Wersow jest w ciąży. Youtuberka ogłosiła to w wyjątkowy sposób

Postrach polskich gwiazd. Internetowi idole – Wersow i Friz
Postrach polskich gwiazd. Internetowi idole – Wersow i Friz
Ile zarabiają influencerzy?
Ile zarabiają influencerzy?
Praca polskich influencerów pod lupą
Praca polskich influencerów pod lupą
Prezka z pudełka - psia influencerka szuka domów tymczasowych
Prezka z pudełka - psia influencerka szuka domów tymczasowych
Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow, przez wiele miesięcy trzymała w tajemnicy fakt, że spodziewa się dziecka. Idolka nastolatków ogłosiła dobrą nowinę w swojej najnowszej piosence. W teledysku po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch.

Weronika Sowa - kariera w Internecie

Wersow od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Gwiazda mediów społecznościowych na swoim kanale na YouTubie ma ponad 2,3 mln subskrybentów, na Instagramie jej codzienne życie obserwuje 3 mln osób, a na TikToku zgromadziła 2,8 mln followersów.

Prywatnie Wersow jest związana z youtuberem Karolem Wiśniewskim, znanym jako Friz, który stoi na czele Ekipy - kolektywu youtuberów. Weronika i Karol zostali parą w 2018 roku, a w sierpniu 2021 roku Wiśniewski oświadczył się ukochanej. Influencerka w wielu wywiadach mówiła, że nie mają jeszcze wyznaczonej daty ślubu, ale na pewno chcą się pobrać w niedalekiej przyszłości.

Weronika Sowa swoją karierę na Youtubie zaczęła w 2019 roku. Jako członkini Ekipy Friza szybko zdobyła duże grono widzów. Z czasem postawiła na rozwój własnego kanału, na którym tworzy treści związane z tematyką lifestyle'ową i modową, a także przeprowadza wywiady z gwiazdami Internetu.

Wersow i Friz zostaną rodzicami

Wersow regularnie nagrywa filmy i codziennie jest aktywna na Instagramie. Od niedawna jej fani zaczęli podejrzewać, że youtuberka jest w ciąży, ponieważ przestała nosić krótkie, odsłaniające brzuch bluzki, a zamiast tego wybierała obszerne bluzy i marynarki. Internauci zwracali również uwagę na odmieniony wizerunek swojej idolki. Ich przypuszczenia okazały się prawdą. Weronika Sowa w najnowszej piosence "Ten jeden moment" ogłosiła, że jest w ciąży. W teledysku po raz pierwszy pokazała zaokrąglony brzuch. Już za kilka miesięcy Weronika i Karol zostaną rodzicami.

- Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach - napisała Sowa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości