Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy!

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Czy Polacy dbają o zdrowie swojej wątroby?
Czy Polacy dbają o zdrowie swojej wątroby? Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Prowadzący Dzień Dobry TVN Filip Chajzer zmaga się z problemami zdrowotnymi, o czym poinformował swoich fanów kilka tygodni temu. Jego powrót na antenę spotkał się z ciepłym przyjęciem, jednak w najbliższych tygodniach zastąpią go inni prowadzący, by mógł w pełni odzyskać siły. Życzymy naszemu dziennikarzowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Filip Chajzer wraca do zdrowia

- Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy! - ogłosiliśmy na naszym koncie w mediach społecznościowych.

Problemy zdrowotne Filipa Chajzera

Już kilka tygodni temu Filip Chajzer poinformował swoich fanów o problemach ze zdrowiem i zapowiedział krótką przerwę w wykonywaniu obowiązków służbowych.

- Musicie wiedzieć, że pomogliście też bardzo mi. Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem. Natomiast żaden najlepszy ekspert świata nie zastąpi tego, co masz w głowie. A w mojej głowie dzięki Wam i Hani jest teraz duże poczucie sensu. To bardzo ważne, bo w tej materii też nie była to Energylandia - wyznał wtedy dziennikarz.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości