Angelina Jolie

  Angelina Jolie

  Magdalena Boczarska po raz kolejny pokazała, że sprawy dotyczące sytuacji na świecie nie są jej obojętne. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła post, w którym w poruszających słowach odniosła się do ostatnich wydarzeń w Afganistanie. Zwróciła także uwagę na postawę hollywoodzkiej gwiazdy, Angeliny Jolie, która założyła profil na Instagramie, aby opublikować list od afgańskiej dziewczynki. "Po raz pierwszy poczułam w tym temacie coś innego, niż bezsilność" – napisała polska aktorka.

  Jennifer Aniston w czasie kwarantanny nie próżnowała. Jak donosi "Us Weekly", aktorka poświęciła czas izolacji na powrót do wspomnień. Zaczęła pisać pamiętnik, w którym skupiła się na swoich przeżyciach związkowych, w tym także na relacji z Bradem Pittem. Według magazynu, Aniston zamierza opublikować swoje wspomnienia.

  O chirurg Kristi Funk świat usłyszał pięć lat temu, kiedy wykonała zabieg podwójnej mastektomii aktorce Angelinie Jolie. Jej pacjentką była również piosenkarka Sheryl Crow. Jak to się stało, że została chirurgiem gwiazd? Musiała namawiać Jolie na mastektomię? Jak ocenia fakt, że aktorka przyznała się do usunięcia piersi? Niedawno lekarka wydała poradnik o piersiach, który właśnie ukazał się w Polsce. Czy książka jest skierowana tylko do kobiet, które chorują na raka piersi? Jak można zminimalizować ryzyko choroby?

  Niedawno w Stanach Zjednoczonych pojawiły się plotki, że Bard Pitt związał się z jedną z topowych aktorek młodego pokolenia Jennifer Lawrence. Czy te informacje zostały potwierdzone? A może ktoś już je zdementował? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską. Poznaliśmy również listę kobiet, z którymi spotykał się Brad Pitt. Które z nich określił jako "miłość życia"?

  Podobno Brad Pitt stwierdził ostatnio, że 12-letni związek z Angeliną Jolie było piekłem. Po czym poznać, że związek jest toksyczny? Dlaczego ludzie tkwią w nich przez lata? Czy toksyczny związek można "uleczyć"? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN: malarkę i felietonistkę Katarzynę Lengren, terapeutę par Piotra Mosaka oraz aktorkę Monikę Mrozowską.

  W Hollywood wybuchł skandal po tym, jak New York Times poinformował, że słynny producent filmowy Harvey Weinstein w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat molestował seksualnie aktorki, asystentki i inne pracownice swojej firmy. Jakie są ostatnie doniesienia w tej sprawie? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską.

  Brad Pitt w wywiadzie dla jednego z magazynów przyznał się do alkoholizmu. Czy problem przyczynił się do rozpadu jego małżeństwa z Angeliną Jolie? Czy korzysta z terapii uzależnień? Co jeszcze powiedział o swoim obecnym życiu i żonie? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Barbara Pasek.

  To, niewątpliwie, najgłośniejszy rozwód XXI wieku. Kinga Rusin sprawdziła, co o tej sprawie mówi się w Nowym Jorku, a Filip Chajzer dowiedział się, jak komentują to warszawiacy. O tym, czy rozwód wpłynie negatywnie na ich zaangażowanie w akcje charytatywne, rozmawialiśmy z Karoliną Korwin-Piotrowską i Wojciechem Fagasińskim.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: miała być miłość wszech czasów, będzie rozwód stulecia - Kinga Rusin o tym, co w Hollywood mówi się o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Następnie: była dziewczyną najbardziej znanego w Polsce Misia - tylko u nas Krystyna Podleska 36 lat później. A także: siostrzana miłość czy rywalizacja? Maria i Hanna Konarowskie o tym, co dominuje w ich relacji. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Media od kilku dni żyją informacja o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Codziennie pojawiają się nowe spekulacje dotyczące przyczyny ich rozstania. Niezgodność charakterów, a może jednak romans Brada Pitta? Podobno Angelina zatrudniła specjalistkę od rozwód w Hollywood. Dlaczego tak bardzo interesuje nas to, co dzieje się w prywatnym życiu gwiazd? O rozwodzie Brangeliny, ale nie tylko rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Barbarą Pasek.