali, wiele kobiet na całym świecie wstrzymało oddech. Widać, że aktor przeżył już rozstanie z Angeliną Jolie, tryska humorem i wygląda, jak za swoich najlepszych czasów. Jego urokowi uległa nawet tegoroczna laureatka prestiżowej nagrody. Co powiedziała?

  Moda z lat 90. była nieco mniej kiczowata niż w poprzednich dekadach, choć dla wielu ubiór z tego okresu nadal był tandetny. Mimo to wielu współczesnych projektantów inspiruje się właśnie takim stylem. Moda z lat 90. w Polsce i na świecie była związana z popkulturą, czyli kultowymi w tym okresie serialami i zespołami muzycznymi.

  Do mediów trafiło zdjęcie, na którym widać, jak Brad Pitt opuszcza klinikę w Beverly Hills, siedząc na wózku inwalidzkim. Fani hollywoodzkiego aktora mocno się zaniepokoili. Co się stało?

  Brad Pitt kaskaderem? Aktor sam nagrał 95 proc. ryzykownych scen do nowego filmu "Bullet Train". Warto przypomnieć, że w zeszłym roku otrzymał Oscara właśnie za rolę kaskadera w filmie Quentina Tarantino.

  Pochodzące z czasów II wojny światowej dzieło zostało sprzedane 1 marca przez fundację Jolie Family Collection. Należący wcześniej do Angeliny Jolie obraz osiągnął na aukcji zawrotną sumę i tym samym pobił dotychczasowy rekord. Kto jest jego autorem? Nazwisko może mocno zdziwić.

  Do sieci wypłynęła informacja, że powstanie serial na podstawie filmu "Pan i Pani Smith". To właśnie na planie tej produkcji rozpoczęła się miłość Angeliny Jolie i Brada Pitta. Idąc tym tropem, Ania Wendzikowska w Dzień Dobry TVN opowiedziała o produkcjach podczas, których narodziło się wielkie uczucie lub gorący romans.

  Związek, któremu towarzyszy światło fleszy, nie zawsze udaje się utrzymać. Niestety niektóre hollywoodzkie pary nie potrafią rozstać się w zgodzie i rozwód oznacza dla nich publiczne pranie brudów. Które rozstania odbiły się w mediach szerokim echem?

  Film "Pan i Pani Smith" widział chyba każdy. Produkcja z Bradem Pittem i Angeliną Jolie w rolach głównych zrobiła na świecie ogromną furorę, a zyski wyniosły 500 milionów dolarów. Po latach doczekaliśmy się rebootu. Kto zastąpi słynną parę?