Jak Filip Chajzer dogaduje się z ojcem? "To nie jest tak, że ojciec dzwoni i mówi: 'syneczku kochany...'"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki"

Program Kuby Wojewódzkiego niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. W najnowszym odcinku show gośćmi byli influencerka Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow oraz Filip Chajzer, dziennikarz. Czy przyszło im się zmierzyć z niewygodnymi pytaniami?

Wersow u Wojewódzkiego

Pierwszym gościem Kuby Wojewódzkiego była influencerka Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow. Celebrytka spodziewa się właśnie pierwszego dziecka. Kobieta zdradziła, że wybrali już imię dla córki, która już niedługo pojawi się na świecie. - Mamy wybrane jedno imię, które nam się bardzo podoba, ale nie chcę ulegać tej presji widzów, że jeśli zdecydujemy się na inne, to będzie: a dlaczego nie tamto, tamto było ładniejsze - powiedziała influencerka.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Podczas rozmowy z celebrytką Kuba Wojewódzki przytoczył mało znany fakt, że Weronika Sowa wystartowała w wyborach Miss Mielca. - Tak, ale do tego namówił mnie mój dziadek Emil, [...], wygrałam wtedy Miss Internetu. Już wtedy jakieś grono we mnie wierzyło. Oczywiście nie mogłam się porównywać z tymi pięknymi kandydatkami i sama im kibicowałam- skwitowała skromnie - powiedziała.

Filip Chajzer o relacji z ojcem

W drugiej części programu do Kuby Wojewódzkiego i Wrersow dołączył Filip Chajzer. Dziennikarz został zapytany między innymi o relacje z ojcem. - Wiadomo, że relacje ojciec-syn zawsze rządzą się własnymi prawami, ma bardzo dużo takiej specyfiki, to nie jest tak, że ojciec dzwoni i mówi: "syneczku kochany, ja Cię kocham, jak to wspaniałe", tak robi mama, [...], natomiast ojciec, jak już powie coś takiego, to musi być moment. To musi być wódka, to musi być ogórek, to musi być atmosfera. Przemawia do mnie jak trochę starszy kumpel. Każdemu życzę takiej relacji z rodzicem - dodał Filip Chajzer.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości