Angelina Jolie

  Po kilku latach od rozwodu ujawniono raport FBI.

  Brad Pitt i Angelina Jolie nie wychodzą z sądu. Od miesięcy trwa batalia o opiekę nad ich dziećmi. Teraz dobiegł do końca proces o winnicę wartą 60 mln dolarów, w której para ślubowała sobie miłość. Choć pozew wnosił aktor, sąd wydał wyroku na jego niekorzyść.

  O Shiloh Jolie-Pitt dotychczas media pisały głównie w kontekście jej tożsamości płciowej. Teraz dziecko gwiazdorskiej pary pokazało światu swój talent. Nagranie stało się viralem i niesie się po sieci.

  - Nie wiedziała, co to jest - opowiada aktorka.

  Angelina Jolie przyjechała do Ukrainy. Hollywoodzka aktorka odwiedziła ogarnięte wojną państwo, by wesprzeć tamtejszych mieszkańców.

  Najpierw była wielka miłość, głośny ślub, wspólne wywiady i okładki magazynów, a później jeszcze głośniejsze rozwody i publiczne pranie brudów. Które światowej sławy gwiazdy rozstały na oczach mediów i musiały za to słono zapłacić?

  Suknie ślubne gwiazd zapierają dech w piersiach i stanowią inspirację dla przyszłych panien młodych. Które zapisały się w historii i były szeroko komentowane? O szczegółach opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Angelina Jolie jest nie tylko aktorką i reżyserką, ale także działaczką społeczną. Artystka bardzo mocno angażuje się w pomoc ofiarom przemocy domowej. Dlaczego to robi? Opowiedziała o tym w jednym z wywiadów.

  Angelina Jolie udała się do Jemenu, by pomóc osobom dotkniętym wojną domową. Aktorka opublikowała w sieci emocjonalny wpis, w którym poruszyła temat rosyjskiej agresji na Ukrainę. Instagramowy post miał przypomnieć światu o tym, że wszyscy uchodźcy zasługują na współczucie.

  "Działamy na terenie Ukrainy".

  "Kobiety są zabierane nocą z domów".

  Angelina Jolie pojawiła się z piątką swoich dzieci na premierze filmu "Eternals". Uwagę fotoreporterów przykuła zarówno stylizacja aktorki, jak i jednej z jej córek. 19-letnia Zahara wystąpiła w kreacji, którą możecie już skądś kojarzyć.

  Aktor nie będzie mógł zajmować się dziećmi.

  Zazwyczaj chodziła w chłopięcych ubraniach, a jej mama zadeklarowała, że dziecko samo określa swoją płeć. To jednak przeszłość, bo pociecha aktorskiej pary zmieniła styl. Zobaczcie sami.

  Angelina Jolie i The Weekend zostali przyłapani w jednej z restauracji w Santa Monica. Wspólne wyjście aktorki i wokalisty podsyciły plotki o romansie pary.

  Magdalena Boczarska po raz kolejny pokazała, że sprawy dotyczące sytuacji na świecie nie są jej obojętne. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła post, w którym w poruszających słowach odniosła się do ostatnich wydarzeń w Afganistanie. Zwróciła także uwagę na postawę hollywoodzkiej gwiazdy, Angeliny Jolie, która założyła profil na Instagramie, aby opublikować list od afgańskiej dziewczynki. "Po raz pierwszy poczułam w tym temacie coś innego, niż bezsilność" – napisała polska aktorka.

  Angelina Jolie w końcu założyła konto na Instagramie. Jak dotąd, należała do nielicznych gwiazd, które tak długo funkcjonowały bez profilu w mediach społecznościowych. Aktorka swój pierwszy wpis poświęciła bardzo ważnej sprawie. To, co napisała, poruszyło fanów!

  Angelina Jolie zdecydowała się na nowy tatuaż. Na ciele aktorki pojawiła się wymowna sentencja odczytywana przez wielu jako aluzja do domniemanego romansu z byłym mężem. Nową ozdobę gwiazdy wyparzyli nowojorscy paparazzi.

  Stara miłość nie rdzewieje? Zagraniczne media donoszą, że Angelina Jolie została przyłapana przez paparazzich przed blokiem, w którym mieszka jej były mąż - Jonny Lee Miller. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk.

  Angelina Jolie wystąpiła w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla magazynu "National Geographic". Aktorka została wysmarowana feromonem, a jej ciało pokryły pszczoły. Co kryje się za tymi fotografiami? Kto wpadł na ten niezwykły pomysł? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Basia Pasek.

  Justyna Steczkowska zaskoczyła fanów, wcielając się w wielkie gwiazdy Hollywood. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym pokazała się jako Marilyn Monroe oraz Angelina Jolie. Wielu obserwatorów było zachwyconych metamorfozą artystki.

  Pochodzące z czasów II wojny światowej dzieło zostało sprzedane 1 marca przez fundację Jolie Family Collection. Należący wcześniej do Angeliny Jolie obraz osiągnął na aukcji zawrotną sumę i tym samym pobił dotychczasowy rekord. Kto jest jego autorem? Nazwisko może mocno zdziwić.

  Do sieci wypłynęła informacja, że powstanie serial na podstawie filmu "Pan i Pani Smith". To właśnie na planie tej produkcji rozpoczęła się miłość Angeliny Jolie i Brada Pitta. Idąc tym tropem, Ania Wendzikowska w Dzień Dobry TVN opowiedziała o produkcjach podczas, których narodziło się wielkie uczucie lub gorący romans.

  Związek, któremu towarzyszy światło fleszy, nie zawsze udaje się utrzymać. Niestety niektóre hollywoodzkie pary nie potrafią rozstać się w zgodzie i rozwód oznacza dla nich publiczne pranie brudów. Które rozstania odbiły się w mediach szerokim echem?

  Film "Pan i Pani Smith" widział chyba każdy. Produkcja z Bradem Pittem i Angeliną Jolie w rolach głównych zrobiła na świecie ogromną furorę, a zyski wyniosły 500 milionów dolarów. Po latach doczekaliśmy się rebootu. Kto zastąpi słynną parę?

  Choć Angelina Jolie w ostatnim czasie nie udziela wielu wywiadów, zdecydowała się zaprosić redakcję brytyjskiego "Vogue'a" do swojego domu w Los Angeles. W magazynie opowiedziała o swoich dzieciach, działalności charytatywnej, upływie czasu, a także relacji z Bradem Pittem.

  Sahar Taba, irańska influencerka usłyszała wyrok 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta, która w celu upodobnienia się do idolki – Angeliny Jolie, schudła 40 kilogramów i przeszła 50 operacji plastycznych, oskarżona została m.in. za "publiczne promowanie deprawacji".

  Kilka dni temu światową premierę miał film "Tenet", w którym główną rolę gra syn Denzela Washingtona - John David Washington. Jego kariera nie szokuje, bowiem w Hollywood częste dochodzi do sytuacji, w której dzieci gwiazd idą w ślady rodziców. Kto należy do tego grona?

  Nie widać końca rozwodowej batalii Angeliny Jolie i Brada Pitta. Prawnicy aktora oskarżyli jego żonę o opóźnianie procedur. Sprawa sądowa jednej z najgorętszych par Hollywood ciągnie się już 4 lata.

  Jennifer Aniston w czasie kwarantanny nie próżnowała. Jak donosi "Us Weekly", aktorka poświęciła czas izolacji na powrót do wspomnień. Zaczęła pisać pamiętnik, w którym skupiła się na swoich przeżyciach związkowych, w tym także na relacji z Bradem Pittem. Według magazynu, Aniston zamierza opublikować swoje wspomnienia.