Filip Chajzer

  Filip Chajzer

  Gosia Ohme i Filip Chajzer tworzą zgrany duet prowadzących "Dzień Dobry TVN" - świetnie się ze sobą dogadują i przyjaźnią również poza kamerami. W swoim towarzystwie czują się na tyle swobodnie, że podczas programu często pozwalają sobie na improwizację. Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi, postanowiła sprawdzić, czy faktycznie są do siebie podobni i przeprowadziła quiz. Ich odpowiedzi mogą zaskoczyć. 

  Gosia Ohme i Filip Chajzer tworzą zgrany duet prowadzących "Dzień Dobry TVN" - świetnie się ze sobą dogadują i przyjaźnią również poza kamerami. Oboje słyną z tego, że są pełni empatii i chętnie pomagają innym. Dzięki specjalnemu odcinkowi "Milionerów" będą mieli kolejną szansę, by zagrać dla innych i tym samym wesprzeć budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży.

  Filip Chajzer kolejny raz zagra o milion. Tym razem u jego boku zobaczymy Gosię Ohme, z którą tworzy zgrany duet w Dzień Dobry TVN. Zmierzą się z trudnymi pytaniami, a to wszystko, by zebrać jak największa kwotę na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. 

  Mimo upływu lat wciąż nie brakuje fanów filmu "Nie lubię poniedziałku". Co więcej, wiele osób nie tylko lubi wracać do tej kultowej produkcji, ale także utożsamia się z tytułem. Trudno nie zauważyć, że dla większości z nas poniedziałek to najbardziej znienawidzony dzień. Dlaczego początek nowego tygodnia nie kojarzy się nam najlepiej i jak temu zaradzić? Sprawdzał to Filip Chajzer.

  Katarzyna Lewandowska i Adrian Adrian Strehlau przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że świeżo upieczony tata sam odebrał poród w domu. Lekarze w szpitalu nie dowierzali temu, co słyszeli. Filip Chajzer podzielił się ich historią w mediach społecznościowych, a my skontaktowaliśmy się z Katarzyną i Adrianem, żeby dowiedzieć się, jak wszystko wyglądało od kulis.